راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل کلاسیک سابرینا

انتخاب نشمین
کاناپه 1 عدد تک نفره، 4 عدد، میزبان 0 عدد
انتخاب ست جلومبلی و دو عسلی
نداشته باشد
انتخاب ناهارخوری
نداشته باشد
انتخاب رنگ بدنه
طلايي
انتخاب پارچه
پورش کد 1
تومان 16,800,000
مبل کلاسیک سابرینا
مبل کلاسیک سابرینا
مبل کلاسیک سابرینا
مبل کلاسیک سابرینا
مبل کلاسیک سابرینا
...

مبل کلاسیک امروزه به عنوان سبکی قدیمی ولی سازگار با انواع سبک دکوراسیون طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. تجربه نشان داده مبل کلاسیک نه تنها از مد نمی افتد بلکه هرچه زمان می گذرد به طرفداران آن افزوده می شود. این سبک مبلمان از کشورهای انگلستان، فرانسه و ایتالیا متولد شده و به سایر کشورها صادر شده است و جزء یکی از محبوب ترین سبک های مبل در دنیا است.

 در گذشته چوب بخش اصلی تشکیل دهنده مبل کلاسیک بوده ولی بعد از گذشت سال ها نشیمن و پشتی های این سبک مبل تغییراتی داشته و از فوم و اسفنج به جای چوب استفاده شده است. خطوط ساده و عدم شلوغی از معیارهای اصلی برای انتخاب مبلمان در سبک کلاسیک است.

تمام خصوصیات ذکر شده در مبل کلاسیک سابرینا قابل رویت است. با اولین نگاه به این مبل خوش ساخت منبت کاری های ظریف و متقارن بر روی تاج و دسته های مبل نظر شما را به خودش جلب می کند. پشتی با ارتفاع استاندارد و دسته های بلند و تقریبا هم سطح با پشتی مبل باعث می شود حس راحتی و آرامش را هرچه بیشتر احساس کنید. این مبل زیبا کاملا توانایی این را دارد که شکوه و جلال مبل های استیل را به خانه شما ببخشد و در عین حال هیچگونه نگرانی از بابت شلوغی زیاد مبل های استیل نداشته باشید. در ساخت نشیمن این مبل از فوم سرد درجه یک شرکتی استفاده شده و همچنین کلاف این محصول از چوب راش گرجستان درجه یک ساخته شده است و این تضمین را به شما می دهیم که این مبل سال ها میهمان منزل شما باشد.

مبل کلاسیک سابرینا را می توانید بر اساس سلیقه و دکوراسیون منزلتان در تنوع بالای رنگ و پارچه و در ست های 7 نفره (1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 0 میزبان) و 9 نفره (1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 2 میزبان) یا با اضافه کردن تعداد بیشتری کاناپه، مبل تک و میزبان، ست مورد نظر خودتان را سفارش دهید.

پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: