سایر محصولات » میز تلویزیون » میز تلویزیون هیوا

میز تلویزیون هیوا

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

این که شما همیشه از تماشای تلویزیون لذت می‌برید امری طبیعی است؛ اما اگر میز تلویزیون شما از یک زیبایی خاص بهره نبرده باشد، این لذت برای شما خیلی شیرین نخواهد بود. از همین رو به شما توصیه می‌کنیم در زمان خرید میز تلویزیون بسیار به این مهم توجه کنید و یک کالای با کیفت و زیبا را برای دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.

 در دنیای مدرن امروز چیدمان حرف اول و آخر را در دکوراسیون‌های داخلی می‌زند. از آنجایی که تم هر خانه با منزل دیگر متفاوت است، این کالا نیز از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. شاید یک انتخاب ایده‌آل داشتن کار دشواری در این زمینه به شمار آید، بنابراین به شما توصیه می‌کنیم از میز تلویزیونی بهره بگیرید که با هر تناژ رنگی هم‌خوانی داشته باشد.

طراحی و ساخت میز تلویزیون هیوا سبب شده است به دست‌های هنرمند این میز بی‌نظیر آفرین بگوییم. ایده پردازی بسیار هوشمندانه‌ای در پشت این میز شیک و خاص نهفته است. همان‌طور که مشاهده می‌شود به جای استفاده از دستگیره، از دسته‌های مشابه با کلون‌های درهای قدیمی در این طراحی و ساخت بهره گرفته شده است. از سوی دیگر شکل ظاهری میز است که بسیار منحصر به فرد ساخته شده است: یک میز ال که در ابتدا از یک کمد و در انتها از یک کشو برای ایستادن کمک گرفته است. طراحی گل‌های برجسته این میز بر روی درب کمد و قسمت وسطی میز ال مانند سبب منحصر به فرد شدن این اثر هنری زیبا شده که در کالاهای مشابه کمتر دیده می‌شود.

شما به راحتی از دو کشو و یک کمد برای قرار دادن وسایل مورد نیاز خود می‌توانید استفاده کنید. همچنین می‌توانید از سه قسمت برای قرار دادن دستگاه‌های پخش کننده خود بهره ببرید. قسمت اول فضای خالی کنار ال میز است. قسمت دوم زیر میز ال بر روی کشو و انتخاب سوم شما می‌تواند روی خود میز باشد. میز از چند پایه با اشکال گوناگون ساخته شده و به شکل نامنظمی یک نظم زیبا در کار حاصل شده است. تاج طراحی شده در لبه پایینی میز تی وی هیوا به شکلی است که شبیه به پایه برای میز عمل می‌کند. شکل پایه سمت دیگر میز به هیچ عنوان شبیه به پایه‌های سمت دیگر نیست و این یعنی نظم در بی‌نظمی که بسیار زیبا است.

جنس
ام دی اف
کشو
دارد
رنگ
فهوه ای
پایه
دارد
طول
160 سانتی متر
عرض
45 سانتی متر
ارتفاع
60 سانتی متر
عمق کشو
12 سانتی متر
تعداد کشو
2
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات