راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل کلاسیک سوفیا

انتخاب نشمین
تک نفره 4 عدد،میزبان 0 عدد،کاناپه 1 عدد
انتخاب ست جلومبلی و دو عسلی
انتخاب ناهارخوری
انتخاب رنگ بدنه
انتخاب پارچه
تومان 23,850,000
22,657,500
%5
مبل کلاسیک سوفیا
مبل کلاسیک سوفیا
مبل کلاسیک سوفیا
مبل کلاسیک سوفیا
مبل کلاسیک سوفیا
...

مبل کلاسیک سوفیا پدید آورنده اوج شکوه و زیبایی است که با پایه هایی کوتاه و پشتی بلند عظمت و وقار را به خوبی القا می کند. طراحی منحصر به فرد مبل سوفیا جای خود را در دکوراسیون های مدرن و کلاسیک به خوبی باز کرده است و به راحتی قابلیت هماهنگ شدن با انواع سبک دکوراسیون ها را داراست. خلاقیت در ساخت دسته های مبل و استفاده از دو رنگ طلایی و سفید در کنار هم باعث جلب توجه هر بیننده ای می شود. استفاده صحیح و متعادل از منبت کاری سبب چشم نوازی بیشتر در طراحی مبل شده و با اکثر سلیقه ها سازگار است.

یکی از تفاوت های اساسی مبل کلاسیک سوفیا با دیگر مبل های کلاسیک نحوه استفاده و انحنای زیبای چوب در تاج مبل است که سادگی و ظرافت را به ارمغان می آورد. کوسن هایی با دور دوزی طلایی که هماهنگ با رنگ چوب بکاربرده شده در اسکلت مبل سوفیا است اصالت و وقار را در ذهن تداعی می کند.

از دیگر ویژگی های ارزنده مبل کلاسیک سوفیا استفاده از چوب راش درجه یک گرجستان در کلاف این محصول است که این مبل را در زمره مبل های مستحکم قرار می دهد و شما را تا سال ها از خرید مبل جدید بی نیاز می کند، آمیختن زیبای دو طرح متفاوت از پارچه در کنار هم باعث چشم نوازتر شدن این مبل خوش ساخت شده است.

مبل کلاسیک سوفیا علاوه بر شکوه و وقار از راحتی غیر قابل وصفی برخوردار است زیرا از بهترین نوع فوم سرد در ساخت نشیمن آن استفاده شده است.

این مبل زیبا را می توانید در تنوع بالای پارچه و رنگ چوب و متناسب با نیازتان در ست های 7 نفره (1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 0 میزبان) و 9 نفره (1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 2 میزبان) سفارش دهید. اگر این ست ها مناسب منزل شما نیست می توانید تعداد کاناپه و مبل تک نفره را کم یا زیاد کنید.

پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: