مبل » مبل راحتی » مبل راحتی فلورا

مبل راحتی فلورا

مبلمان:

هشت نفره2 کاناپه سه نفره، 2 مبل تک نفرههفت نفره1 کاناپه سه نفره، 1 مبل دو نفره، 2 مبل تک نفرهپنج نفره1 کاناپه سه نفره، 2 مبل تک نفرهسفارشی سازی
  • مبل راحتی فلورا :


  • گارنتی 18 ماه توکامارت
  • فروش توسط توکامارت
  • بسته بندی و ارسال توسط توکامارت
  • آماده ارسال در 15 تا 25 روز آینده
قیمت:6,450,000تومان
تخفیف645,000 تومان (حراج)

تخفیف0 تومان (پیشفرض)
قیمت برای شما:5,805,000تومان

محصولات مشابه:

در بین انواع سبک‌های مبلمان استیل، کلاسیک و راحتی، مبلمان راحتی به دلایل مختلف طرفداران زیادی دارند. دلایلی که از جمله آن‌ها می‌توان به راحتی بیشتر نسبت به دو سبک دیگر، قیمت مناسب‌تر و ابعاد کمتر و جمع و جورتر اشاره کرد. و اگر در بین انواع سبک‌های مبلمان، مبل راحتی را برای خرید خود انتخاب کرده‌اید و به دنبال خرید مبلی با سه ویژگی بالا هستید، به شما تبریک می‌گوییم؛ چرا که شما دقیقا مبل مد نظر خود را یافته‌اید!

مبل راحتی فلورا، که می‌توان آن را در دسته مبلمان راحتی فانتزی و مدرن قرار داد، دارای نشیمن بسیار راحتی بوده، نسبت به مبلمان دیگر ابعاد کوچک‌تری داشته و دارای قیمت مناسبی نیز است. این ویژگی‌ها مبل راحتی فلورا را تبدیل به یکی از مدل‌های مناسب در بین مبلمان راحتی کرده است. فلورا جزء مدل‌های جدید مبل راحتی فروشگاه مبلمان و دکوراسیون توکامارت به شمار می‌رود که برای خانه‌های امروزی کاملا مناسب بوده و به خصوص برای خانه‌های آپارتمانی کوچک گزینه ایده‌آلی به شمار می‌رود.

اما یکی دیگر از ویژگی‌های خاص مبل راحتی فلورا کاناپه آن است. طراحی کاناپه سه نفره و دو نفره مبل راحتی فلورا به گونه‌ای است که در قسمت پشتی آن چند کوسن نرم قرار می‌گیرد و این امر باعث می‌شود که در کنار راحتی نشیمن، راحتی پشتی نیز کاناپه نیز چند برابر باشد.

مبل فلورا به صورت پیش فرض به سبک مبلمان راحتی ترکیه‌ای به صورت هشت نفره (شامل دو کاناپه  سه نفره و دو مبل تک نفره) به فروش می‌رسد، اما شما می‌توانید آن را به صورت هفت نفره (یک کاناپه سه نفره، یک کاناپه دو نفره و دو مبل تک نفره) و یا هر تعداد دیگری که مد نظرتان است خریداری کنید. همچنین لازم به ذکر است که مبل راحتی فلورا نیز همانند تمامی مدل‌های دیگر توکامارت، رنگبندی‌های متنوعی داشته و پارچه آن با سلیقه شما انتخاب می‌شود و همین طور پایه‌های آن نیز رنگ‌های مختلفی دارند که با می‌توانند با رنگ انتخابی پارچه ست شوند.

مبل راحتی فلورا
مبل راحتی فلورا
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات