با این نکات آشپزخانه خود را در سال جدید به زیبایی طراحی کنید!

اگر به دنبال زیباترین مدل‌های دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۸ و شیک‌ترین و جدیدترین طراحی‌های روز دنیا هستید، این مطلب توکامگ را از دست ندهید.

زیباترین مدل دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۸ چه ویژگی‌هایی خواهد داشت؟

انتخاب مناسب دکوراسیون آشپزخانه همواره یکی از دغدغه‌های افراد در این زمینه است؛ چرا که آشپزخانه به عنوان یکی از مهم‌ترین قسمت‌های خانه در طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می‌شود و بایستی به آن توجه ویژه‌ای داشت. اکثر افراد نیز در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه به دنبال آخرین و جدیدترین مدل‌ها هستند تا دکوراسیون آشپزخانه خود را با جدیدترین گرایش‌های دکوراسیون داخلی طراحی کنند. با توجه به این امر، در این مطلب چند مورد از جدیدترین ویژگی‌هایی که در مدل‌های دکوراسیون آشپزخانه‌های ۲۰۱۸ استفاده می‌شوند را برایتان آماده کرده‌ایم تا از آن‌ها ایده گرفته و بتوانید آشپزخانه خود را به زیباترین و جدیدترین نوع ممکن طراحی کنید.

از کفپوش تیره‌تر استفاده کنید

اگر از رنگ‌های روشن در دیوارها و کابینت‌های آشپزخانه استفاده کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم که برای کفپوش آن رنگ‌های تیره انتخاب کنید؛ چرا که در این صورت، روشنی رنگ کابینت‌ها بیشتر مشخص شده و بر زیبایی آشپزخانه‌تان افزوده خواهد شد. در تصویر زیر نمونه‌ای از جزیره آشپزخانه که از این ترفند در آن استفاده شده را مشاهده می‌کنید.

دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۸

فراتر از خاکستری فکر کنید

ته رنگ خاکستری معمولا در بسیاری از رنگ‌ها و به خصوص در رنگ‌آمیزی آشپزخانه‌ها استفاده می‌شود. با کمی خلاقیت می‌توان با استفاده از این رنگ، رنگ‌هایی زیبا و دلنشین‌تر مانند بنفش-خاکستری، سبز-خاکستری و یا آبی-خاکستری، مانند رنگ آشپزخانه تصویر زیر، بوجود آورد.

دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۸

از فلزات استفاده کنید

اگر در طراحی آشپزخانه‌تان از کابینت استفاده نکرده‌اید، هود آشپزخانه تبدیل به نقطه کانونی آشپزخانه خواهد شد. در این صورت می‌توانید آن را به نوعی انتخاب کنید که بیشتر جلب توجه کند. همچنین اگر در دکوراسیون آشپزخانه‌تان همانند تصویر زیر از نمای آجری و یا شبیه به آن استفاده شده، می‌توانید از فلزاتی مانند مس برای بهتر دیده شدن آن استفاده کنید.

دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۸
نمونه‌ای از دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۸

 

کف آشپزخانه خود را به زیبایی طراحی کنید

از آنجایی که بسیاری از ایرانیان در آشپزخانه خود از فرش و قالیچه استفاده می‌کنند، به زیبایی کف آشپزخانه و کاشی‌های استفاده شده در آن دقت نمی‌کنند. اما فرش و یا قالیچه هر اندازه که با دوام باشند، باز هم نمی‌توانند در آشپزخانه آنگونه که باید کاربردی باشند. پس بهتر است در انتخاب کفپوش آشپزخانه دقت زیادی کرده و بهترین طرح را برای آن انتخاب کنید.

دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۸
کفپوش با طرح زیبا، آشپزخانه‌تان را جذاب‌تر خواهد کرد

از دکوراسیون چوبی استفاده کنید

شاید بسیاری از افراد علاقه چندانی به دکوراسیون چوبی نداشته باشند و از آن تنها در کابینت‌های آشپزخانه خود استفاده کنند. اما با انتخاب طرح مناسب برای دکوراسیون چوبی، می‌توانید همانند آشپزخانه زیر، دکوراسیونی زیبا و جذاب داشته باشید.

دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۸

استفاده از رنگ مشکی در دکوراسیون آشپزخانه

استفاده مناسب از رنگ مشکی بین رنگ‌های روشن، همانند تصویر زیر، می‌تواند توجه همه را به آشپزخانه شما جلب کند.

دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۸

در این مطلب به معرفی نمونه‌هایی از مدل‌های آشپزخانه‌ها در سال جدید پرداختیم. به نظر شما در زیباترین مدل‌های دکوراسیون آشپزخانه در سال ۲۰۱۸ چه ویژگی‌هایی را مشاهده خواهیم کرد؟

برگرفته از: countryliving.com

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 5 / 5. تعداد امتیازات 2

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

علی عیسی زاده
دانشجوی تجارت الکترونیک هستم و عاشق مطالعه، گردش و فیلم و سریال. چند ساله که کار نویسندگی و تولید محتوا انجام میدم و خوشحالم این بار مطالبی رو آماده میکنم که قراره به خوشگل‌تر شدن خونه‌هاتون کمک کنه!