بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷ کدام است؟

بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷

مجله‌های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی منبعی خوب و الهام‌بخش برای طراحی و ایده‌پردازی در زمینه دکوراسیون داخلی و معماری هستند و در این پست به معرفی تعدادی از پرفروش‌ترین این مجله‌ها در سال ۲۰۱۷ پرداخته‌ایم. در ادامه با توکامگ همراه شده و بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷ را انتخاب کنید.

بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷

بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷

مجله‌های معروف دکوراسیون داخلی معمولا توسط شرکت‌ها و وبسایت‌های معتبر تهیه و ارائه می‌شوند و به همین دلیل می‌توانند به عنوان منبعی مناسب برای طراحان و البته علاقمندان به این زمینه تلقی شوند. مجله‌هایی که در ادامه معرفی می‌شوند، تعدادی از پرفروش‌ترین این مجله‌ها در سال ۲۰۱۷ هستند:

۱. House Beautiful

House Beautiful مجله‌ای در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی است که برای اولین بار در سال ۱۸۹۶ بنیان‌گذاری شد و معمولا سالانه ده مجله دکوراسیون داخلی چاپ می‌کند.

بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷

۲. Better Homes and Gardens

در مجله‌های Better Homes and Gardens می‌تواند ایده‌ها و پروژه‌هایی برای بهبود خانه و باغ خود را مشاهده کنید. این مجله یکی از پرفروش‌ترین مجله‌های آمریکا است که برای اولین بار در سال ۱۹۲۲ منتشر شد و معمولا سالانه ۱۲ بار نیز مجله‌های خود را منتشر می‌کند.

بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷

۳. Elle Decor

در مجله‌های Elle Decor ایده‌هایی ظریف و الهام‌بخش در زمینه دکوراسیون داخلی ارائه می‌شود. این مجله در سال ۱۹۸۹ بنیان‌گذاری شده و سلانه نیز ۱۰ بار منتشر می‌شود.

بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷

۴. Veranda

Veranda نیز یکی از بهترین مجله‌های دکوراسیون داخلی است که در سال ۱۹۸۷ بنیان‌گذاری شده و یکی از معتبرترین مجله‌ها در زمینه دکوراسیون داخلی و معماری به حساب می‌آید.

بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷

۵. Dwell

Dwell در سراسر جهان به عنوان بزرگترین پلتفرم معماری و طراحی شناخته می‌شود. مجله dwell معمولا ماهانه منتشر شده و برای اولین بار نیز در سال ۲۰۰۰ منتشر می‌شود.

بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷

در این مطلب تعدادی از بهترین و پرفروش‌ترین مجله‌های دکوراسیون داخلی را معرفی کردیم. به انتخاب شما بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷ کدام است؟

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 4.6 / 5. تعداد امتیازات 9

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

علی عیسی زاده
دانشجوی تجارت الکترونیک هستم و عاشق مطالعه، گردش و فیلم و سریال. چند ساله که کار نویسندگی و تولید محتوا انجام میدم و خوشحالم این بار مطالبی رو آماده میکنم که قراره به خوشگل‌تر شدن خونه‌هاتون کمک کنه!