راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل کلاسیک لوئیزا

انتخاب نشمین
کاناپه 1 عدد تک نفره، 4 عدد، میزبان 0 عدد
انتخاب ست جلومبلی و دو عسلی
نداشته باشد
انتخاب ناهارخوری
نداشته باشد
انتخاب رنگ بدنه
طلايي
انتخاب پارچه
پورش کد 1
تومان 20,025,000
مبل کلاسیک لوئیزا
مبل کلاسیک لوئیزا
مبل کلاسیک لوئیزا
مبل کلاسیک لوئیزا
مبل کلاسیک لوئیزا
...

مبل های کلاسیک منعکس کننده روحیات وسلایق سنتی ما ایرانی هاست. مبل های کلاسیک با منبت کاری های ماهرانه و ظریف حد فاصل بین مبل های استیل )سلطنتی( و مبل های راحتی را پر می کنند.

شمایل و انحنای خمیده مبل لوئیزا از نقاط عطف این مبل به حساب می آید که به خوبی خود را از تمام هم تراز ها جدا کرده است. این انحنا ها دلیلی افزون بر راحتی و گرمی مبل است که خستگی روزمره را از تن رها می‌کند. استفاده بسیار ظریف از منبت در تاج مبل و دسته ها باعث ایجاد سادگی و چشم نوازی این محصول شده است .تعدد پایه ها که با منبت کاری هایی بی نظیر و هوشمندانه همراه شده است نمایانگر حس شکوه و سلطنت است.

از ویژگی ممتاز مبل های کلاسیک که موجب راحتی آن نیز می شود، تعداد کوسن هاست که گودی کمر را پر می کند. نشیمن تک نفره مبل کلاسیک لوئیزا به راستی تداعی کننده این ویژگی است. پشتی مبل کلاسیک لوئیزا به گونه ایی تعبیه شده است که شانه ها و قسمتی از گردن را پوشش می دهد و با دارا بودن پایه هایی نسبتا بلند زیبایی را به ارمغان آورده است.

این مبل قابلیت آن را دارد که هر کسی را مجذوب خود کند، بدون شک مهمان های شما پس از نشستن بر روی مبل لوئیزا از راحتی بالای آن تعجب می کنند که علت آن استفاده از فوم سرد شرکتی درجه یک در نشیمن و اسنفج بسیار با کیفیت در دسته ها و پشتی مبل است. افزون بر تمام توضیحات بالا مبل کلاسیک لوئیزا با بهرمندی از ساختاری جمع و جور و دنج قابل جایگیری در تمام ابعاد خانه های امروزی است.

این مبل زیبا را می توانید با توجه به فضایی که برای آن در نظر گرفته اید در ست مد نظرتان و با اضافه کردن تعداد دلخواه کاناپه، مبل تک نفره و صندلی میزبان سفارش دهید. در انتخاب پارچه و رنگ چوب هم محدودیتی وجود ندارد و می توانید بر اساس دکوراسیون منزلتان بهترین انتخاب را داشته باشید.

پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: