راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال رایگان

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل چستر مارکو

انتخاب نشمین
تک نفره 2 عدد،کاناپه 2 عدد
انتخاب رنگ بدنه
انتخاب پارچه
تومان 7,800,000
مبل چستر مارکو
مبل چستر مارکو
مبل چستر مارکو
مبل چستر مارکو
مبل چستر مارکو
...

سخت‌گیرانه‌تر از همیشه در زمان خرید به چیدمان داخلی خود فکر کنید. این امر سبب می‌شود خاص‌ترین و بی‌نظیرترین وسایل از آن شما شود. از آنجایی ‌که دکور منزل در مرحله اول به یک سرویس مبل شیک بستگی دارد، به شما توصیه می‌کنیم خاص‌ترین و باکیفیت‌ترین آن را انتخاب کنید.

هر سرویس مبلی قابلیت این را دارد که در کنار سایر وسایل یک چیدمان بزرگ‌تر را برای شما به همراه آورد. شما چیزی که در این سرویس مبل می‌بینید یک کاناپه سه‌ نفره و دو مبل تکی است. این امر شما را برای رسیدن به یک چیدمان شیک بسیار کمک می‌کند. در صورت تمایل می‌توانید از کاناپه‌های پافی برای دکور کردن یا از پاف های تک‌ نفره به عنوان صندلی مهمان کمک بگیرید. شکیل بودن و خاص بودن این سرویس با ایده پردازی فوق بسیار مشهود است. به شکلی که تنها با دو صندلی متضاد با کاناپه کار چیدمان به انجام می‌رسد.

ایده پردازی این سرویس مبل سبب متمایز شدن آن در بین سایر رقبا شده است. تضاد رنگی بین کاناپه و صندلی‌های تکی امری است که به‌ خوبی مشهود است. امر دیگر طراحی لوزی مانند پشت پشتی‌ها است که به‌صورت دکمه‌ای به انجام رسیده است و همین طور پایه‌های مبل بسیار خاص و به شکلی منحصر به‌ فردی دیزاین شده‌اند. کوسن‌های کاناپه سرویس مبلمان چسترا با الگو گرفتن از ایده پردازی رنگ مبل‌ها به ‌صورت دو رنگ تهیه و مورد استفاده قرار گرفته است. دو رنگ و دو شکل متضاد حاصل کار نهایی این طراحی و ساخت شده که بسیار آن را متفاوت جلوه می‌دهد، که البته شما در صورت تمایل می‌توانید از کوسن‌هایی با طرح و رنگ دیگر نیز استفاده کنید. لبه‌های مبل نیز شبیه به یک تاج وارونه دیزاین شده است که سبب می‌شود به زیبایی کار اضافه شود.

 می‌توانید از پاف های رنگی یا پاف های ست با سرویس مبل برای بزرگ‌تر شدن فضا کمک بگیرید. در صورت تمایل می‌توانید از مبل‌های بیشتری برای دکوراسیون کردن فضا استفاده کنید. این امر به سلیقه و فضایی که شما قصد دکوراسیون کردن آن را دارید بستگی دارد. شاید بخواهید همانند ایده پردازی تصویر فوق یک چیدمان شیک و ساده داشته باشید و شاید هم ترجیح بدهید که با استفاده از کاناپه‌ها و مبل‌های اضافی، فضای بیشتری را برای میهمانان خود فراهم کنید.

می‌توانید از میزهای فانتزی و شیک برای این چیدمان کمک بگیرید. این میزهای جلومبلی می‌توانند به ‌صورت پاف تهیه شوند که یک دکوراسیون مدرن را نیز برای شما به همراه داشته باشند و یا شما می‌توانید از میزهای عسلی کوچک برای چیدمان خانه خود استفاده کنید. این امر نیز به سلیقه شما و البته سبک دکوراسیون خانه‌تان بستگی دارد.

پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: