راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل راحتی سلنا

انتخاب نشمین
کاناپه 1 عدد، دو نفره 1 عدد، تک نفره 2 عدد
انتخاب رنگ بدنه
فندقی روشن
انتخاب پارچه
مازراتی ایرانی کد 1
تومان 21,253,000
مبل راحتی سلنا
مبل راحتی سلنا
مبل راحتی سلنا
مبل راحتی سلنا
مبل راحتی سلنا
...

اگر قصد خرید مبل راحتی دارید اما نمی‌دانید چه مبلی انتخاب کنید تا هم راحتی و هم زیبایی را به منزل شما ببخشد، بهترین انتخاب برای شما مبل راحتی سلنا است. این مبل یکی از جدیدترین مدل های سایت توکامارت است که می‌توان آن را در هر سبک دکوراسیونی استفاده کرد و لذت برد. همانطور که عکس این مدل مبل را مشاهده می‌کنید، از سادگی و زیبایی خاصی برخوردار است که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می‌کند.

شما می‌توانید مبل سلنا را در هر رنگ بدنه و پارچه ای که دلخواه شما است انتخاب کنید؛ همچنین می‌توانید جلومبلی و میز عسلی نیز به آن اضافه کنید. اگر سبکی ساده و راحت را برای منزل خود انتخاب کردید، پس انتخاب مبل سلنا نیز گزینه مناسبی است تا منزل شیک و ساده شما تکمیل شود.

از آنجایی که در ساخت مبل های راحتی باید از بهترین و با کیفیت ترین متریال ها استفاده شود تا استحکام کافی داشته باشد و بتواند سال های طولانی مهمان خانه های شما باشد، مبل های سلنا نیز همین‌طور هستند. کلاف مبل سلنا از چوب روس است و در پایه ها از چوب راش استفاده شده است که هرکدام از این دو چوب از بهترین .چوب های صنعت چوب و مبلمان هستند. در قسمت نشیمن از اسفنج 35 کیلویی با چگالی بالا استفاده شده است که راحتی مدنظر شما حاصل می‌شود

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: