راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل راحتی آلبرتا

انتخاب نشمین
تک نفره 2 عدد،کاناپه 2 عدد
انتخاب رنگ بدنه
انتخاب پارچه
تومان 22,086,000
مبل راحتی آلبرتا
مبل راحتی آلبرتا
مبل راحتی آلبرتا
مبل راحتی آلبرتا
مبل راحتی آلبرتا
...

اگر برای خرید مبل راحتی دچار شک و تردید شده اید و نمی دانید چه مبلی مناسب منزل شماست این نوید را به شما می دهیم که با استفاده از مبل راحتی آلبرتا در دکوراسیون داخلی منزلتان می توانید زیبایی فوق العاده ای را به آن بیفزایید.  مبل راحتی آلبرتا یکی از مدل های جدید فروشگاه اینترنتی مبل توکامارت است که با توجه به ظاهر خود چشمان هر بیننده ای را نوازش می دهد. همانطور که مشخص است این مبل با توجه به مدل دسته ها و نشیمن های بزرگ کاناپه به خوبی با دکوراسیون داخلی کلاسیک، مدرن و مینیمال ست می شود.

 برای داشتن یک دکوراسیون مینیمال می توانید این مبل را به صورت تک رنگ و یا ترکیبی از رنگ های روشن و تیره در کنار اکسسوری های مناسب؛ مثل پاف و آباژور های ساده قرار دهید. فراموش نکنید برای داشتن یک دکوراسیون داخلی مینیمال اصولی باید از لوازم و وسایل غیر ضروری دوری کنید و هرچه بیشتر به سمت سادگی پیش بروید ولی اگر قصد دارید دکوراسیون منزل شما از سبک کلاسیک تبعیت کند می توانید در کنار مبل آلبرتا از تابلو و فرش های مناسب این سبک استفاده کنید. در سبک کلاسیک به جزئیات دقت کنید زیرا استفاده اشتباه از اکسسوری ها می تواند شما را از هدفتان دور کند.

استفاده زیاد از مبل راحتی دور از انتظار نیست پس باید متریال به کار رفته در آن با کیفیت باشد و اتصالات به خوبی و محکمی سر جای خود قرار گرفته باشند. در ساخت کلاف مبل آلبرتا از چوب روس و در قسمت ظاهری و همینطور پایه ها از چوب راش استفاده شده است که اتفاقا هر دو نوع چوب در مقابل حمله حشرات مقاوم اند. در قسمت نشیمن این مبل از اسفنج 35 کیلویی با چگالی بالا استفاده شده است که راحتی بی نظری را ارائه می کند.

و در نهایت می توانید باید بگوییم که مبل راحتی آلبرتا را می توانید در رنگ دلخواه چوب و همینطور پارچه های متنوع سفارش دهید.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: