راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مجموعه سلطنتی ترنج

این محصول به زودی به لیست محصولات ما اضافه خواهد شد.
مجموعه سلطنتی ترنج
مجموعه سلطنتی ترنج

مجموعه سلطنتی ترنج با دارا بودن مبلمان سلطنتی (کاناپه، مبل تک نفره و صندلی میزبان)، جلومبلی و عسلی، نهارخوری، سرویس خواب (شامل تختخواب، پاتختی و میز آرایش و آینه) و بوفه یک سرویس چوب کامل برای جهیزیه بوده و می‌توانید همراه با این موراد مبل شزلون ست با مبلمان و میز تلویزیون نیز خریداری کنید.

طراحی خاص مجموعه ترنج به گونه‌ای است که می‌توان مبلمان آن را همانند گلی بزرگ در پذیرایی و تختواب را نیز همچون گلی در اتاق خواب دانست که با قرار گرفتن در هر منزلی به شکوه و زیبایی آن می‌افزاید. نقش و نگارهای این مجموعه برگرفته از هنر اصیل ایرانی بوده و ترنج را می‌توان یک مبلمان و سرویس خواب سلطنتی یا همان استیل تمام عیار دانست که شکوهی خاص به منزل شما خواهد بخشید. اما در کنار طراحی خاص این مدل، استفاده از ورق طلا در قسمت‌های منبت کاری شده آن نیز شکوه خاصی به این مجموعه بخشیده است که مطمئنا شکوه آن هر شخص بیننده‌ای را مسحور خود خواهد کرد.

 

مجموعه سلطنتی ترنج را می‌توانید با سلیقه خود و با پارچه‌هایی با طرح و رنگ متفاوت و متناسب با تم و دکوراسیون خانه خود سفارش داده و به صورت رایگان درب منزل خود آن را تحویل بگیرید.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: