راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل کلاسیک اسپارتا

انتخاب نشمین
تک نفره 4 عدد،میزبان 0 عدد،کاناپه 1 عدد
انتخاب ست جلومبلی و دو عسلی
انتخاب ناهارخوری
انتخاب رنگ بدنه
انتخاب پارچه
تومان 18,000,000
مبل کلاسیک اسپارتا
مبل کلاسیک اسپارتا
مبل کلاسیک اسپارتا
مبل کلاسیک اسپارتا
مبل کلاسیک اسپارتا
...

مبل کلاسیک یا نیمه استیل تلفیقی از مبلمان استیل و راحتی است. این سبک مبل طوری طراحی شده که شکوه و زیبایی مبل استیل را همراه با راحتی و دنج بودن مبلمان راحتی را در اختیار افراد قرار دهد. طرفداران سبک مینیمال از  شلوغی و متعلقات غیر ضروری اجتناب می کنند و بیشتر به دنبال وسیله ای هستند که در عین سادگی باعث چشم نوازتر شدن دکوراسیون مد نظرشان شود. اگر شما هم جزء طرفداران سبک مینیمال هستید و مدتیست درگیر انتخاب یک دست مبلمان مناسب برای منزلتان هستید یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما مبل کلاسیک یا نیمه استیل اسپارتا است.

مبلمان کلاسیک نیز همانند مبلمان استیل و راحتی انواع مختلفی دارد و می توانید بر اساس سلیقه یا سبک دکوراسیون منزلتان مبل کلاسیکی کاملا ساده یا کمی شلوغ، با دسته و پشتی های کوتاه یا بلند و ... انتخاب کنید. مبل کلاسیک اسپارتا با پشتی متعادل از لحاظ ارتفاع و دستی های خوش فرم برای راحتی بیشتر طراحی شده است. در این محصول از منبت های درشت چشم پوشی شده و ظرافت حرف اول را می زند.

در نشیمن این محصول از فوم سرد باکیفیت استفاده شده و کلاف این مبل چوب روس درجه یک است تا خیال شما را از بابت کیفیت راحت کند. مبل کلاسیک اسپارتا را می توانید در تنوع بالای رنگ و پارچه بر اساس سلیقه و دکوراسیون منزل خود سفارش دهید. این مبل را می توانید در ست های 7 نفره (1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 0 میزبان) و 9 نفره (1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 2 میزبان) سفارش دهید و یا ست مدنظر خودتان را با افزایش تعداد مبل کاناپه، مبل تک نفره و صندلی میزبان سفارشی سازی کنید.

پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: