اتاق نشیمن » مبل » مبل راحتی » مبل راحتی دونیشا

مبل راحتی دونیشا

مبل راحتی دونیشا:
هفت نفره1 کاناپه سه نفره، 1 مبل دو نفره، 2 مبل تک نفرهپنج نفره1 کاناپه سه نفره، 2 مبل تک نفرهچهار نفره1 مبل دو نفره، 2 مبل تک نفرهسفارشی سازی

  • گارنتی 18 ماه توکامارت
  • فروش توسط توکامارت
  • بسته بندی و ارسال توسط توکامارت
  • ارسال ارديبهشت ماه
قیمت:4,730,000تومان
تخفیف0 تومان (حراج)

تخفیف0 تومان (پیشفرض)
قیمت برای شما:4,730,000تومان

محصولات مشابه:

مبل‌ها هر کدام دنیای مختص به خود را دارند. برخی با سادگی خود چشم‌نوازی می‌کنند و برخی دیگر با زرق ‌و برق خود را تماشایی کرده‌اند. از آنجایی ‌که در عصری زندگی می‌کنیم که چیدمان داخلی حرف اول را می‌زند، بهتر است از کالاهای شیک و زیبا برای دکور کردن فضای داخلی خود کمک بگیریم. این امر علاوه بر زیبایی فضا، به آرامش ما در محیط منزل نیز کمک می کند.

سرویس‌های مبل راحتی این قابلیت را برای ما فراهم می‌کنند که یک دکوراسیون ساده و شیک در اتاق نشیمن خود داشته باشیم. همان ‌طور که مشاهده می‌کنید سرویس مبل راحتی دونیشا از یک کاناپه سه ‌نفره و یک کاناپه دو نفره بهره برده است و هم‌چنین یک مبل تکی نیز به همراه دارد. سادگی در طراحی و ساخت این مبل سبب می‌شود شما نظافت ساده‌ای را در طی گذر زمان داشته باشید. از سوی دیگر طراحی آن سبب خاص شدن دیزاین داخلی منزل شما می‌شود. شما با استفاده از این سرویس مبل شکیل می‌توانید بی‌نظیرترین چیدمان را در منزل خود داشته باشید.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید دو کوسن به جای اینکه بر روی مبل قرار داشته باشد، بر روی دسته‌ها نصب ‌شده است. از سوی دیگر در پشت کاناپه یک حالت سه تکیه پشتی مانند مشاهده می‌کنید. در حالی‌که این امر بر روی کاناپه به ‌صورت یکپارچه و یکدست به انجام رسیده است. تضاد رنگ از پایه‌ها تا پشتی صندلی به‌ راحتی مشهود است. از دو رنگ برای طراحی و دیزاین دسته‌های مبل و پایه لبه پایینی بهره گرفته ‌شده که این امر باعث متمایز شدن این سرویس مبلمان شده است. پشتی‌های کاناپه نیز به همین ترتیب با دو رنگ متضادِ طراحی ‌شده‌اند و کاملا با سایر اجزا ست هستند. تنها تفاوتی که در اجزای این سرویس مشاهده می‌شود، اندازه آن‌هاست که کمی با هم تفاوت دارند. در واقع می‌توان گفت که اجزای همه این سرویس مبلمان به یک شکل بوده و تها تفاوت آن‌ها در تک نفره، دو نفره و سه نفره بودنشان است.

در صورتی که فضای منزلتان بزرگ است، می‌توانید از مبل‌های تکی بیشتری برای رسیدن به یک دکوراسیون خاص بهره بگیرد. با استفاده از دو سرویس از این مبلمان می‌توان خاص‌ترین چیدمان را به انجام رساند. با این کار شما صاحب دو کاناپه دو نفره و دو کاناپه سه‌ نفره می‌شوید. همچنین دو مبل تکی نیز برای شما ارائه می‌شود. این امر به شما این قابلیت را می‌دهد که یک چیدمان صد در صد ست در فضای داخلی منزل بزرگ خود داشته باشید.

می‌توانید از هر میزی که به آن علاقه‌مند هستید برای دکور کردن فضا استفاده کنید. این میز می‌تواند یک پاف پذیرایی بزرگ با چند میز عسلی کوچک باشد. همه این عوامل به فضای داخلی منزل شما بستکی دارد. بزرگ بودن فضا به شما این امکان را می‌دهد که در بین دو مبل تکی یک میز عسلی قرار دهید. یا بین دو کاناپه به‌صورت ال مانند یک میز عسلی کوچک بگذارید. استفاده کردن از میزهای چوبی یا پارچه‌ای امری سلیقه‌ای است که به نیاز شما برای دکوراسیون کردن فضا بستگی دارد. سرویس مبل فوق این قابلیت را برای شما فراهم می‌آورد که مدرن‌ترین چیدمان را از آن خود کنید.

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع:
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات