راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل کلاسیک ماتیلدا

انتخاب نشمین
تک نفره 4 عدد،میزبان 0 عدد،کاناپه 1 عدد
انتخاب ست جلومبلی و دو عسلی
انتخاب ناهارخوری
انتخاب رنگ بدنه
انتخاب پارچه
تومان 25,200,000
مبل کلاسیک ماتیلدا
مبل کلاسیک ماتیلدا
مبل کلاسیک ماتیلدا
مبل کلاسیک ماتیلدا
مبل کلاسیک ماتیلدا
...

مبل‌ کلاسیک در صنعت مبلمان به مدلی گفته می‌شود که از تلفیق مبل راحتی و مبل استیل به وجود می‌آید که همین ترکیب هنر های دو سبک متفاوت، باعث شده تا طرفدارن زیادی را در بین ایرانیان به خود جذب کند. علاوه بر این، مبلمان کلاسیک را می‌توان به راحتی با دکوراسیون منزل ایرانی ست کرد.

مبل کلاسیک ماتیلدا از منظر طراحی و منبت کاری بسیار نزدیک به مدل طراحی مبلمان استیل و سلطنتی است که همین زیبایی در منبت کاری، باعث شده تا شکوه و خاص بودن را به فضای نشیمن خانه شما هدیه کند.

از دیگر تفاوت های ظاهری این مبل، پایه های کوتاه تر آن است که حس راحت تری را هنگام نشیمن منتقل می‌کند. از طرفی دسته های این مبل شباهت زیادی به مبل کلاسیک سابرینا دارد که این طراحی دسته، باعث می‌شود تا حس خوشایند تری را تجربه کنید.

از دیگر ویژگی های ارزشمند مبل کلاسیک ماتیلدا، استفاده از چوب راش درجه یک در کلاف این محصول است که این مبل را در زمره مبل های مستحکم قرار می دهد و شما را تا سال ها از خرید مبل جدید بی نیاز می کند. انتخاب چوب مناسب و با کیفیت برای مبل، ممکن است هزینه شما را برای خرید افزایش دهد اما یک سرمایه گذاری برای شما حساب می‌شود.

مبل کلاسیک ماتیلدا علاوه بر شکوه و وقار، از راحتی غیر قابل وصفی برخوردار است. زیرا از بهترین نوع فوم سرد در ساخت نشیمن آن استفاده شده است.

این مبل زیبا را می توانید در تنوع بالای پارچه و رنگ چوب و متناسب با نیازتان در ست های 7 نفره (1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 0 میزبان) و 9 نفره (1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 2 میزبان) سفارش دهید. اگر این ست ها مناسب دکوراسیون منزل شما نیست؛ می توانید تعداد کاناپه و مبل های تک نفره را کم یا زیاد کنید.

پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: