راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مجموعه سلطنتی شهناز

این محصول به زودی به لیست محصولات ما اضافه خواهد شد.
مجموعه سلطنتی شهناز
مجموعه سلطنتی شهناز

سرویس چوب عروس یکی از اصلی‌ترین موراد در لیست خرید جهیزیه است و اغلب عروس خانم‌ها به این امر علاقه دارند که بتوانند مجموعه سرویس چوب عروس، شامل مبلمان، سرویس خواب، بوفه و... را به صورت یکجا و ست خریداری کنند. از طرفی نیز با توجه به سلیقه باوقار ایرانی‌ها، مبلمان و سرویس خواب سلطنتی یکی از موارد جداناپذیر از دکوراسیون شیک ایرانی به حساب می‌آید و بسیاری به دنبال خرید سرویس چوب به سبک سلطنتی هستند. اگر شما هم جزء این افراد هستید، تبریک می‌گوییم! چرا که می‌توانید یکی از زیباترین سرویس چوب های سلطنتی را با نام شهناز خریداری کنید.

اولین موردی که با نگاه به مجموعه سلطنتی شهناز چشم‌نوازی کرده و خود را نشان می دهد، طراحی زیبا و خاص کاناپه سه نفره این ست است که به طرز هنرمندانه‌ای با تختخواب ست شده است. طراحی که با منبت کاری‌های ظریف و دلنشین زیبایی منحصر به فرد به این مجموعه بخشیده که در کمتر مبلمان و سرویس خوابی می‌توان آن را یافت. اما در کنار این طراحی ظریف، نباید از کیفیت بالای این مجموعه نیز غافل بود. چرا که استفاده از کلاف چوب در تولید مبلمان و همراه کردن آن با منبت‌کاری‌ها و نقش و نگارهایی از جنس پلی اورتان، مجموعه سلطنتی شهناز را تبدیل به یک سرویس چوب کامل با کیفیت و زیبا کرده است.

تمامی وسایل موجود در مجموعه جهیزیه شهناز با یکدیگر ست بوده و مطمئنا هر شخصی با دیدن سرویس چوب جهیزیه شما، سلیقه بی‌نظیرتان را تحسین خواهد کرد. این مجموعه شامل مبلمان و نهارخوری استیل یا همان سلطنتی، تختخواب، پاتختی، میز آرایش و آینه بوده و می‌توانید همراه این موارد بوفه، میز تلویزیون و مبل شزلون ست با این مجموعه را نیز خریداری کنید.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: