اتاق نشیمن » مبل » مبل راحتی » مبل راحتی لوسیانا

مبل راحتی لوسیانا

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

این‌ که چیدمان فضای داخلی منزل شما به چه سبک و سیاقی دنبال می‌شود به سلیقه شما مربوط است، ولی این امر بسیار لازم است که علاوه بر زیبایی به کیفیت وسایل استفاده شده در منزل نیز توجه شود. سرویس مبل لوسیانا در کنار زیبایی، کیفیت و مرغوبیت را نیز برای شما به همراه دارد.

سرویس مبل لوسیانا از یک کاناپه سه ‌نفره، یک کاناپه دو نفره و دو مبل یک نفره یا همان مبل تکی تشکیل ‌شده است و در نهایت شما می‌توانید با خرید سرویس مبل لوسیانا یک ست مبل هفت نفره را در منزل خود مورد استفاده قرار دهید. این‌که فضای داخلی شما به چه حد و اندازه‌ای است، زیاد امر مهمی نیست. اندازه و ارتفاع این مبل به شکلی است که در هر فضایی به ‌راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با طراحی بسیار زیبا و شیک مبلمان لوسیانا شما می‌توانید یک ایده پردازی ناب و به‌روز در دکوراسیون داخلی منزل خود داشته باشید.

همان‌طور که در تصویر این ست مبل مشاهده می‌کنید، طراحی سرویس مبل لوسیانا بسیار ساده و شیک است. بهره گرفتن از کوسن‌های رنگی گل‌دار در نگاه اول چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره نگه می‌دارد. امر دوم که سبب متمایز شدن این کالا در بین رقبا شده است، پشتی قسمت نشیمن است که به ‌صورت یک‌ تکه تهیه و آماده ‌شده است. همین امر بر روی پشتی مبل نیز به ‌صورت یک ‌تکه مشاهده می‌شود. شما می‌توانید یک نمای بسیار زیبا از کار از روبرو مشاهده کنید. این طراحی به دلیل چوبی است که در لبه پایینی مبل مورد استفاده قرار می‌گیرد. قرینه بودن این ایده پردازی نشانه بارز این زیبایی محسوب می‌شود. دسته‌‌ها با ترکیبی از پارچه و چوب به ‌صورت شیب‌دار طراحی ‌شده‌اند که فضای بیشتر و راحت‌تری را برای نشیمن در اختیار شما قرار می‌دهند.

صندلی‌های تکی که همراه این مبل ارائه ‌شده می‌شوند به شکل بسیار خاصی طراحی ‌شده‌اند. این طراحی به این صورت است که پایه‌ها به ‌صورت پیوسته در زیر کار و البته شیب‌دار رو به بیرون تعبیه‌ شده‌اند. سادگی و یکدست بودن پشتی و کوسن نشیمن در صندلی‌های تکی نیز مشاهده می‌شود که زیبایی مبل‌ها را دوچندان می‌کند. دسته‌ها ساده‌تر از کاناپه‌ها و تنها با پارچه و کلاف روس طراحی و ساخته‌ شده‌اند. شما با بهره گرفتن از مبل‌های تکی می‌توانید یک چیدمان قرینه را در فضا حاصل کرده و فضایی را برای یک گفتگوی صمیمی فراهم آورید.

می‌توانید از میزهای پذیرایی ساده یا طرح دار برای دیزاین این ست بهره بگیرید. طراحی این مبل به شکلی است که با هر تم رنگی که به آن علاقه‌مند باشید می‌توانید فضای اطراف را دیزاین کنید. می‌توانید از میزهای عسلی یکدست چوبی و یا از میزهای پذیرایی دو رنگ برای طراحی و چیدمان سرویس مبل لوسیانا استفاده کنید. بهره گرفتن از یک آباژور ایستاده و چند گلدان رومیزی نیز به زیباتر شدن دیزاین داخلی شما کمک بسیاری می‌کند.

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع:
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات