راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مجموعه سلطنتی پالیز

این محصول به زودی به لیست محصولات ما اضافه خواهد شد.
مجموعه سلطنتی پالیز
مجموعه سلطنتی پالیز

اگر تصمیم گرفته‌اید که وسایل سرویس چوب جهیزیه‌تان تماما با یکدیگر ست باشند، و از طرفی نیز قصد دارید مبلمان و سرویس خواب سلطنتی زیبا و پرطمطراقی را برای منزل جدید خود خریداری کنید، ما مجموعه سلطنتی پالیز را به شما پیشنهاد می‌دهیم. در این مجموعه شما می‌توانید مبلمان استیل زیبا، شیک و منحصر به فرد پالیز را به صورت 9 نفره و یا 7 نفره (و یا کمتر یا بیشتر بسته به نیاز خود) با جلومبلی و عسلی‌های متنوع همراه با نهارخوری استیل پالیز (۴ تا ۱۲ نفره) و سرویس خواب سلطنتی پالیز شامل تختخواب، پاتختی، میز آرایش و آینه خریداری کنید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز بوفه سلطنتی و مبل شزلون را نیز به این مجموعه اضافه کنید تا یک سرویس چوب کامل برای جهیزیه خود خریداری کرده باشید.

مبل‌ها و سرویس خواب‌های سلطنتی مدل‌های متنوع و گوناگونی دارند، اما ویژگی که مدل پالیز را از بقیه مدل‌ها جدا می‌کند، استفاده از منبت کاری بیشتر در پشت کاناپه و تختخواب است که آن را تبدیل به مدلی خاص و منحصر به فرد کرده که از سایر مدل‌ها متمایز است.

توجه داشته باشید که رنگ و طرح پارچه مبلمان و قسمت‌هایی از سرویس خواب که در آن از پارچه استفاده شده است با انتخاب شما تهیه می‌شود و همچنین ارسال ست سرویس چوب پالیز به سراسر کشور و تا درب منزل شما نیز رایگان است.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: