۲۰ ایده جذاب برای رنگ آشپزخانه مدرن ایرانی

۲۰ ایده جذاب برای رنگ آشپزخانه مدرن ایرانی

بیشتر طراحان دکوراسیون داخلی، وقتی می‌خواهند رنگ آشپزخانه را تعیین کنند از رنگ‌های خنثی مانند سفید و کرم استفاده می‌کنند. ولی واقعا هیچ اجباری در استفاده از این رنگ‌ها برای آشپزخانه نیست. رنگ‌های شاد و روشن می‌توانند فضای آشپزخانه را زیبا و متفاوت کنند. پس بهتر است برای انتخاب رنگ آشپزخانه مدرن خانه‌تان کمی شجاع باشید و متفاوت فکر کنید.

برای روح بخشیدن به رنگ آشپزخانه‌های جدید خود پیشنهاداتی داریم که در این پست از توکامگ برای شما ارائه می‌کنیم. با ما همراه باشید.

۲۰ ایده برای رنگ آشپزخانه مدرن ایرانی جدید

رنگ آشپزخانه مدرن - کمی رنگ نارنجی

اگر نمی‌خواهید رنگ‌های زیادی را در آشپزخانه مدرن ایرانی خود به کار ببرید، می‌توانید با اضافه کردن چند عنصر رنگی، به آشپزخانه خود رنگ و روح بدهید. در تصویر بالا، صندلی و کفگیرهای نارنجی، به اندازه کافی رنگ این آشپزخانه مدرن را زیبا کرده‌اند.

رنگ آشپزخانه مدرن - آشپزخانه آبی با کابینت‌های براق

این آشپرخانه مدرن و شیک، و این کابینت‌های آبی اسمانی، یکی از روح‌بخش‌ترین ترکیبات رنگ در دکوراسیون آشپزخانه‌های مدرن است. این آبی روشن احساس تمیزی و بزرگی را به فضا منتقل می‌کند. کف کرم رنگ این آشپزخانه، در هماهنگی کامل با کل فضا است.

رنگ آشپزخانه مدرن

دیوار رنگارنگ بالای کابینت‌های پایینی این آشپزخانه مدرن، رنگ و روح کافی به این آشپزخانه مدرن استیل رنگ داده است. پیام این ترکیب رنگ این است که برای روح بخشیدن به یک فضا نیاز نیست بیش از حد از رنگ‌های تند استفاده کنیم.

رنگ آشپزخانه مدرن

صورتی رنگی است که برای استفاده از آن باید شجاعت کافی داشته باشید. در تصویر بالا می‌بینید که نتیجه این شجاعت، چه آشپزخانه زیبا و منحصر‌به‌فردی شده است. آشپزخانه صورتی رنگ مطمئنا دکوراسیونی کاملا متفاوت خواهد بود.

رنگ آشپزخانه مدرن

استفاده از رنگ‌های یکنواخت در آشپزخانه مدرن، باعث می‌شود که فضا بزرگ‌تر به نظر برسد. این ترکیب رنگ برای آشپرخانه‌های کوچک یکی از بهترین گزینه‌ها است.

رنگ آشپزخانه مدرن

این آشپزخانه مدرن با کابینت‌های سبز، زیبایی بی‌نظیری را ایجاد کرده است. ترکیب این کابینت‌ها با کابینت‌های سفید بالایی، تعادل رنگ را در این فضا فراهم می‌کند. برای داشتن آشپزخانه سبز رنگ، می‌توانید از گیاهان سبز رنگ و طبیعی نیز در آن استفاده کنید.

رنگ آشپزخانه مدرن

یکی از ایده‌های جالب در ترکیب رنگ آشپزخانه مدرن، استفاده از توناژهای مختلف یک رنگ است. در تصویر بالایی، با بهره‌گیری از توناژهای متفاوت رنگ بنفش، در عین جداسازی عناصر آشپزخانه از هم، فضایی منحصر‌به‌فرد را بوجود آوریم. همیشه اضافه کردن کمی سفید به چنین ترکیب رنگی، تاثیری مثبت بر کلیت دکوراسیون می‌گذارد.

رنگ آشپزخانه مدرن

استفاده از رنگ‌های تجملی، مانند بنفش تیره یا زرشکی تیره، و ترکیب آن‌ها با رنگ‌های خنثی مانند سفید با کرم، زیبایی فضا را دو چندان می‌کند. همانطور که می‌بینید، با استفاده درست از این رنگ‌ها، می‌توان از خسته کننده بودن فضا جلوگیری کرد.

رنگ آشپزخانه مدرن

ترکیب کابینت‌های سفید با درهای نارنجی، و کانبیت‌های طرح چوب روحی مدرن و شیک به آشپزخانه داده است. این آشپزخانه با استفاده از طرح چوب، حس زندگی را به فضا بخشیده است.

رنگ آشپزخانه مدرن

این ترکیب رنگ فوق‌العاده است! زرد و طوسی همیشه همراهان خوبی برای دکوراسیون خانه بوده‌اند. در این آشپزخانه نیز، این ترکیب رنگ محبوب و زیبا، فضا را روح‌بخش و متفاوت کرده است.

رنگ آشپزخانه مدرن

رنگ‌های متضاد را با شجاعت استفاده کنید. در این آشپزخانه، ترکیب رنگ‌های متضاد سفید، سیاه و طوسی، فضایی بسیار مدرن و امروزی ایجاد کرده است.

رنگ آشپزخانه مدرن

باز هم ترکیب رنگ طوسی و زرد و این بار همراه با رنگ چوب! کف سفید این آشپرخانه که در تضاد با فرش‌های مشکی است، به مدرن بودن فضا افزوده است.

رنگ آشپزخانه مدرن

این آشپزخانه مجلل که تماما از طرح چوب برای آن استفاده شده، بسیار شیک و زیباست. دکورهای طلایی و کنده‌کاری‌های ظریف روی چوب کابینت‌ها برای خانه‌های مجلل انتخابی مناسب است.

رنگ آشپزخانه مدرن

یک ترکیب بسیار مدرن و امروزی، با ترکیب دو رنگ روشن و شاد، به همراه رنگ سفید و طوسی، برای یک آشپزخانه مدرن. این ترکیب بسیار امروزی و شیک است که البته کف طرح چوب آن، در هماهنگی کامل با فضا است.

رنگ آشپزخانه مدرن

در این آشپزخانه کرم رنگ، نورپردازی با نور زرد، فضا را بسیار روشن و دلباز کرده است. ترکیب این فضا با گلدان‌های تزیینی احساس صمیمیت و زندگی را القا می‌کند. استفاده از گل‌های طبیعی در این آشپزخانه به جای استفاده از گل‌های تزیینی نیز می‌توانند انتخاب خوبی باشد.

رنگ آشپزخانه مدرن

ترکیب قرمز و طوسی! یک ترکیب محبوب و پرطرفدار دیگر که در فضای مدرن و امروزی جایگاه ویژه‌ای دارد. کف آشپزخانه که تماما طرح چوب است، این ترکیب را به کمال رسانده است.

رنگ آشپزخانه مدرن

سطوح سیاه و صیقلی با ترکیب با رنگ سفید، تضادی زیبا و چشم نواز ایجاد کرده است. نورپردازی این فضا نیز به زیبایی آشپزخانه افزوده است.

رنگ آشپزخانه مدرن

آبی تیره همراه با رنگ سفید. باز هم ترکیب یک رنگ با سفید زیبایی منحصر‌به‌فردی به محیط بخشیده است. در صورتی که قصد دارید از آبی استفاده کنید، به نکات طراحی دکوراسیون با رنگ آبی نیز توجه داشته باشید.

رنگ آشپزخانه مدرن

آشپرخانه‌ای با رنگ‌های خنثی. رنگ‌های کرم، طوسی و مشکی ترکیبی بی‌نظیر را بوجود آورده‌اند. می‌بینید که استفاده نکردن از رنگ های شاد نیز هیچ تاثیر منفی بر محیط نگذاشته است و البته این تنها در صورتی میسر می‌شود که از این رنگ‌ها به درستی و به اندازه کافی استفاده شوند.

رنگ آشپزخانه مدرن

این آشپزخانه با کابینت‌های طرح چوب، و کف چوبی تیره همراه با دیوارهای سفید، در حین مدرن بودن بسیار صمیمی و روح‌دار به نظر میرسد. فرش شطرنجی کرم و قهوه‌ای کف آشپزخانه، ترکیب رنگی از کف و کابینت‌های همین آشپرخانه را یازتاب می‌دهد.

در تمام این ترکیبات و دکوراسیون‌ها می‌بینید که رنگ سفید و طوسی، به همراه رنگ های تیره و روشن دیگر، همراهان همیشگی ترکیب رنگ آشپزخانه مدرن هستند. این رنگ‌ها خود نماینده مدرنیته و تمایل به سادگی در دنیای دکوراسیون امروزی هستند.

شما می‌توانید با استفاده از خلاقیت و کمی تخصص، رنگ آشپزخانه مدرن خود را به صورتی منحصر‌به‌فرد طراحی کنید. ما مثل همیشه بار دیگر تاکید می‌کنیم که در هنگام طراحی دکوراسیون هر بخشی از خانه، و در اینجا آشپزخانه، یکی از مهم‌ترین عناصر در طراحی، کلیت دکوراسیون خانه شماست. آشپزخانه خود را طوری طراحی کنید که به کلیت دکوراسیون خانه‌ شما لطمه نزند و در هماهنگی کامل با آن باشد.

امیدواریم این مطلب مورد پسند شما همراهان همیشگی توکامگ قرار گرفته باشد. بی‌صبرانه منتظریم تا نظرات و پیشهادات خود را در خصوص رنگ آشپزخانه مدرن با ما در میان بگذارید.

برگرفته از: www.cocodsgn.com

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 4 / 5. تعداد امتیازات 3

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

نرگس
نرگس هستم، متولد 1369، کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی و علاقمند به نوشتن! از اینکه وقت می‌ذارید و مطالب رو می‌خونید، نهایت سپاس رو ازتون دارم.