راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل کلاسیک آنجلیکا

انتخاب نشمین
کاناپه 1 عدد تک نفره، 4 عدد، میزبان 0 عدد
انتخاب ست جلومبلی و دو عسلی
نداشته باشد
انتخاب ناهارخوری
نداشته باشد
انتخاب رنگ بدنه
طلايي
انتخاب پارچه
پورش کد 1
تومان 45,185,700
مبل کلاسیک آنجلیکا
مبل کلاسیک آنجلیکا
مبل کلاسیک آنجلیکا
مبل کلاسیک آنجلیکا
مبل کلاسیک آنجلیکا
...

مهمترین جزء هر خانه ایرانی که در نگاه اول چشم را به سمت خود می کشاند، طراحی و نمای مبل و میزان آمیختگی آن با تمام وجوه خانه است که حسی توام با آرامش را به نمایش می‌گذارد. مبل کلاسیک آنجلیکا با پایه هایی کوتاه و پشتی نسبتا بلند و دسته هایی کاملا چسبیده به بدنه حالتی جمع و جور را به خودت اختصاص داده است و با توجه به  اینکه این روزها خانه ها از متراژ کمی برخوردار هستند مانع از شلوغی بیش از حد خانه میشود.

مبل کلاسیک آنجلیکا با فرم و انحنا های رسمی قدری از شکوه و عظمت مبل های استیل را در خود گنجانده و با طراحی مناسب پشتی و دسته های راحت که از اسفنج پر شده است حس و حال نشستن بر روی  مبل های راحتی را نیز تداعی می کند.

این مبل به خاطر بهره مندی از نیم تاج ساده ولی با طراحی ظریف و ماهرانه و توجه کافی به جزییات، در عین سادگی قابلیت ست شدن با اکثر سبک های دکوراسون را داراست و می توانید از آن در هر دو فضای دوستانه و رسمی استفاده کنید. تعدد کوسن ها در کاناپه و نشیمن تک نفره نشانگر گرمی و راحتی مبل آنجلیکا است. استفاده از پارچه ایی ریزنقش برای کوسن ها تناسب بی همتایی را پدید آورده که این تناسب با کنار هم قرار گرفتن تمام اجزای مبل از جمله نشیمن میزبان کامل می شود.

استفاده از چوب گرجستان درجه یک و فوم سرد شرکتی با بالاترین کیفیت در کلاف و نشیمن این محصول باعث بالا رفتن طول عمر و دوام آن شده است. مبل کلاسیک آنجلیکا قابل سفارش در ست های 7 نفره و 9 نفره است که می توانید با افزایش و کاهش تعداد کاناپه و صندلی تک نفره آن را تغییر دهید.

 و در نهایت اگر فردی هستید که بین انتخاب های کلاسیک و راحتی دچار دوگانگی شده اید، و به دنبال مبلی مستحکم، با کیفیت و افزون بر این ها کاربردی می گردید مبل کلاسیک آنجلیکا برای شما بهترین انتخاب است.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: