سایر محصولات » میز تلویزیون » میز تلویزیون ناژیا

میز تلویزیون ناژیا

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

اگر می‌خواهید یک دکوراسیون متفاوت در اتاق نشیمن خود داشته باشید و تمام نگاه‌ها را محو تماشا کنید به شما استفاده از یک میز تلویزیون شیک و مدرن را توصیه می‌کنیم.

میز تلویزیون ناژیا به شما این امکان را می‌دهد که اتاق نشیمنی شیک و زیبا داشته باشید. از آنجایی ‌که میز طراحی ‌شده با هر هارمونی رنگی در منزل شما توانایی هماهنگی و ست شدن را دارد، زیاد وسواس به خرج ندهید. میزهای سفید با هر تم رنگی به‌ راحتی هماهنگ می‌شوند و یک تنالیته زیبایی از ترکیب رنگ‌ها در فضا برای شما ایجاد می‌کنند.

طراحی و ساخت این میز تلویزیون بسیار زیبا و شکیل ایده پردازی شده است و با توجه به اینکه سطح آن یک میز صاف است، شما علاوه بر تلویزیون از گلدان‌های شیک نیز می‌توانید برای چیدمان استفاده کنید. از آنجایی ‌که در زمان طراحی و ساخت به جایگذاری لوازم جانبی نیز توجه شده است، شما یک فضای بزرگی برای این امر در اختیار دارید. در ابتدا شما می‌توانید از دو کمدی که به‌ صورت صندوقی در دو طرف میز تعبیه‌ شده است برای قرار دادن وسایل با ارتفاع بزرگ بهره بگیرید. از سوی دیگر میز دارای دو کشو در وسط کار است که از دو شبیه به یک کشو نشان داده می‌شود. شما برای قرار دادن دسته‌های بازی یا کنترل دستگاه‌های پخش‌کننده خود می‌توانید از این دو کشو بهره بگیرید.

از آنجایی ‌که کمد تعبیه ‌شده در وسط این میز تی وی به ‌صورت یک طبقه و جادار است شما می‌توانید از دو دستگاه پخش‌کننده در مجاورت هم بهره بگیرید. به‌ عنوان‌ مثال قرار دادن یک دستگاه سی دی پلیر در کنار یک دستگاه بازی شاید ایده پردازی خوبی باشد. دسته‌های میز از یک گل برجسته و یک دکمه آهنی به ‌صورت پیوسته و متصل تشکیل‌ شده، به شکلی که همان دکمه بر روی لبه‌های در نیز تعبیه ‌شده است.

میز از چهار کشو و یک تاج متفاوت بارنگی دیگر بهره گرفته است که سبب به چشم آمدن بیشتر این طراحی‌ می‌شود. از آنجایی ‌که لبه‌های در کمد و دور تا دور کشو با رنگ مشکی طراحی‌ شده، لبه‌های پایین پایه‌ها نیز به همین شکل ایده پردازی شده است. یک گل برجسته شبیه به گل برجسته روی کشو بر روی تاج به شکل بزرگ‌تری نیز قرار گرفته است که زیبایی کار را به اتمام می‌رساند.

جنس
ام دی اف
کشو
دارد
رنگ
سفید
پایه
دارد
طول
140 سانتی متر
عرض
45 سانتی متر
ارتفاع
50 سانتی متر
عمق کشو
11 سانتی متر
تعداد کشو
2
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات