مبل » مبل راحتی » مبل راحتی آنیتا

مبل راحتی آنیتا

مبلمان:

هشت نفره2 کاناپه سه نفره، 2 مبل تک نفرههفت نفره1 کاناپه سه نفره، 1 مبل دو نفره، 2 مبل تک نفرهپنج نفره1 کاناپه سه نفره، 2 مبل تک نفرهسفارشی سازی
  • مبل راحتی آنیتا :


  • گارنتی 18 ماه توکامارت
  • فروش توسط توکامارت
  • بسته بندی و ارسال توسط توکامارت
  • آماده ارسال در 15 تا 25 روز آینده
قیمت:6,300,000تومان
تخفیف0 تومان (حراج)

تخفیف0 تومان (پیشفرض)
قیمت برای شما:6,300,000تومان

محصولات مشابه:

هر منزلی برای زیباتر شدن نیاز به وسایل زیبا در زمان طراحی دکوراسیون دارد و در دنیای مدرن امروز با وجود این همه کالاهای لوکس، یک خانه زیبا حق شماست که می‌تواند با انتخاب یک دست مبل مناسب نصیبتان شود.

سرویس مبلی که مشاهده می‌کنید از دو کاناپه تشکیل‌ شده است؛ یک کاناپه دو نفره و یک کاناپه سه‌ نفره. هم ‌چنین شما با استفاده از صندلی‌های مهمان می‌توانید این دکور را گسترش دهید. همچنین به ‌راحتی با استفاده از سرویس مبل راحتی آنیتای شیک و خاص می‌توانید یک دکوراسیون هفت ‌نفره یا نه ‌نفره در فضا داشته باشید. این به سلیقه شما بستگی دارد و به فضای مد نظر شما که از چه تعداد مبل برای این منظور بهره بگیرید. شاید تمایل داشته باشید تنها از دو کاناپه و یک مبل همانند تم طراحی که در تصویر مشاهده می‌کنید ایده بگیرید.

از جمله مواردی که در نگاه اول چشم هر بیننده‌ای را به خود محو نگه می‌دارد، طراحی خاص این سرویس است. لوزی‌های طراحی ‌شده پشت پشتی تخت از جمله مواردی‌اند که سبب خاص شدن این سرویس در نگاه اول می‌شود. امر دیگر دسته‌های مبل است که برخلاف سایر مبل‌ها به شکل متفاوتی طراحی و ساخته ‌شده است. گویی یک کوسن مستطیلی به دو نیم شده و با یک ‌تکه چوب فیکس شده است. این طراحی به ‌صورت جداگانه به انجام رسیده و به مبل متصل شده است. طراحی دالبری مانند پایین مبل نیز خود یکی دیگر از نشانه‌های متفاوت بودن ست مبل راحتی آنیتا به شمار می‌رود. کاناپه‌ها به ‌صورت برش‌های منظم چوب در لبه پایینی به یکدیگر متصل شده‌اند و مبل تکی نیز به ‌صورت یکدست از چوب برای طراحی بهره گرفته که این ایده پردازی بر روی مبل‌های دیگر مشاهده نمی‌شود.

شما می‌توانید از صندلی‌های مهمان و مبل‌های تکی برای رسیدن به یک چیدمان هفت‌ نفره یا نه ‌نفره استفاده کنید. این امر به سلیقه و نیاز شما در فضا بستگی دارد. خاص بودن هر دکوراسیون به هوش و سلیقه شخصی شما بستگی دارد و شما می‌توانید با هر شکل و ترکیبی که علاقه‌مند هستید یک دکوراسیون متفاوت داشته باشید.

از آنجایی ‌که دسته‌های این کاناپه به شکل متفاوت‌تری در مقایسه با سایر مبل‌ها تهیه ‌شده است، شما می‌توانید از دسته‌های این مبل به‌ عنوان میز عسلی کمک بگیرید. این دسته‌ها کار یک میز پذیرایی کوچک را برای شما ایفا می‌کنند. در صورت تمایل می‌توانید از آن‌ها برای پذیرایی کمک بگیرید و یک محیط ساده و خلوت‌تری را طراحی کنید. با توجه به سلیقه خود می‌توانید از یک میز پذیرایی پاف مانند یا چوبی نیز برای دکوراسیون فضا کمک بگیرید. مبلمان راحتی آنیتا به شما این امکان را می‌دهد که دکوراسیونی ساده و شیک برای منزل خود طراحی کنید.

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع:
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات