راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل کلاسیک بیانکا

انتخاب نشمین
کاناپه 1 عدد تک نفره، 4 عدد، میزبان 0 عدد
انتخاب ست جلومبلی و دو عسلی
نداشته باشد
انتخاب ناهارخوری
نداشته باشد
انتخاب رنگ بدنه
طلايي
انتخاب پارچه
پورش کد 1
تومان 36,048,000
مبل کلاسیک بیانکا
مبل کلاسیک بیانکا
مبل کلاسیک بیانکا
مبل کلاسیک بیانکا
مبل کلاسیک بیانکا
...

اگر شما از افرادی هستید که از احساس تعلق به پیشینیان و ریشه خود، هویت و اصالت دریافت می‎کنید و در عین حال معتقدید که نباید حال را فدای گذشته کرد، بلکه بایستی ضمن حفظ اصالت، از راحتی، رفاه و پیشرفت آمیخته به زندگی مدرن امروزی نیز استفاده کرد، پس احتمالاً سبک مورد علاقه شما سبک کلاسیک است.

سبک کلاسیک می‎کوشد که روح اصالت و سنت را با راحتی، سرعت و رفاه زندگی مدرن به هم بیامیزد. بنابراین در طراحی و ساخت مبل‌های کلاسیک، ضمن حفظ زیبایی‎ها و جنبه هنری مبلمان استیل، توجه به راحتی و نرمی و گرمی مبل‌های راحتی نیز لحاظ شده است. خوبی مبل کلاسیک در آن است که می‎تواند شما را از خرید دو دست مبل جداگانه استیل و راحتی بی‎نیاز کند و نقش هر دوی این مبل‌ها را برای منزل شما ایفا نماید. همین دو منظوره بودن مبل کلاسیک موجب شده است که بتوانید از قطعات مختلف یک ست مبلمان در بخش‌های مختلف خانه همچون پذیرایی، نشیمن، اتاق خواب و ... استفاده نمایید.

مبل کلاسیک مدل بیانکا یکی از این نمونه‎های تلفیقی است. منبت کاری ظریف طلایی این سبک که بدنه سفید مبل را قاب گرفته است، زیبایی دلنوازی آفریده است که مقاومت در برابر خرید آن را مشکل می‎نماید. ترکیب رنگ سفید و طلایی، سحر و جادویی در خود دارد. چنانچه همان‌طور که چشمت در حال تماشای این مبل‌هاست دلت درگیر آن می‎شود و دستت راه جیب را می‎جوید؛ اما خوب همیشه نباید تسلیم تصمیمات و احساسات آنی شد. هنگام انتخاب مبل نیز همچون هر انتخاب دیگری باید به جنبه‎های گوناگون این انتخاب نظر داشته باشیم به عواملی همچون متراژ خانه، هماهنگی سایر اجزای دکوراسیون با مبل و ....

امروزه تنوع مبل‌ها به اندازه‎ای زیاد است که ممکن است اگر ذهنیت از پیش تعیین شده‎ای در مورد سبک و مدل مبل مورد نظر خود نداشته باشیم، با قدم گذاشتن در بازار مبل، گیج شویم. بنابراین خوب است که قدم به قدم به داشتن ذهنیت روشن‌تری در مورد مبلمان مورد علاقه خود نزدیک شویم تا خرید رضایت‌بخشی را تجربه کنیم که به دلمان بنشیند.

‎ تا اینجا توانسته‎ایم بین سه دسته کلی مبلها یعنی استیل، نیمه استیل (یا همان کلاسیک) و راحتی دست به انتخاب بزنیم؛ اما باید بتوانیم از انبوه مدل‌های متنوع سبک کلاسیک نیز تنها یکی را برگزینیم.

مبل‌های کلاسیک نیز همچون مبل‌های راحتی و استیل از تنوع بسیاری برخوردار هستند؛ برخی دسته‌های پهن‌تر و عریض‌تری دارند و برخی دستههای بسیار کوچک و جمع وجور. در برخی از آنها ارتفاع پشتی مبل زیاد است و در برخی دیگر ارتفاع پشتی و دسته مبل، یکسان است. برخی از آنها  حجیمتر و بزرگتر هستند و برخی جمع و جورتر و ظریف‎تر ... میزان منبت کاری در برخی از آن‌ها کم است و طرح منبتکاری‌ها ساده است، در حالی که برخی دیگر از مبل‌های کلاسیک پرطمطراق‎تر و چشمگیرتر طراحی شده‌اند و...

بنابراین اگر خواهان استفاده از مبل کلاسیک در منزل خود هستید میتوانید با توجه به متراژ خانه، بلندی سقف، میزان و نوع نور موجود در منزل، سایر اجزای دکوراسیون خانه‌تان همچون رنگ و بافت دیوار و پرده و در نهایت سلیقه شخصی خود، دست به انتخاب بزنید. البته در برخی موارد می‎توانید به جای هماهنگ کردن مبلمان با سایر اجزای دکوراسیون، دیگر اجزای دکوراسیون را با مبلمان محبوب خود هماهنگ نمایید. مثلا ممکن است شما طراحی‎های ساده تر و ظریف‎تری را برای مبلمان کلاسیک بپسندید؛ اما در عین حال  احساس می‎کنید که اگر مبل انتخاب شده چندان حجیم و پرطمطراق نباشد موجب می‎شود که خانه شما به اندازه کافی مجلل نباشد و به اصطلاح خودمانی قدری کچل به نظر برسد؛ به طوریکه انگار چیزی کم دارد.

باید بگوییم که اگر شما چنین حسی دارید احتمالا به آن علت است که در ذهنیت شما این مبلمان است که نقطه کانونی خانه است. نقطه کانونی دکوراسیون منزل بخشی از خانه است که به محض ورود چشم‌ها به سوی آن روانه می‎شوند. اما نکته اینجاست که لزومی ندارد که نقطه کانونی خانه یک ست مبلمان یا قطعهای از آن باشد؛ اتفاقاً شاید اگر به جای مبلمان، یکی از دیوارهای خانه را تبدیل به نقطه کانونی منزل نماییم دلنشینی و چشم نوازی بیشتر، بهتر و حرفهایتری ایجاد شود. شما میتوانید با استفاده از پردههای بلند و چشمگیر، تابلوهای هنری، نورپردازی و کاغذ دیواری و... یک دیوار را چنان بیارایید که پیش از هر چیزی چشم‌ها را به خود جلب نماید و بنابراین تبدیل به نقطه کانونی دکوراسیون منزل شما شود و در عین حال از در اختیار داشتن سبک مورد علاقه مبلمان خود لذت ببرید.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: