مبل » مبل کلاسیک » مبل کلاسیک ویتوریا

مبل کلاسیک ویتوریا

مبلمان:

هفت نفره با میزبان1 کاناپه سه نفره، 2 مبل تک نفره، 2 میزبانهفت نفره بدون میزبان1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 0 میزباننه نفره1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 2 میزبانسفارشی سازی
  • مبل کلاسیک ویتوریا :

  • ناهارخوری کلاسیک ویتوریا را میخواهم؟

    • انتخاب ابعاد میز:
  • ست 1 جلو مبلی و 2 عسلی را میخواهم؟


  • گارنتی 18 ماه توکامارت
  • فروش توسط توکامارت
  • بسته بندی و ارسال توسط توکامارت
  • آماده ارسال در ارديبهشت 99
قیمت:9,000,000تومان
تخفیف360,000 تومان (حراج)

تخفیف0 تومان (پیشفرض)
قیمت برای شما:8,640,000تومان

محصولات مشابه:

هنوز هم که هنوز است تصاویری از خانه ‎های قدیمی-همان خانه‎ های سنتی که در آن مادربزرگ و پدربزرگ کنار سماور و روی یک فرش پر نقش و نگار ایرانی نشسته ‌اند و پنجره اتاق رو به حیاطی بزرگ باز است که یک حوض آبی در مرکز آن قرار دارد و دور تا دور آن گلدان‌ های شمعدانی چیده شده است- را در فضای مجازی دست به دست می‎کنیم و می‎گوییم:« خانه هم خانه ‎های قدیم، خانه‎های قدیمی حس و حال دیگری داشت...»اما وقتی که پای خرید خانه و لوازم خانه برای منزل شخصی خودمان می‌ رسد، شاید دیگر آن حال و هوای سنتی چندان موضوعیت ندارد و بیشتر به دنبال سبک ‌های مدرن و راحت هستیم؛ خب طبیعی است... به هر حال فرم زندگی تغییر کرده است و بهتر است که سعی کنیم بتوانیم زیبایی ‎های زندگی گذشته را با فرم جدید زندگی هماهنگ کنیم و این یکی از وظایفی است که سبک کلاسیک آن را به عهده گرفته است:اینکه روح و حال و هوای سنتی و اصیل را در ملزومات مدرن زندگی بدمد؛ بنابراین اگر شما از افرادی هستید که می خواهید راحتی زندگی مدرن و سبک و حال و هوای اصیل و سنتی را یکجا داشته باشید، سبک مورد علاقه  شما کلاسیک است.

بد نیست اینجا قدری واضح‎ تر از مفهوم کلاسیک صحبت کنیم. به زبان خودمانی یک طرح کلاسیک، طرحی است که در آن مؤلفه‎ های زیبایی‎ شناسی‎ ای که نسل هاست در یک فرهنگ جاری است، رعایت شده باشد. شاید معادل فارسی کلمه «کلاسیک»، کلمه«سنتی» باشد. در مبل کلاسیک هم همان‌طور که از نامش پیداست با استفاده از منبت کاری و پیچ و خم دادن و ایجاد انحنا در طراحی مبل،حال و هوای سنتی و کلاسیک حفظ شده است.

یک مثال خوب از پیاده کردن سبک کلاسیک در لوازم که موجب می‎شود ذهنیت روشنتری نسبت به مفهوم «کلاسیک» پیدا کنید، فرش اصیل ایرانی است با طرح‌های گل و بوته خاص خودش. و این همان فرشی است که به طور ناخودآگاه ما را به دنیای کودکی و خانه مادربزرگ و پیشینیان و گذشته‎ها پیوند می‎دهد و این حس زیبا را به ما القا می‎ کند که ما قطعه ‌ای از پازل انسانی در توالی نسل‌ ها هستیم؛ یک حس کلیت و وحدت و نیز تنها و یکه نبودن در این عالم.این حس نه تنها دوست ‎داشتنی است، بلکه نیاز روح ماست. اما برای اینکه فرش ایرانی خود را با ملزومات زندگی مدرن هماهنگ سازد باید سبک تر و ارزان تر باشد و شست‎ و شوی آن راحت‎ تر باشد و ... بنابراین همین فرش با الیاف متفاوتی که بتواند ویژگی‌های مذکور را پوشش دهد تولید می ‌شود.

 مبلمان کلاسیک نیز می ‎کوشد که زیبایی و تجلل مبل استیل را حفظ کند و در عین حال نیاز زندگی مدرن و پر‎سرعت و هیاهوی امروزی به راحتی  و دنجی را تامین نماید و به همین جهت است که مبل کلاسیک تلفیقی است از مبل استیل و راحتی؛ زیبایی و چشمگیری مبل استیل را در کنار راحتی و دنجی مبل راحتی یکجا جمع کرده است.

 نمونه ‎ای از این مبل ‌های تلفیقی، مبل کلاسیک ویتوریا است که به نظر می‎ رسد هیچ گاه از مد نمی‎ افتد؛ چراکه تقریبا مطابق تصویر ذهنی ما از یک مبل طراحی شده است و هیچ حرکت جسورانه‌ای روی طرح آن انجام نگرفته است بنابراین اگر شما از افرادی هستید که دوست دارید سبک «آهسته و پیوسته» را در دکوراسیون خانه خود پیاده کنید- یعنی دکوراسیونی بچینید که گرچه شاید در یک محدوده زمانی کوتاه چندان روی بورس نباشد، اما در عوض هیچ گاه از مد نیفتد و دل شما را نزند- می‎ توانید سبک مبل ویتوریا را انتخاب کنید. این سبک حدوداً روی خط تعادل یا کمی مایل به مینیمالیستی حرکت می‎کند: ارتفاع پشتی نه کوتاه است نه بلند، در طرح و میزان منبت کاری اغراق نشده و بلکه ظرافتی بیش از حد معمول لحاظ شده است و ... . این سبک، محبوب ساده‎ پسندانی است که تمایل به انجام ریسک در دکوراسیون ندارند و در عین حال خواهان لذت بردن از ظرافت و زیبایی هستند.

تعداد نشیمن
7 نفره (پیش فرض)، 9 نفره
نیاز به نصب
ندارد
نوع گارانتی
گارانتی توکامارت
مدت گارانتی
18 ماه
مدت وارانتی
60 ماه
جنس پارچه
یزد پرتراکم، درجه کیفی A (انتخابی)
جنس اسکلت
چوب
جنس چوب
نراد گرجی
جنس چوب نماکار
پلی استر (رزین)
منبت کاری
با دستگاه
جنس روکش
ورق طلا
جنس فوم
پلی اوررتان
رنگ چوب
طلایی، سفید، نقره، گردویی
زمان تولید و تحویل
حداکثر 15 روز
شرایط پرداخت
نقدی
جلو مبلی
دارد (انتخابی)
عسلی
دارد (انتخابی)
پاف
دارد (انتخابی)
لاوست و شزلون
دارد (انتخابی)
کاور مبل و پیراهن پارچه ای
دارد (انتخابی)
بسته بندی
سلفون حباب دار ضد ضربه
ارسال رایگان درب منزل
در سراسر کشور
حمل رایگان طبقات
ندارد
تسویه درب منزل
در سراسر کشور
ضمانت بازگشت محصول
۷ روز
مبلمان قابل عرضه
7 نفره: کاناپه (۱ عدد)، مبل تک نفره (۴ عدد)9 نفره: کاناپه (۱ عدد)، مبل تک نفره (4 عدد)، صندلی میزبان (۲ عدد)
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات