راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل ال چستر آریو

انتخاب رنگ بدنه
انتخاب پارچه
تومان 18,800,000
مبل ال چستر آریو
مبل ال چستر آریو
مبل ال چستر آریو
مبل ال چستر آریو
مبل ال چستر آریو
...

در گذشته مبلمان به عنوان کالایی لوکس و سلطنتی تلقی می شد ولی در حال حاضر استفاده روزمره از مبلمان به یک عادت تبدیل شده است. خیلی ها علاوه بر جنبه های زیبایی یک مبل به دنبال راحتی بیشتر برای استفاده روزمره هستند. بعد از استقبال مردم از مبلمان؛ تولیدی های مبل دست به کار شدند و انواع مختلف مبل را در سبک های جدید و به روز طراحی و تولید کردند. مبل ال چستر آریو یکی از جدیدترین و زیباترین انواع مبلمان ال است با این ویژگی که جنبه های ظاهری مبلمان چستر را هم به ارث برده است. همانطور که می دانید مبلمان چستر معمولا بزرگ هستند و زیاد مناسب فضاهای کوچک نیستند. اگر فضای خانه شما محدود است ولی به مبلمان چستر هم علاقه دارید مبل ال چستر آریو انتخاب هوشمندانه ای برای شماست.

این محصول زیبا در کنار نشیمن راحتی که دارد بسیار مجلل است و اصالت مبلمان چستر را به خوبی حفظ کرده است. لمسه کاری های انجام شده بر روی این مبل دقیق و زیبا است و این امر باعث زیباتر شدن آن شده است. مبل ال چستر آریو برای یک دکوراسیون داخلی کلاسیک بی نظیر است. دسته های بلند و لمسه کاری شده آن به خوبی با فضای کلاسیک هماهنگ می شود و چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

در ساخت این محصول از بهترین مواد اولیه استفاده شده تا خیال خریداران از بابت کیفیت راحت باشد. کلاف اصلی این مبل از جنس چوب روس و پایه های آن از جنس چوب راش است که هردو چوب در برابر حشرات بسیار مقاوم هستند. در انتخاب پارچه مبلی محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید از بین پارچه های موجود در همین صفحه، پارچه مبلی مورد نظر خود را انتخاب کنید. مبل ال چستر آریو قابل ارسال به سراسر کشور به همراه 18 ماه گارانتی توکامارت است.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: