راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل کلاسیک کلاریسا

توقف تولید
مبل کلاسیک کلاریسا
مبل کلاسیک کلاریسا
مبل کلاسیک کلاریسا
مبل کلاسیک کلاریسا
مبل کلاسیک کلاریسا
...

اگر شما از افرادی هستید که دودل مانده‎اید که مبل راحتی بخرید یا مبل استیل، یک خبرخوش برای شما داریم و آن اینکه نوعی مبل به نام مبل کلاسیک وجود دارد که در میانه این دو دسته مبل قرار می‎گیرد. در طراحی مبل‌های کلاسیک سعی شده است که با استفاده از چوب و منبت‎کاری در نما و ایجاد فرم در اسکلت مبل، قدری از تجلل و ظرافت مبلهای استیل وام گرفته شود و نیز با استفاده از فوم و پارچه، قدری از راحتی و دنجی مبل‌های راحتی.

خوبی مبل‌های کلاسیک این است که نه به اندازه مبل‌های استیل، خشک و رسمی هستند و نه به اندازه مبل‌های راحتی، بدون فرم و ساختار خاص طراحی شده. نه به اندازه مبل‌های استیل، حس غرور و جاه طلبی را القا می‎کنند و نه به اندازه مبل‌های راحتی، خالی از شکوه و زیبایی شناسی‎های دیرینه هستند.

این نوع مبل‌ها همان‌طور که از نامشان پیداست، هم قدری از حس و حال سنتی و قدیمی را حفظ می کنند- همان حس و حالی که روح و ناخودآگاه ما در آن ریشه دارد و از آن هویت و قرار می‌گیرد- و هم به جهت نرم و راحت بودن، با ملزومات مدرن زندگی که شامل راحت و بهینه بودن وسایل خانه است، هماهنگ هستند.

مبل‌های کلاسیک نیز همچون مبل‌های راحتی و استیل از تنوع بالایی برخوردارند و شما می‌توانید بسته به عواملی همچون متراژ خانه، ارتفاع سقف و ذوق و سلیقه خود، از انواع پرطمطراق‌تر و به اصطلح شلوغ‌تر و یا انواع ساده‌تر، انواع حجیم‌تر و بزرگ‌تر و یا انواع ظریف‌تر و جمع و جورتر، انواع دارای پشتی بلند و یا پشتی کوتاه و ... استفاده نمایید.

اگر شما آن دسته از مبل‌های کلاسیک را که دارای طراحی‎های ظریفتر و پشتی‎های کوتاه‌تری هستند می‎پسندید، اما احساس می‌کنید هنگامی که این مبل‌ها را به خانه می‌برید شکوه لازم را به خانه شما نمی‌دهند و فضای خانه شما را به اندازه کافی پر و چشمگیر نمی‎کنند، یک راهنمایی کوچک اما کاربردی برای شما داریم:

معمولا در خانه‎های ایرانی، نقطه کانونی دکوراسیون خانه - قسمتی از خانه که به محض ورود، چشم به آن سو هدایت می‌شود- یک مبل یا کاناپه سه نفره خوش‎طرح و پرطمطراق است که در بالاترین قسمت خانه قرار گرفته است و بنابراین تصور می‎شود که اگر مبلمان ما فاقد این قطعه مبل مجلل باشد، دکوراسیون خانه ما هرگز به اندازه کافی چشمگیر نخواهد بود. اینجاست که دانش ما در مورد نقطه کانونی به کمکمان می‎آید؛ زیرا می‌دانیم که نقطه کانونی لزوما یک قطعه مبل نیست مثلا شما می‎توانید با استفاده ازمولفه‎هایی همچون پرده‎ای بلند با بافت‌های چشمگیر وترکیب رنگ‌های نوازشگر و مجلل، نورپردازی روی یک دیوار و استفاده از یک تابلوی هنری بزرگ و بسیار زیبا و.. نقاط کانونی بسیار شیک‎تر و امروزی‎تر از یک قطعه مبل، برای خانه خود به وجود آورید و چشم‌ها را اقناع نمایید.

ست مبلمان کلاریسا یکی از این مبل‌های کلاسیک دارای طراحی و منبت کاری‎های ظریف است که روحیه‎های هنری و کلاسیک‎پسند را می‌نوازد . این ست مبلمان با ترکیب رنگ حرفه‌ای آبی و طلایی، مورد نظر سلیقه‎هایی قرار می‌گیرد که رنگ‌های نزدیک به رنگ‌های اصلی چرخه رنگ را به رنگ‌های منو و خنثی ترجیح می‎دهند و در عین حال از رنگ‌های به اصطلاح جیغ می‎پرهیزند. این ترکیب رنگی هم به میزان کافی مجلل و درباری است و هم آنقدر جیغ نیست که بعد از مدتی دل را بزند.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: