نگهداری مبل در منزل ؛ چند راهکار ساده [اینفوگرافیک]

نگهداری مبل در منزل ؛ چند راهکار ساده [اینفوگرافیک]

قبل از خرید مبل بایستی اطلاعات کاملی در رابطه با جنس، قیمت و ویژگی‌ها و انواع مختلف مبلمان و حتی انواع سبک‌های دکوراسیون داخلی داشته باشید تا بتوانید مناسب‌ترین مبل را برای مزل خود خریداری کنید. اما با خرید مبل همه چیز تمام نمی‌شود و بایستی با راه و روش‌های نگهداری مبل در منزل نیز آشنا باشید تا بتوانید مبل خود را در عین این که مبل خود را تمیز نگه می‌دارید، از آسیب رسیدن به آن نیز جلوگیری کنید. به این منظور در این مطلب از توکامگ در قالب اینفوگرافیگی به معرفی راهکارهایی ساده برای نگهداری از مبل پرداخته‌ایم که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

چند راهکار ساده برای نگهداری مبلمان در منزل

به آخر سال نزدیک شده‌ایم و کم کم همه خانواده‌های ایرانی در حال خانه تکانی عید نوروز برای سال جدید هستند. یکی از کارهایی که معمولا در خانه تکانی انجام می‌شود، تمیز کردن مبلمان است که البته با توجه به نوع و جنس مبلمان، تمیز کردن و شستشوی مبل نیز فرق می‌کند. در مطالب قبلی توکامگ مانند آموزش شستشوی مبلمان چرمی در منزل، ترمیم مبل پوسته پوسته شده و نحوه شستشوی مبل پارچه ای در منزل، سعی کردیم نکاتی را برای تمیز کردن و شستشوی مبلمان چرمی و پارچه‌ای ارائه دهیم. اما در این مطلب به نکات و روش‌هایی برای مراقبت و نگهداری از مبل در منزل پرداخته‌ایم. نکاتی که توجه به آن‌ها برای همه کسانی که در منزل خود دارند، ضروری می‌باشد. در اینفوگرافیک زیر می‌توانید این نکات را برای انواع مبلمان پارچه‌ای نحوه شستشوی آن‌ها، نگهداری از قسمت‌های فلزی و چوبی مبل‌ها،  نگهداری از انواع مبلمان فضای باز که در معرض نور آفتاب هستند و نگهداری از کوسن‌های مبلمان، مشاهده کنید.

به نظر شما چه نکات دیگری در نگهداری و مراقبت از مبلمان منزل مهم است و بایستی به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشت؟

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 4.7 / 5. تعداد امتیازات 6

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

علی عیسی زاده
دانشجوی تجارت الکترونیک هستم و عاشق مطالعه، گردش و فیلم و سریال. چند ساله که کار نویسندگی و تولید محتوا انجام میدم و خوشحالم این بار مطالبی رو آماده میکنم که قراره به خوشگل‌تر شدن خونه‌هاتون کمک کنه!