ایده‌هایی برای استفاده از رنگ صورتی در آشپزخانه

ایده‌هایی جالب برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه صورتی

به طور کلی بین مردم جا افتاده است که رنگ صورتی باید برای اتاق خواب کودکان استفاده شود، و به همین دلیل این رنگ را به ندرت در دکوراسیون خانه مثلا در اتاق نشیمن یا آشپزخانه مشاهده می‌کنیم. برای داشتن آشپزخانه صورتی باید به اندازه کافی شجاع باشید، چرا که اغلب این رنگ دخترانه و بچگانه تصور می‌شود؛ اما این تصوری کاملا اشتباه است. استفاده از رنگ صورتی در آشپزخانه باعث می‌شود آشپزخانه شما فضایی بسیار زیبا و منحصر به فرد داشته باشد. درست است که داشتن آشپزخانه صورتی به شهامت زیادی نیاز دارد اما با استفاده از این رنگ شما می‌توانید به آشپزخانه رویایی و منحصر به فردی دست یابید که در سر دارید.

تا انتهای این پست با ما همراه باشید و این 10 آشپزخانه صورتی را ببینید، شاید بتوانند الهام بخش شما در انتخاب رنگ آشپزخانه‌تان باشد.

1. استفاده از یخچال فریزر کوچک صورتی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه صورتی

ایده‌هایی جالب برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه صورتی

به نظر شما آیا این یخچال فریزر کوچک Smeg، بسیار زیبا و شگفت انگیز نیست؟ علاوه بر این که این یخچال برای چنین آشپزخانه کوچک و نقلی مناسب است، این رنگ صورتی فضای بسیار زیبا و منحصر به فردی به این آشپزخانه مدرن داده است. شاید برخی افراد بگویند که رنگ صورتی را دوست دارند، اما می‌ترسند که با استفاده از این رنگ آشپزخانه‌شان شبیه اتاق کودک شود. اما لزوما نباید دکوراسیون تمام آشپزخانه را با رنگ صورتی طراحی کرد، می‌بینید که تنها با استفاده از یک وسیله کوچک به رنگ صورتی چطور این آشپزخانه به هر فردی که به آن نگاه می‌کند، انرژی و نشاط می‌بخشد.

2. دیوار صورتی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه صورتی

ایده‌هایی جالب برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه صورتی

استفاده از دیوار صورتی روشن، روشی بسیار عالی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه صورتی است. از این گذشته، وقتی شما هنگام آشپزی روبروی دیوار قرار می‌گیرید و به آن نگاه می‌کنید، رنگ صورتی آن احساس خوبی در شما ایجاد خواهد کرد. استفاده از کابینت‌ها و میز سفید نیز در ترکیب با رنگ صورتی زیبایی محیط را دو چندان کرده است.

3. دیوار صورتی روشن در آشپزخانه‌های باریک و کوچک

ایده‌هایی جالب برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه صورتی

واقعا طراحی دکوراسیون آشپزخانه باریک و کوچک سخت است. اما در این آشپزخانه صورتی، این رنگ منحصر به فرد توانسته فضای باریک آشپزخانه را بزرگ‌تر جلوه دهد. و البته، استفاده از رنگ صورتی زیبایی فوق العاده‌ای به این آشپزخانه کوچک و باریک بخشیده است. و همچنین می‌توان مشاهده کرد که چطور این رنگ صورتی به رنگ سفید بی روح استفاده شده در این آشپزخانه، روح و زندگی و نشاط بخشیده است.

4. استفاده از میز صورتی، انتخابی بسیار عالی!

ایده‌هایی جالب برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه صورتی

در این آشپزخانه از یک میز بسیار زیبای صورتی استفاده شده است که نیاز به استفاده از دیوارهای صورتی را از بین برده است و به این آشپزخانه صنعتی روح و زندگی بخشیده است. شما نیز می‌توانید در طراحی آشپزخانه صورتی خود تنها با استفاده از یک میز صورتی در ترکیب با رنگ سفید به آشپزخانه‌ای بسیار زیبا و منحصر به فرد دست یابید. طراحی این آشپزخانه نقلی و زیبا ما را یاد جزیره آشپزخانه می‌اندازد که امروزه طرفداران بسیاری برای خود دارد.

5. استفاده از وسایل کوچک صورتی، گزینه‌ای بسیار منحصر به فرد!

ایده‌هایی جالب برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه صورتی

هیچ وقت از نقش رنگ در دکوراسیون داخلی غافل نشوید. می‌توانیم مشاهده کنیم که حتی استفاده از وسایل کوچک صورتی هم می‌تواند فضای زیبایی را برای آشپزخانه شما به ارمغان بیاورد. در این نوع طراحی دکوراسیون آشپزخانه صورتی، نیازی نیست که از کابینت‌های صورتی یا دیوارهای صورتی استفاده کنید، شما می‌توانید تنها با استفاده از تعدادی وسایل کوچک به رنگ صورتی آشپزخانه خود را منحصر به فرد و تماشایی سازید. بدون شک در نگاه به این آشپزخانه اولین وسایلی که به چشم هر فردی می‌خورند، همین وسایل کوچک صورتی هستند! پس زمانی که می‌توان به همین راحتی از این رنگ خیره کننده استفاده کرد، چرا نباید شهامت داشتن آشپزخانه صورتی را به جان خرید؟

6. پس زمینه صورتی برای عکس‌های خانوادگی

ایده‌هایی جالب برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه صورتی

به این تصویر نگاه کنید! هر روز صبح، دیدن زیبایی این آشپزخانه صورتی می‌تواند انرژی زیادی را برای شروع یک روز خوب به شما بدهد. چطور ممکن است این رنگ شما را سرحال نکند و خواب را از سرتان نپراند؟ این رنگ صورتی همچنین می‌تواند زمینه فوق العاده‌ای برای انواع عکس‌های خانوادگی باشد.

7. دیوار صورتی روشن در ترکیب با کابینت‌های مشکی، ترکیب رنگی بسیار زیبا!

ایده‌هایی جالب برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه صورتی

کابینت‌های مشکی هم طرفدراران خود را داشته و در بسیاری از فضاهای مدرن استفاده می‌شوند. در فضاهایی که رنگ سفید مناسب فضا نباشد، رنگ صورتی روشن گزینه بسیار خوبی است. ترکیب رنگ مشکی و قهوه‌ای این کابینت‌ها با رنگ صورتی روشن دیوار و قفسه‌های بالایی آنها گرمای منحصر به فردی به این آشپزخانه بخشیده است. واقعا چرا باید از رنگ سفید استفاده کرد، وقتی چنین رنگ زیبایی وجود دارد؟ به نظر شما این رنگ واقعا منحصر به فرد نیست؟

8. آشپزخانه صورتی!

ایده‌هایی جالب برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه صورتی

آیا تمایل به استفاده از رنگ صورتی دارید؟ آیا از این آشپزخانه صورتی با دیوارها، صندلی‌ها، وسایل، و حتی سقف صورتی خوشتان می‌آید؟ این آشپزخانه واقعا حرفی برای گفتن دارد! بدون شک شما نیز از این آشپزخانه رویایی خوشتان آمده است، پس چرا وقت را تلف می‌کنید؟ سریع به سراغ طراحی دکوراسیون آشپزخانه صورتی خود بروید، تا شما نیز از این زیبایی منحصر به فرد برخوردار شوید!

9. کابینت‌های صورتی در طراحی رنگ آشپزخانه صورتی

ایده‌هایی جالب برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه صورتی

آشپزخانه‌های سبک مدرن ممکن است سرد و بی روح باشند، اما این کابینت‌های صورتی چنین آشپزخانه‌هایی را بسیار زیبا و منحصر به فرد می‌سازند، اینطور نیست؟ آیا واقعا با نگاه کردن به این آشپزخانه بسیار زیبا انرژی نمی‌گیرید؟ بدون شک شما نیز از نگاه کردن به این آشپزخانه صورتی لذت می‌برید و دوست دارید صاحب این آشپزخانه باشید! پس وقت را تلف نکنید، و آشپزخانه صورتی خود را همین حالا طراحی کنید!

10. دیوار صورتی نزدیک به آشپزخانه

ایده‌هایی جالب برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه صورتی

خب، این دیوار صورتی به لحاظ فنی در اتاق ناهار خوری قرار دارد، اما به اندازه کافی به آشپزخانه نزدیک است و زیبایی خارق العاده خود را به آشپزخانه نیز منتقل می‌سازد. پس لزومی ندارد که حتما از رنگ صورتی در آشپزخانه استفاده شود، می‌توان تنها با استفاده از این رنگ در دیوار نزدیک آشپزخانه، از زیبایی تماشایی این رنگ بهره مند شد.

شما می‌توانید با استفاده از خلاقیت و با توجه به علاقه خود، رنگ آشپزخانه خود را طراحی کنید. اما باید توجه داشته باشید که استفاده از رنگ صورتی به کلیت دکوراسیون شما لطمه نزند و ترکیب رنگ دکوراسیون شما را به هم نریزد.

روش مورد علاقه شما برای استفاده از رنگ صورتی در آشپزخانه خود چیست؟ بی صبرانه منتظریم نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با آشپزخانه صورتی با ما در میان بگذارید.

برگرفته از: www.thekitchn.com

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 4.6 / 5. تعداد امتیازات 8

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

زهرا جلیلی
زهرا هستم. کارشناس ادبیات انگلیسی و مترجم هستم. شغل اصلیم نویسندگی نیست ولی به نویسندگی علاقه مندم.