میز تلویزیون » میز تلویزیون شاهو

میز تلویزیون شاهو

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

میزهای تلویزیون ارائه شده به شما این امکان را می‌دهند که بسیار متفاوت‌تر از همیشه به کار دیزاین داخلی منزل خود بپردازید. زیباسازی فضا با استفاده از میزهای شیک و ساده کار دشوار و پیچیده‌ای نیست و این مهم به راحتی برای شما فراهم می‌شود.

از آنجایی که چیدمان داخلی شما یک رویه خاص را دنبال می‌کند، میزهای ارائه شده همگی از یک تناژ رنگی بهره برده‌اند که با هر هارمونی رنگی در فضا به راحتی ست شوند. همچنین طراحی آن‌ها به صورتی است که با هر سبک چیدمانی به سادگی هم‌خوانی پیدا می‌کنند. به عنوان مثال در چیدمان مدرن و یا کلاسیک تفاوتی نمی‌کند که از چه میز تلویزیونی استفاده شود، زیرا میزهایی به سبک مدرن ساخته می‌شود که حال و هوای کلاسیک را نیز در فضای داخلی منزل شما می‌تواند ایجاد کند.

همان‌طور که در تصویر میز تلویزیون شاهو مشاهده می‌کنید، این میز با همین روال طراحی و ساخته ‌شده است. طراحی مدرن با سبک کلاسیک یک ایده پردازی بسیار خاص را به شما عرضه داشته است. شما به راحتی در هر فضایی می‌توانید از این میز شیک بهره بگیرید. این میز از دو کمد شیک، یک کشو و یک کمد بی‌نظیر بهره گرفته است. کشو و کمد با دسته‌های بسیار مرغوب و زیبایی دیزاین شده است که به زیباتر شدن این میز کمک شایانی می‌کند. از سوی دیگر از دو گل برجسته در کناره‌های میز استفاده شده و یک تاج وارونه به همراه یک گل برجسته چیزی است که شما در لبه پایینی کار مشاهده می‌کند. همین طور این میز از چهار پایه بهره گرفته که بدون چرخ و به صورت ثابت بر روی سطح زمین فیکس می‌شود و تعادل بهتری را حاصل می‌کند.

از مزیت‌های بارز میز تی وی شاهو می‌توانیم به ارتفاع مناسب پایه‌ها اشاره‌کنیم. این امر علاوه بر زیباتر جلوه دادن میز سبب می‌شود نظافت فضای داخلی کار دشوار و خسته‌کننده‌ای برای شما نباشد. از سوی دیگر کمد تعبیه شده درست در مرکز میز به شما این امکان را می‌دهد از یک دستگاه پخش کننده و یا دو دستگاه در کنار هم به شکل زیبایی بهره بگیرید. کمدهای تعبیه شده فضای بیشتری را برای جایگذاری وسایل به شما می‌دهند و در نهایت شما با بهره گرفتن از کشوی وسط کار می‌توانید برای لوازم پرکاربرد بهره بگیرید.

جنس
ام دی اف
کشو
دارد
رنگ
قهوه ای تیره
پایه
دارد
طول
130 سانتی متر
عرض
45 سانتی متر
ارتفاع
60 سانتی متر
عمق کشو
13 سانتی متر
تعداد کشو
1
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات