سایر محصولات » میز تلویزیون » میز تلویزیون روژیار

میز تلویزیون روژیار

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

برای اینکه خوش سلیقگی خود را به رخ دیگران بکشید بهتر است از کالاهای زیبا و باکیفیت بهره بگیرید. بدون تردید یکی از پارامترهای اصلی در دکوراسیون اتاق نشیمن که به عنوان نقطه کانونی دکوراسون نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، میز تلویزیون است که به زیباتر شدن آن فضا کمک شایانی می‌کند.

میز تلویزیون‌های  ارائه شده این روزها به شما فرصت بیشتری برای بهتر دیده شدن می‌دهند. از سوی دیگر به نظم دادن و سر و سامان دادن وسایل صوتی تصویری نیز بسیار کمک شده است. شما به راحتی به وسیله یک میز تلویزیون می‌توانید تلویزیون، دستگاه سی دی و یا دی وی دی پلیر، دستگاه بازی، کنترل، شارژ گوشی، تبلت و یا هر چیز دیگری که در این راستا باشد را سر و سامان ببخشید.

میز تلویزیون روژیار از یک تناژ رنگی تیره بهره گرفته است که به شما این قابلیت را می‌دهد در فضای تیره یا روشن از آن بهره ببرید. فرقی نمی‌کند چیدمان شما به چه سبکی است، زیرا این میز با تمام تم‌های مدنظر شما هماهنگی دارد. از سوی دیگر می‌توان به دست‌گیرهای کاملاً مشابه به رنگ میز می‌توان اشاره کرد که به طور کل در این قاب زیبا مشهود نیست و یک سادگی خاصی را به میز بخشیده است. همچنین این میز تلویزیون به صورت قرینه از دو کمد دو طبقه و دو کشو بهره گرفته است. یک چیدمان دو به دو به صورت قرینه به وسیله این میز شیک برای شما فراهم است. در نهایت در زمان دیزاین از دو گل برجسته برای کناره‌های ستون‌های چپ و راست استفاده شده است که خاص بودن کار را به رخ می‌کشد.

 اگر بخواهیم از مزیت میز تلویزیون روژیار بگوییم، در ابتدا باید بهاندازه و حجم فضایی که این میز به خود اختصاص می‌دهد اشاره کنیم. شما به راحتی می‌توانید از این میز برای اتاق‌های کوچک یا بزرگ بهره بگیرید، زیرا از اندازه استانداردی برخوردار است. همچنین به راحتی می‌توانید هر دستگاه پخش‌کننده صوتی تصویری که دارید در داخل این میز قرار دهید. چهار طبقه به صورت قرینه به این کار اختصاص داده‌ شده و مورد آخر پایه سرتاسری است که در زیر میز تعبیه شده و میز را یکپارچه نشان می‌دهد. این امر به شما این امکان را می‌دهد که بی ‌هیچ دردسری و بدون هیچ ترسی، در اثر برخورد ضربه وسایل خود را در آن قرار دهید. توجه کنید هیچ لغزش و ضربه‌ای به افتادن وسایل از داخل این میز منجر نمی‌شود؛ چرا که پایه‌های بسیار محکم و قوی آن در زیر کار وصل شده‌اند و باعث می‌شوند که این میز تلویزیون در اثر ضربه تکان لغزش کمتری داشته باشد.

جنس
ام دی اف
کشو
دارد
رنگ
سفید
پایه
دارد
طول
140 سانتی متر
عرض
45 سانتی متر
ارتفاع
55 سانتی متر
عمق کشو
12 سانتی متر
تعداد کشو
2
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات