سایر محصولات » میز تلویزیون » میز تلویزیون مژان

میز تلویزیون مژان

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

هر جا که باشید و از هر فضایی که بهره ببرید برای قرار دادن تلویزیون خود نیازمند به یک میز تی وی هستید. فرقی نمی‌کند حجم فضایی که در آن ساکن هستید بزرگ است یا کوچک؛ زیرا میزهای تلویزیون همگی از یک اندازه استاندارد بهره گرفته‌اند تا برای ابعاد مختلف تلویزیون‌ها مناسب باشند.

 شما به راحتی با قرار دادن یک میز تلویزیون شیک در منزل خود تا مدت‌های طولانی از تعویض آن در امان هستید. حال اگر اندازه این میز استاندارد باشد و تعداد کشوها و کمدهای تعبیه ‌شده بر روی آن کار شما را برای قرار دادن وسایل ساده کرده باشد، این مهم کم‌رنگ‌تر نیز جلوه می‌کند. وقتی تمام نیازهای شما برای قرار دادن دستگاه‌های صوتی تصویری و همچنین برخی از وسایل دکوری با استفاده از یک میز فراهم شود، چه نیاز به وسایل اضافی دیگر در منزل است؟

طراحی و ساخت میز تلویزیون مژان به صورتی است که گویی چند میز عسلی در کنار هم قرار گرفته‌اند. امر دیگری که سبب متفاوت نشان دادن این محصول شده است طراحی حالت‌دار میزهای کناری میز اصلی است. در ابتدای کار شما یک میز را مشاهده می‌کنید که دو فضای خالی به صورت قرینه در دو طرف کار پدید آورده است. در ادامه، یک کمد را در وسط می‌بینید که کار نگه ‌داشتن سطح بالایی را به انجام می‌رساند و از سوی دیگر برای قرار دادن وسایلی با اندازه بزرگ‌تر بسیار ایده‌آل است. دو میز با دو پایه طراحی شیب‌دار نیز به شکل قرینه‌ای در کناره‌های میز تلویزیون مژان طراحی شده‌اند و پایه‌ها به ‌صورت قرار گرفته‌اند که شیب آن نمایش داده شود.

امری که سبب خاص شدن این میز شده، طراحی با گل‌های برجسته است. گل‌هایی که بر روی در و لبه‌های کشو مشاهده می‌شود و دستگیره‌های دکمه‌ای به زیباتر شدن کار کمک قابل ‌توجهی می‌کند. خالی از لطف نیست که به تاج وارونه لبه پایینی کار نیز توجه شود. این تاج بر روی چهار پایه قرار داشته و کار فیکس کردن نهایی میز را به عهده دارد. گل برجسته در وسط کار و بر روی پایه‌های زیرین نیز نشان داده می‌شود. این امر به ‌صورت جزئی شاید اتفاق عجیبی نباشد، اما به ‌صورت کلی یک طراحی خاص را به همراه دارد که در نمای کلی میز تی وی مژان شیک مشاهده می‌شود.

جنس
ام دی اف
کشو
دارد
رنگ
سفید با نقوش برجسته
پایه
دارد
طول
140 سانتی متر
عرض
45 سانتی متر
ارتفاع
55 سانتی متر
عمق کشو
11 سانتی متر
تعداد کشو
3
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات