میز تلویزیون » میز تلویزیون هورا

میز تلویزیون هورا

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

هرکسی بسته به سلیقه و نیاز خود به خرید یک میز تلویزیون می‌پردازد. از آنجایی ‌که در دنیای مدرن امروز اندازه‌ تلویزیون‌ها روز به ‌روز در حال تغییر است، نیاز به یک میز تلویزیون بزرگ نیز امری عادی جلوه می‌کند و دور از انتظار نیست که در هر خانه‌ای شاهد یک میز تلویزیون بزرگ باشیم.

 خود را برای یک خرید ایده‌آل آماده کنید. میز تلویزیون هورا به شما این امکان را می‌دهد یک چیدمان بی‌نظیر را در فضای داخلی منزل خود فراهم کنید. با توجه به این که رنگ این میز با تناژ روشن طراحی ‌شده است، شما این امکان را دارید که با هر تم رنگی در اتاق نشیمن از این میز شکیل بهره ببرید.

طراحی و ساخت میز تلویزیون هورا یکی از دلایل بارز متفاوت بودن آن به شمار می‌رود. پایه‌های کشیده، دستگیره‌های تاج مانند و طراحی قوس‌دار عواملی‌اند که به زیبایی این کار جلوه بی‌نظیری بخشیده‌اند. شما از دور با خود تصور می‌کنید دو میز عسلی با یک کمد به شکل هنرمندانه‌ای متصل شده، اما بایستی بگوییم که این‌گونه نیست؛ شما صاحب یک میز تلویزیون متفاوت هستید.

در ابتدا یک میز متفاوت نظر شما را جلب می­کند. به صورتی که دو طرف به صورتی کاملاً صاف و وسط کار با کمی قوس طراحی ‌شده است. در ادامه شما می‌توانید از دو کشوی خاص و زیبا بهره بگیرید. به این دلیل این دو کشو خاص جلوه می‌دهد که دسته‌ها شبیه به یک تاج کوچک طراحی ‌شده‌اند. این تاج به‌ صورت دنباله‌دار در لبه‌های تخت به‌ صورت وارونه نیز مشاهده می‌شود. امر دیگر قاب‌های زیبایی است که در کناره‌های میز تعبیه‌ شده است. همچنین چهار قاب در لبه بالایی کشوها به‌ صورت قرینه مورد استفاده قرار گرفته‌اند که بر زیبایی کار می‌افزایند.

امر دیگر که به زیبایی کار جلوه بیشتری بخشیده است، لبه‌های پایینی کار است که به ‌صورت مربع‌های کوچک شکلی راه ‌راه را در ذهن شما تداعی می‌کند. این امر به کمد وسط کار، که به صورتی قوس‌دار طراحی‌ شده، زیبایی بیشتری بخشیده است. در انتها نیاز است به پایه‌های بسیار شکیل میز تلویزیون هورا اشاره ‌کنیم. از آنجایی‌ که پایه‌ها به ‌صورت کشیده طراحی ‌شده‌اند نیز میز تلویزیون از دور نمایی زیبا دارد. همچنین این طراحی شبیه به ستون‌های دایره‌ای شکل ‌گرفته که به متفاوت بودن کار کمک شایانی کرده است و شما در عین زیبایی و سادگی شاهد یک طراحی خاص و منحصر به ‌فرد هستید.

جنس
ام دی اف
کشو
دارد
رنگ
سفید با نقوش برجسته
پایه
دارد
طول
140 سانتی متر
عرض
45 سانتی متر
ارتفاع
50 سانتی متر
عمق کشو
13 سانتی متر
تعداد کشو
3
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات