راهنما خرید 0 سبد خرید

ویژگی های توکامارت

توکامارت تولید کننده و عرضه کننده است

تمامی مراحل تولید و عرضه کلیه محصولات موجود در وبسایت توسط مجموعه توکامارت صورت می پذیرد که سبب می شود کیفیت و قیمت تمام شده محصولات کنترل شده باشد تا مشتریان ما متضرر نگردند.

ارائه قیمت واقعی محصولات و نشأت گرفته از سیستم قیمت گذاری منصفانه

که دلایل مختلفی برای این قیمت ها وجود دارد که از جمله مهم ترین آنها می توان به حذف تمامی واسطه های موجود میان تولیدکننده و مصرف کننده نهایی اشاره کرد.

ارسال رایگان تمامی محصولات به سراسر کشور تا درب منزل

این موضوع همیشه یکی از دغدغه های اصلی مشتریان صنعت مبلمان و دکوراسیون کشور بر اساس تجربیات و تحقیقات ما بوده است، به خصوص برای مشتریان عزیز ساکن شهرستان. برای رفع این دغدغه توکامارت با اعمال اصلاحاتی در زنجیره تأمین و عرضه خود این امکان را فراهم آورده تا در صورت تسویه کامل سفارش به هنگام ثبت تمامی محصولات خود را به سراسر کشور و تا درب منزل مشتریان به صورت کاملاً ر ایگان ارسال نماید.

امکان تسویه حساب کامل با پرداخت در محل در سراسر کشور

یکی دیگر از دغدغه های مشتریان عزیز امکان پرداخت تسویه حساب کامل در محل و به هنگام تحویل کالاست که این امکان نیز با توجه به اینکه توکامارت قائل به اصل اعتماد دوطرفه میان مشتریان و توکامارت است (زیرا ما در توکامارت مشتریان را عضوی از تیم توکامارت می دانیم) برای تمامی مشتریان در سراسر کشور میسر گردیده است. به این صورت که مشتریان می توانند بخشی از مبلغ سفارش را به صورت بیعانه هنگام ثبت سفارش و الباقی را هنگام تحویل پرداخت کنند

امکان بازدید حضوری در نمایشگاه توکامارت

توکامارت برای آندسته از عزیزانی که قصد بازدید حضوری محصولات را دارند این امکان را فراهم آورده است تا با حضور در نمایشگاه توکامارت، در صورت تمایل از نزدیک محصولات را مشاهده نمایند.

کیفیتی در خور شخصیت و جایگاه مشتریان ایرانی

توکامارت همواره در حال افزایش سطح کیفی محصولات خود بوده و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد. در این راستا و برای اطمینان خاطر شما عزیزان از کیفیت محصولات توکامارت تسهیلاتی نظیر مهلت تعویض 7 روزه، گارانتی 18 ماهه، خدمات پس از فروش 5 ساله و... در توکامارت مهیا شده است.

نشان های بین المللی

توکامارت دارنده مجموعه ای از گواهینامه ها و نشان های بینالمللی است که نشان از کیفیت محصولات و خدمات و رضایتمندی مشتریان توکامارت در این سال ها دارد که از این بین می توان به گواهینامه ایزو 9001 مدیریت کیفیت، ایزو 14001 پایش، اندازه گیری رضایت مشتری و ایزو 10002 مدیریت شکایات مشتری و ستاره طلایی کیفیت از مؤسسه Universal systems certification انگلستان اشاره کرد.