سایر محصولات » میز تلویزیون » میز تلویزیون لاوین

میز تلویزیون لاوین

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

زیبایی منزل شما حق شماست و شکی در این نیست که در دنیای مدرن امروز بسیار به چیدمان داخلی اهمیت داده می‌شود. از همین رو نیز میز تلویزیون یکی از پارامترهایی است که برای این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از یک میز تلویزیون شیک و زیبا شما را برای بهتر دیده شدن یاری می‌کند.

 از آنجایی که تلویزیون‌ها برای بهتر به تصویر کشیدن خود نیاز به یک قاب زیبا دارند، نیاز به یک میز تلویزیون شیک به شما در این راه بسیار کمک می‌کند. شکی در این نیست که مرغوبیت و زیبایی در کنار هم یک گزینه مطلوب برای شما به شمار می‌رود. با بهره گرفتن از یک میز تلویزیون شیک، می‌توانید یک اتاق نشیمن خاص و زیبا را طراحی کنید.

 همان‌طور که در تصویر میز تلویزیون شیک و زیبای لاوین مشاهده می‌کنید، ارتفاع و اندازه این میز به شکل استانداردی طراحی شده است. طراحی این میز به شکلی قرینه و دو به دو صورت گرفته و دو کشو در پایین و دو کمد در بالای کار تعبیه شده است. در این تلویزیون به صورت قرینه از یک گل برجسته در دو سمت کار بهره گرفته شده و تاجی که به شکل وارونه در لبه کار نیز با یک گل برجسته در وسط دیزاین شده است باعث زیبایی دو چندان کار می‌شود. این قرینه‌سازی در ایده پردازی به شیک‌تر شدن چیدمان داخلی این میز بسیار کمک می‌کند. دسته‌ها نیز به شکل بسیار زیبایی هم رنگ با میز تهیه شده‌اند که باعث زیباتر و شیک‌تر دیده شدن میز تلویزیون می‌شوند.

 استفاده در هر مکان با هر اندازه یکی از خصوصیات بارز میز ی وی لاوین به شمار می‌رود؛ زیرا اندازه طولی و عرضی میز یک اندازه استاندارد است. از سوی دیگر تناژ رنگی این میز به شما این امکان را می‌دهد که در هر فضا با هر تم رنگی از آن به راحتی بهره ببرید. امر دیگر که سبب خاص بودن این میز می‌شود، پایه‌های کوتاه با ارتفاع مناسب از سطح زمین است. شما به راحتی بدون جابجا کردن میز می‌توانید کار نظافت اتاق را به انجام برسانید. امر دیگر بهره گرفتن از هر کشو برای استفاده از وسیله همان طبقه است که سبب نظم بخشیدن بیشتر به فضای داخلی چیدمان شما می‌گردد. به عنوان مثال شما می‌توانید از دستگاه دی وی دی پلیر برای یک طبقه استفاده کنید و از کشو پایینی آن نیز برای قرار دادن سی‌دی‌ها بهره بگیرید.

جنس
ام دی اف
کشو
دارد
رنگ
سفید با نقوش برجسته
پایه
دارد
طول
140 سانتی متر
عرض
45 سانتی متر
ارتفاع
50 سانتی متر
عمق کشو
11 سانتی متر
تعداد کشو
2
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات