اتاق نشیمن » متعلقات نشیمن » میز TV » میز تلویزیون آسو

میز تلویزیون آسو

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

 با یک انتخاب خوب، سلیقه خود را به رخ همگان بکشید. شما با یک خرید ایده‌آلمی‌توانید بهترین و زیباترین دکوراسیون را در فضای داخلی منزل خود ایجاد کنید. ازآنجایی‌که میز تلویزیون یکی از پارامترهای اصلی هر دکوراسیونی به شمار می‌رودو اغلب از آن به همراه تلویزیون به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون منزل نیز استفاده می‌شود، نیاز است به این کالا توجه ویژه‌ای شود.

 با استفاده از یک میز تلویزیون شیک می‌توانید اتاق نشیمن خود را به بهترین شکل ممکن دیزاین کنید. میز تلویزیون آسو بدون تردید شبیه به یک قاب زیبا بر روی زمین نقش می‌بندد. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنیدگل‌های برجسته روی کار سبب زیباتر شدن آن شده و به‌صورت کلی باعث شد که یک نمای بسیار خاص بر روی کار مشاهده شود.

طراحی و ساخت میز تلویزیون آسوبه صورتی است از رنگ‌آمیزی بسیار خاصی  برای آن استفاده‌شده است. این امر یکی از دلایلی است که به خاص بودن این میز تی وی بسیار کمک کرده است. رنگ‌آمیزی خاص به شما این امکان را می‌دهد که از این میز با هر تم رنگی در فضا استفاده کنید. در ابتدا شما یک میز مستطیلی ساده و صاف را مشاهده می‌کنید. رنگ‌آمیزی به شکلی صورت گرفته است که لبه‌های میز به‌صورتسایه‌روشن سفید باقی‌مانده است و جلوه بیشتری به کار داده است. در ادامه شما دو کمد به‌صورت قرینه بر روی کارمی‌بینید. این کمدها با گل‌های برجسته به‌صورتسایه‌روشنرنگ‌آمیزی و دیزاین شده‌اند. همین امر سبب زیبایی کارشده است؛ زیرا یک ترکیب رنگ بسیار خاص در این میز مشاهده می‌شود. با استفاده از دو دستگیره دکمه‌ای کار ایده پردازی کمد به پایان رسیده است.

در ادامه شما یک کشو دقیقاً در وسط میز تلویزیون مشاهده می‌کنید که با یک تاج و یک دستگیره دکمه‌ای تزئین شده است. این هارمونی رنگ خاص تقریبا در سراسر این میز تلویزیون خاص مشاهده می‌شود. یک کمد تک طبقه نیز در بالای کشو قرار دارد که شما می‌توانید لوازم صوتی تصویری خود را در داخل آن قرار دهید. درنهایت لبه پایینی میز با یک طراحی ساده و شیک دیزاین شده است. همان‌طور که مشهود است،پایه‌ها نیز به سبک در و کشو، با گل‌های برجسته طراحی‌شده‌اند. فکر هوشمند و خلاق دستان هنرمند سازنده سبب شده است خاص بودن کار به‌صورتدنباله‌دار از کناره‌های میز تا پایه‌ها ادامه داشته باشد.

جنس
ام دی اف
کشو
دارد
رنگ
سفید با نقوش برجسته
پایه
دارد
طول
140 سانتی متر
عرض
45 سانتی متر
ارتفاع
50 سانتی متر
عمق کشو
13 سانتی متر
تعداد کشو
1
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات