طراحی دکوراسیون داخلی یکی از موضوعات پرطرفدار در بین افرادی است که به دنبال تغییر دکوراسیون منزل خود بوده و یا به تازگی تشکیل خانواده داده‌اند و قصد طراحی دکوراسیون و چیپدمان خانه خود را دارند. اگر شما هم جزء این افراد هستید، این اینفوگراقیک مخصوص شماست. در این اینفوگرافیک طراحی دکوراسیون داخلی، به بررسی و معرفی نکات مهم طراحی دکوراسیون داخلی منزل پرداخته‌ایم. با توکامگ همراه باشید.

در این اینفوگرافیک به هفت نکته مهم طراحی دکوراسیون داخلی اشاره شده است که در هر سبک دکوراسیون داخلی که برای خانه خود انتخاب کرده‌اید بایستی به آن‌ها توجه داشته باشید:

  • نقش هر اتاق در خانه
  • توجه به رنگ‌های استفاده شده در منزل
  • نوع چیدمان مبلمان در خانه
  • داشتن نقطه کانونی در دکوراسیون داخلی
  • توجه به نورپردازی خانه
  • تعداد لوازم دکوری استفاده شده در خانه برای داشتن چیدمان متقارن
  • استفاده از سبک‌های خاص مبلمان مانند مبل کلاسیک

هر کدام از موارد اشاره شده، نقش مهمی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند. به عنوان مثال بارها در مورد نقش رنگ در دکوراسیون خانه گفته و اشاره کرده‌ایم که در انتخاب رنگ مناسب برای منزل، بعد از سلیقه شخصی بایستی به مواردی نظیر روانشناسی رنگ‌ها و یا قوانین ست کردن رنگ‌ها با یکدیگر توجه داشت. و یا در رابطه نقطه کانونی خانه، بایستی بگوییم که هر اتاقی نیاز به یک نقطه کانونی دارد که با ورود به اتاق توجه هر شخصی به آن جلب شود.

همه این نکات را می‌توانید همراه با توضیحات کامل و نحوه پیاده سازی آن‌ها در خانه در اینفوگرافیک آماده در قالب نکات مهم طراحی دکوراسیون داخلی خانه مشاهده کنید.

اینفوگرافیک نکات مهم طراحی دکوراسیون داخلی
اینفوگرافیک نکات مهم طراحی دکوراسیون داخلی منزل

ویدیو نکات مهم طراحی دکوراسیون داخلی


نظر شما در مورد این نکات در طراحی دکوراسیون داخلی چیست؟ کدام یک از آن‌ها مهم‌تر است و چه نکات دیگری بایستی به این لیست اضافه شوند؟ منتظر نظرات شما همراهان همیشگی توکامگ هستیم.

مطلب با عنوان “نکات مهم طراحی دکوراسیون داخلی که باید توجه ویژه‌ای به آن‌ها کرد [ویدیو + اینفوگرافیک]” در تاریخ 5 تیر ماه 1397 منتشر شده و در تاریخ 29 شهریور ماه 1400 بروزرسانی شد.

به این مطلب امتیاز بدهید: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

2 نظرات

نظر شما چیست؟

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید