راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل ال السانا

انتخاب رنگ بدنه
انتخاب پارچه
تومان 17,240,000
مبل ال السانا
مبل ال السانا
مبل ال السانا
مبل ال السانا
مبل ال السانا

خرید مبلمان برای منزل کار چندان ساده ای نیست؛ زیرا هر مبلی که شما انتخاب کنید قرار است تا مدت زیادی با شما باشد و باید در هر زمانی از خرید آن خشنود باشید و از آن لذت ببرید. حال اگر شما مبل ال شکل را برای منزل خود انتخاب کردید، انتخاب بسیار هوشمندانه ای است که شما انجام داده اید. مبلمان ال شکل در بین انواع مختلف مبلمان محبوبیت بسیار زیادی دارد و تقریبا از آن دسته مبلمان است که همیشه و در هر زمانی کاملا کاربردی است و مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع از مبلمان در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می‌شود و کاملا باب هر سلیقه ای است. مبل های ال از دو جایگاه نشیمن تشکیل شده اند که در نقطه اتصال بر هم عمود هستند بنابراین دو ضلع مختلف مبل ال را نباید از هم جدا کنید.

 همچنین این نوع مبلمان بسیار مناسب خانه های کوچک است زیرا فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند. بهترین فضا برای قرار دادن مبل ال در خانه جایی است که شما دقیقا دو دیوار با زاویه 90 درجه دارید. مبل ال یک مبل غیر رسمی است که برای فضاهایی که می‌خواهید در آن صمیمیت بیشتری داشته باشید مانند دوستان، فامیل و خانواده بسیار مناسب است زیرا افراد با فاصله کمتری در کنار هم می‌نشینند و مشغول صحبت می‌شوند. حال اگر از خرید مبل ال شکل مطمئن هستید، مبل ال السانا می‌تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

کلاف اصلی مبل ال السانا از چوب روس تولید شده که یکی از بهترین و با کیفیت ترین چوب ها است. چوب نما و پایه های مبل السانا از چوب راش ساخته شده اند که باز یکی از چوب های با کیفیت است. دسته ها و نشیمن این مبل از اسفنج 35 کیلویی ساخته شده است که به دلیل چگالی بالایی که دارد، مبل به راحتی تغییرشکل نمی‌دهد و طول عمر بالایی دارد. شما می‌توانید قسمت ال مبلمان را به دلخواه خودتان در سمت راست یا چپ مبلمان سفارش دهید. همچنین می‌توانید رنگ بدنه و پارچه مبل را با هر رنگی که مورد علاقه شماست در منزل خود داشته باشید. در نهایت با انتخاب مبل ال السانا اتاق نشیمنی بسیار شیک و صمیمی خواهید داشت.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: