مجله‌های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی منبعی خوب و الهام‌بخش برای طراحی و ایده‌پردازی در زمینه دکوراسیون داخلی و معماری هستند و در این پست به معرفی تعدادی از پرفروش‌ترین این مجله‌ها در سال ۲۰۱۷ پرداخته‌ایم. در ادامه با توکامگ همراه شده و بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷ را انتخاب کنید.

بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷

بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷

مجله‌های معروف دکوراسیون داخلی معمولا توسط شرکت‌ها و وبسایت‌های معتبر تهیه و ارائه می‌شوند و به همین دلیل می‌توانند به عنوان منبعی مناسب برای طراحان و البته علاقمندان به این زمینه تلقی شوند. مجله‌هایی که در ادامه معرفی می‌شوند، تعدادی از پرفروش‌ترین این مجله‌ها در سال ۲۰۱۷ هستند:

۱. House Beautiful

House Beautiful مجله‌ای در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی است که برای اولین بار در سال ۱۸۹۶ بنیان‌گذاری شد و معمولا سالانه ده مجله دکوراسیون داخلی چاپ می‌کند.

بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷

۲. Better Homes and Gardens

در مجله‌های Better Homes and Gardens می‌تواند ایده‌ها و پروژه‌هایی برای بهبود خانه و باغ خود را مشاهده کنید. این مجله یکی از پرفروش‌ترین مجله‌های آمریکا است که برای اولین بار در سال ۱۹۲۲ منتشر شد و معمولا سالانه ۱۲ بار نیز مجله‌های خود را منتشر می‌کند.

بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷

۳. Elle Decor

در مجله‌های Elle Decor ایده‌هایی ظریف و الهام‌بخش در زمینه دکوراسیون داخلی ارائه می‌شود. این مجله در سال ۱۹۸۹ بنیان‌گذاری شده و سلانه نیز ۱۰ بار منتشر می‌شود.

بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷

۴. Veranda

Veranda نیز یکی از بهترین مجله‌های دکوراسیون داخلی است که در سال ۱۹۸۷ بنیان‌گذاری شده و یکی از معتبرترین مجله‌ها در زمینه دکوراسیون داخلی و معماری به حساب می‌آید.

بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷

۵. Dwell

Dwell در سراسر جهان به عنوان بزرگترین پلتفرم معماری و طراحی شناخته می‌شود. مجله dwell معمولا ماهانه منتشر شده و برای اولین بار نیز در سال ۲۰۰۰ منتشر می‌شود.

بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷

در این مطلب تعدادی از بهترین و پرفروش‌ترین مجله‌های دکوراسیون داخلی را معرفی کردیم. به انتخاب شما بهترین مجله دکوراسیون داخلی ۲۰۱۷ کدام است؟

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 4.6 / 5. تعداد امتیازات 9

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

4 نظرات

    • سلام و درود ??
      نام مجله ای که مد نظرتون هست رو بفرمایید، اگه امکانش بود حتما ما تهیه‌اش می‌کنیم و تو وبلاگمون قرار می‌دیم که بهش دسترسی داشته باشید 🙂

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید