مبل » مبل راحتی » مبل راحتی آنجلا

مبل راحتی آنجلا

مبلمان:

هشت نفره2 کاناپه سه نفره، 2 مبل تک نفرههفت نفره1 کاناپه سه نفره، 1 مبل دو نفره، 2 مبل تک نفرهپنج نفره1 کاناپه سه نفره، 2 مبل تک نفرهسفارشی سازی
  • مبل راحتی آنجلا :


  • گارنتی 18 ماه توکامارت
  • فروش توسط توکامارت
  • بسته بندی و ارسال توسط توکامارت
  • آماده ارسال در 15 تا 25 روز آینده
قیمت:6,150,000تومان
تخفیف0 تومان (حراج)

تخفیف0 تومان (پیشفرض)
قیمت برای شما:6,150,000تومان

محصولات مشابه:

مبلمان راحتی در دکوراسیون امروزی و منازل ایرانی جایگاه ویژٰه‌ای پیدا کرده و بسیاری از افرادی که به دنبال خرید مبلمانی با قیمت مناسب و در عین حال راحتی بیشتری هستند، اولین گزینه‌شان مبلمان راحتی است. چرا که این سبک، نسبت به مبل‌های کلاسیک و راحتی قیمت ارزان تری داشته و در عین حال از راحتی بیشتری نیز برخوردار هستند. و در بین مبلمان راحتی نیز مدل آنجلا از جمله مدل‌هایی است که معمولا افرادی که به دنبال حرید مبلی باکیفیت، راحت، زیبا و شیک و با قیمت مناسب هستند آن را انتخاب می‌کنند. چرا که این این مدل همه این ویژگی‌ها را یکجا داشته و می‌تواند در انواع دکوراسیون‌های ایرانی جای داشته باشد. نیازی به نگرانی در رابطه ست کردن رنگ این مدل با تم کلی خانه‌تان نیز نمی‌باشد؛ چرا که رنگ و طرح پارچه و پایه‌های مبل راحتی مدل آنجلا با انتخاب مشتری بوده و شما می‌توانید با توجه به تم رنگی منزل خود رنگ مدل را انتخاب نمایید.

آنجلا جزء مدل‌های مبلمان راحتی است که مبل‌های تکی آن برای راحتی بیشتر همراه با کوسن ارائه می‌شوند. وجود کوسن در مبل‌های تکی باعث می‌شود که کمر شخص پر شده و در نتیجه مبل نشمین راحت‌تری داشته باشد. همچنین ارتفاع آنجلا نیز کاملا استاندارد بوده و این امر نیز به نوبه خود باعث راحتی بیشتر مدل شده است.

مبل راحتی آنجلا نیز همانند سایر مدل‌ها دارای کاناپه سه و دو نفره و مبل تکی بوده و شما می‌توانید با توجه فضای منزل خود هر تعدادی که نیاز داشته باشید را به صورت کاملا سفارشی شده از فروشگاه مبلمان و دکوراسیون توکامارت خریداری کنید.

 

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات