راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل کلاسیک مونالیزا

توقف تولید
مبل کلاسیک مونالیزا
مبل کلاسیک مونالیزا
مبل کلاسیک مونالیزا
مبل کلاسیک مونالیزا
مبل کلاسیک مونالیزا
...

امروزه محبوب‎ترین نوع مبلمان در بین انواع مبلها، مبلمان کلاسیک است زیرا این مبل، هم استیل است و هم راحتی. یعنی از یک سو فرم‎یافتگی و نقش و نگارها و انحناها و منبت کاریها و نمای ظریف آمیخته به چوب مبلهای استیل را حفظ کرده است و هم از سوی دیگر خوش‎نشینی و نرمی و راحتی مبلهای راحتی را.

نام این دسته از مبلها از آن جهت کلاسیک است که در طراحی آنها سعی شده مولفه‎های زیبایی‎شناسی سنّتی مبلمان - که همان انحناها و نقش و نگارهای غالباً الهام گرفته شده از گلها و گیاهان و سایر عناصر طبیعت هستند – لحاظ شود. اگر شما از افراد نوستالوژی‎دوست هستید که حفظ قدری از نشانه‎ها و حال و هواهای زندگی در دوران کودکیتان و زندگی نسلهای پیشین احساس خوبی به شما می‎دهد می‎توانید سبک کلاسیک را برای دکوراسیون خود انتخاب نمایید. اما خوب سلیقه‎ها و افکار یکسان نیست، بعضی حس نو و متفاوت بودن را می‎پسندند و فکر می‎کنند ارزش زندگی به پشت سر گذاشتن گذشته و تبدیل آن به پلّه آینده است و لزومی نمی‎بینند که حس و حال گذشته را حفظ کنند و اما برخی دیگر از تعبیه  نشانه‎هایی از نسلهای گذشته در زندگی خود احساس اصالت و هویت و متصل بودن به ریشه را دریافت می کنند و بنابراین نوعی احساس قرار و آرامش از آن می‎گیرند.

البته مبلهای کلاسیک نیز همچون سایر انواع مبل از تنوع بسیاری برخوردار هستند؛ برخی سادهتر هستند و برخی دیگر پرطمطراق تر، برخی دارای دستههای ظریف و برخی دستههای پهن، برخی دارای پشتیهای بلند و برخی پشتیهای کوتاه، برخی با منبت کاریهای گسترده و در برخی دیگر استفاده از منبت کاری محدود به یک حاشیه طلایی ظریف با یک ردیف گل یا برگ شده است. برخی ستهای مبلمان کلاسیک، ظریفتر و جمع و جورتر هستند و برخی حجیمترو چشمگیرتر و... .

 آن دسته از مبلهای کلاسیک که دارای پشتیهای کوتاهتر و طراحیهای ظریفتری هستند برای خانه های با متراژ کم مناسبتر هستند و راحتتر میتوان از قطعات مختلف مبلمان در مناطق مختلف خانه اعم از پذیرایی، نشیمن و اتاقها استفاده کرد. البته اگر شما با خود تصمیم گرفته باشید که انتخاب خود از میان مبلها را به مبلهای کلاسیک محدود کنید و از میان انواع مبلهای کلاسیک نیز مدلهای جمع و جورتر را انتخاب کنید که دستههای ظریفتر و پشتیهای صافتر و کوتاهتری داشته باشند، باز هم صدها نوع مبل با طراحیهای بسیار حرفهای و چشمنواز رو به روی شماهستند که انتخاب را برای شما دشوار میکنند. تنوع در بازار مبل واقعا بالاست به طوریکه گاه آدم آرزو میکند که کاش انواع مبلمان بسیار محدود بود تا میتوانستیم راحتتر و سریعتر انتخاب کنیم. در چنین اوضاعی کم بودن بودجه در نظر گرفته شده برای خرید مبلمان، میتواند یک نعمت باشد زیرا دایره انتخاب را تنگتر میکند و آدم میتواند زودتر از محاصره مبلهای جورواجور خارج شود.

اما در این میان، مبل کلاسیک مونالیزا با دستهها و پایههای منبت کاری شده نسبتا پُر، حال و هوای مبلمان استیل را به خوبی حفظ کرده است در عین حال دستههای کاناپه با خلاقیت هوشمندانه ای تبدیل به یک پشتی نرم و تمام عیار شدهاند که نشیمن راحتتری را برای صاحبان خود فراهم آورند همچنین برای اینکه این ابتکار موجب حجیم به نظر رسیدن طراحی مبل نشود و از ظرافت بصری آن نکاهد پایهها و مرکز پشتی مبل، جمع و جورتر و ظریفتر کار شده است.

شاید شما هم این تجربه را داشتهاید که گاهی احساس میکنید انگارحیوانات و یا حتی اشیاء هم تیپ شخصیتی دارند، این احساس درست است چراکه سازندگان اشیاء از طریق مولفه‎هایی همچون طراحی و رنگ آمیزی، به محصولاتی که تولید میکنند شخصیت و روح می بخشند، خریداران نیز قبل از انتخاب خود شیء، شخصیت حاکم بر آن را می پسندند... در این بین شخصیت مبلهای کلاسیک شبیه یکی از آدمهای متعادل و محترمی است که در دور و اطراف ما زندگی میکنند، افرادی که نه زیادی خاکی و مظلوم هستند و نه زیادی مغرور و خودشیفته، نه زیادی کاری و زحمتکش هستند و نه زیادی راحت طلب و کارگریز و ....

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: