مبل » مبل راحتی » مبل راحتی روژا

مبل راحتی روژا

مبلمان:

هشت نفره2 کاناپه سه نفره، 2 مبل تک نفرههفت نفره1 کاناپه سه نفره، 1 مبل دو نفره، 2 مبل تک نفرهپنج نفره1 کاناپه سه نفره، 2 مبل تک نفرهسفارشی سازی
  • مبل راحتی روژا :


  • گارنتی 18 ماه توکامارت
  • فروش توسط توکامارت
  • بسته بندی و ارسال توسط توکامارت
  • آماده ارسال در 15 تا 25 روز آینده
قیمت:6,600,000تومان
تخفیف0 تومان (حراج)

تخفیف0 تومان (پیشفرض)
قیمت برای شما:6,600,000تومان

محصولات مشابه:

یک مبل خاص و متفاوت سبب می‌شود شما یک دکوراسیون شیک و خاص را در فضا مشاهده کنید. این ‌که چیدمان شما به چه سبک و سیاقی دنبال می‌شود امری است که به سلیقه و هوش شما بستگی دارد که البته با یک انتخاب مبلمان مناسب تکمیل می‌شود.

سرویس مبلی که مشاهده می‌کنید قابلیت این را دارد که به یک سرویس هفت‌ نفره و یا نه ‌نفره تبدیل شود. همان‌طور که مشهود است، این سرویس از یک کاناپه سه ‌نفره و یک کاناپه دو نفره تشکیل ‌شده است. شما به‌ راحتی با استفاده از مبل‌های تک‌ نفره می‌توانید این چیدمان را گسترده‌تر دنبال کرده می‌توانید یک چیدمان متفاوت و شیک همانند تصویر در منزل بر پا کنید. این امر به شما یک چیدمان پنج‌ نفره خواهد داد و این دکوراسیون به لوکس شدن و خاص شدن فضای داخلی منزل شما بسیار کمک می‌کند، و یا اینکه می‌توانید از تعداد مبل‌های تکی بیشتری استفاده کرده و در خانه خود یک ست مبل 7 و یا 9 نفره را داشته باشید.

 امری که در نگاه اول به این مبل راحتی بسیار خودنمایی می‌کند، رنگ متفاوت چوب طراحی‌ شده بر روی صندلی است. پایه‌های سرویس از یک ‌پایه بسیار متفاوت برای دیزاین شدن کمک گرفته‌اند و شبیه به دم یک ماهی یا سر یک مار طراحی ‌شده‌اند. از سوی دیگر در قسمت بالای مبل یک هفت به‌ صورت تورفتگی بر روی مبل تاج‌گذاری شده است. این تاج هم‌ سطح با مبل به انجام رسیده و از لبه‌های بالایی مبل بیرون نزده است که همن امر سبب متمایز شدن و زیبایی دو چندان سرویس مبل گردیده است. از سوی دیگر پشتی مبل روژا از صورت شیب‌دار است که نمونه دیگری از تفاوت و تمایز آن به شمار می‌رود. کوسن‌های پشتی این مبلمان به‌ صورت دکمه‌ای طراحی ‌شده‌اند که البته در صورت تمایل می‌توانید از ست کوسن دیگری نیز بهره ببرید. دو کوسن به ‌صورت تکی بر روی کاناپه سه ‌نفره و یک کوسن پیوسته بر روی کاناپه دو نفره نیز قرار گرفته که خودکار نظافت را برای شما ساده‌تر از قبل می‌کند.

 می‌توانید برای بزرگ‌تر نشان دادن دکوراسیون خود از پاف‌های تک ‌نفره یا دو نفره به ‌عنوان صندلی‌های مهمان کمک بگیرید. استفاده کردن از صندلی‌های تکی و مبل‌های تک ‌نفره کار چیدمان شما را به ‌صورت ست به عهده می‌گیرد. پایه‌های بر روی صندلی‌ها به شکل متفاوت‌تری از کاناپه طراحی و مورد استفاده قرارگرفته و البته نیاز است اشاره شود که دسته‌های صندلی و کاناپه به یک ‌شکل طراحی و ساخته ‌شده است.

 می‌توانید از پاف‌های ست با مبل برای چیدمان خود کمک بگیرید. از سوی دیگر می‌توانید از چند میز عسلی ست با یک میز پذیرایی بزرگ دکوری متفاوت داشته باشید. می‌توانید برای زیباتر شدن فضا از میزهایی که هم ‌رنگ با پایه هستند برای تزئین اتاق استفاده کنید. دکور کردن فضا با هر شکل و شمایلی به ذوق و سلیقه شما بستگی دارد. شما می‌توانید همانند تصویر فوق از یک ایده پردازی ساده یک دکور ساده حاصل کنید. شاید هم تمایل داشته باشید این چیدمان به شکل متفاوت‌تر و بزرگ‌تری دیده شود. برای این منظور پیشنهاد ما به شما پاف های پذیرایی و صندلی‌های مهمان است.

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع:
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات