سایر محصولات » میز تلویزیون » میز تلویزیون ژینو

میز تلویزیون ژینو

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

اگر می‌خواهید یک تغییر دکوراسیون شیک و خاص داشته باشید، به شما استفاده از یک میز تلویزیون چشم نواز را پیشنهاد می‌کنیم. میزی که طراحی آن خاص و چشم‌نواز باشد، سبب می‌شود طراحی شما نیز خاص‌تر به چشم هر بیننده‌ای نمود پیدا کند.

از آنجایی‌ که میز تلویزیون باید به شکلی باشد که با دکوراسیون اتاق نشیمن به‌ خوبی هماهنگ شود، باید از میزی استفاده شود که تناژ رنگی آن با هر تم رنگی هم‌خوانی داشته باشد. با توجه به اینکه رنگ روشن به شما این امکان را می‌دهد که هم با رنگ روشن، و هم با ترکیب رنگ تیره یک زمینه سایه ‌روشن را حاصل کنید، بدون تردید میز ارائه‌ شده این امکان را برای شما فراهم می‌آورد.

طراحی خاص میز تلویزیون ژینو سبب بارز شدن آن در برابر سایر محصولات شده است. در ابتدا شاهد یک سطح صاف با طراحی لبه‌های آن بر روی کار هستید. اندازه سطح آن به شکلی است که تمام‌ کار را پوشش نداده و برای شما این امکان فراهم‌ شده است که به ‌راحتی از فضای خالی برای چیدمان بیشتر بهره بگیرید. سه کشو برای این میز نیز آماده ‌شده که بر خلاف سایر کارها از قرینه‌سازی در آن استفاده ‌نشده است. یک کشو در سمت راست و دو کشو در سمت چپ میز تی وی ژینو قرار گرفته و کشوها با طراحی گل برجسته و دستگیره دکمه‌ای دیزاین شده‌اند. امری که به فضاسازی بیشتر بر روی این میز منجر می‌شود، چهار طبقه نامنظم بر روی کار است. دو طبقه در وسط کار و دو طبقه در سمت راست و چپ برای شما وجود دارد که از آن‌ها نیز می‌توانید نهایت استفاده را ببرید.

کشوهای سمت چپ به شکلی طراحی ‌شده‌اند که برای ثابت ماندن خود از دو پایه جداگانه بهره می‌برند. این امر در حالی است که تاج لبه پایینی از چهار پایه برای ثابت ماندن بهره گرفته است. شما به ‌راحتی به ‌وسیله این پایه‌های فاصله دار از سطح زمین می‌توانید کار مرتب‌سازی فضای زیر میز را به انجام برسانید. گل‌های برجسته بروی تمام پایه‌ها و وسط تاج پایین میز تلویزیون ژینو مورد استفاده قرار گرفته است. لبه‌های میزهای روی کار و کشوها نیز از یک طراحی حالت دار بهره گرفته‌اند که ترکیب تمام این عوامل به خاص بودن کار بسیار کمک قابل ‌توجهی کرده است. شما با استفاده از گل‌های رومیزی می‌توانید فضاهای کنار میز را جلوه بیشتری ببخشید، که این امر به سلیقه و هنر شخص شما مربوط می‌شود.

جنس
ام دی اف
کشو
دارد
رنگ
سفید با نقوش برجسته
پایه
دارد
طول
140 سانتی متر
عرض
45 سانتی متر
ارتفاع
55 سانتی متر
عمق کشو
11 سانتی متر
تعداد کشو
3
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات