راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل کلاسیک پرادا

توقف تولید
مبل کلاسیک پرادا
مبل کلاسیک پرادا
مبل کلاسیک پرادا
مبل کلاسیک پرادا
مبل کلاسیک پرادا
...

مسلماً هنگامی که صحبت از سبک کلاسیک برای دکوراسیون خانه می‌شود، یکی از مهم‌ترین عناصری که باید جنبه کلاسیک بودن آن را در نظر گرفت، مبلمان است. اتفاقاً امروزه نوعی مستقل از مبلمان به نام مبلمان کلاسیک وجود دارد که از قضا، محبوب‌ترین نوع مبلمان در بازار مبل ایران نیز هست. شاید علت این محبوبیت در آن باشد که این نوع مبل‌ها، حالت دو منظوره دارند؛ یعنی هم استیل هستند و هم راحتی. به بیان دیگر در طراحی مبلمان کلاسیک سعی شده است تا هم نقش و نگارها و منبت‎کاری‎ها و ظرافت‎های موجود در مبل استیل حفظ شود و هم نشیمن نرم و راحت مبل‌های راحتی.

بنابراین اگر شما از افرادی هستید که می‌خواهید دکوراسیون خانه شما به ویژه در بخش پذیرایی، هم تا حدودی جنبه رسمی و تشریفاتی داشته باشد و هم در عین حال به گونه‎ای باشد که از راحتی و دنجی مبل‌های راحتی،محروم نشوید، می‌توانید مبل‌های کلاسیک را انتخاب کنید. به ویژه اگر شما به عللی همچون کوچکی خانه، خواهان خرید یک دست مبلمان - به جای دو دست مبل - برای منزل خود هستید مبلمان کلاسیک می‎تواند شما را از داشتن دو دست مبل راحتی و استیل بی‌نیاز کرده و نقش هر دو نوع مبلمان را در دکوراسیون منزل شما به عهده بگیرد.

همچنین ویژگی بینابینی بودن مبل‌های کلاسیک موجب شده است که قیمت این مبل‌ها نیز حد وسط مبل‌های راحتی و استیل قرار گیرد.

مبل‌های کلاسیک نیز همچون مبل‌های راحتی و استیل از تنوع بسیاری برخوردار هستند؛ برخی دسته‌های پهن‌تر و عریض‌تری دارند و برخی دسته‎های بسیار کوچک و جمع و‎جور. در برخی از آن‌ها ارتفاع پشتی مبل زیاد است و در برخی دیگر ارتفاع پشتی و دسته مبل یکسان است. برخی مبل‌های کلاسیک حجیم‎تر و بزرگتر هستند و برخی جمع و جورتر و...

بنابراین اگر خواهان استفاده از مبل کلاسیک در منزل خود هستید، می‎توانید با توجه به متراژ خانه، بلندی سقف، سلیقه شخصی خود و عوامل دیگر دست به انتخاب خرید مبلمان کلاسیک مورد علاقه خود بزنید.

مبل کلاسیک طرح پرادا از آن دسته از مبل‌هایی است که می‎تواند به راحتی شما را از داشتن یک دست مبل استیل زیبا برای پذیرایی بی‎نیاز کند؛ زیرا پشتی بلند این مبل به همراه تاج بلندی که در بدنه مبل نیز نفوذ کرده است، موجب جلال و شکوه این مبل شده و در عین حال میزان استفاده از تاج و نیز منبت کاری در نمای مبل کاملا زیبنده یک مبل مناسب برای پذیرایی است. زیرا نه کم است و نه زیاد؛ درست به اندازه و قاعده.

در عین حال طراحی جمع و جور دسته‎ها موجب شده است که به وجود بلند گرفتن ارتفاع پشتی، ابعاد مبل حجیم نشود و طراحی مبل ظرافت خود را از دست ندهد. مبلمان طرح پرادا با وجود زیبایی نافذ خود، هم دارای نشیمن نرم و راحت مبل‌های راحتی است و هم حس خشکی و سختی مبل‌های استیل را القا نمی‌کند.

. ترکیب رنگ سفید و طلایی چنان دلنواز است که بعید می‎دانم هیچ بانویی وجود داشته باشد که از ترکش دلبری‌های این ترکیب رنگی در امان مانده باشد...

هر ترکیب رنگی که حرفهای انتخاب شود، یک حال و هوا، تم، شخصیت و لهجه می‌آفریند که روحیهها و سلیقههایی را که با آن شخصیت و تم، همنوا هستند به خود جذب میکند

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: