جنیفر لوپز، خواننده معروف آمریکایی و الکس رودریگز، بازیکن آمریکایی بیس‌بال، با خریدن آپارتمانی ۱۵ میلیون دلاری در میدتاون منهتن، گام جدیدی در زندگی مشترک خود برداشتند. در ادامه با توکامگ و عکس‌هایی از آپارتمان جدید جنیفر لوپز همراه باشید.

به نقل از وال استریت ژورنال، جنیفر لوپز و الکس رودریگز، معروف به «A-Rod»، برج معروف ۴۳۲ خیابان پارک (۴۳۲ Park Avenue) واقع در ایالت نیویورک سیتی، که در حال حاضر بلندترین برج مسکونی جهان محسوب می‌شود، را خریداری کردند.

عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز

در سال گذشته شایعه شده بود که این زوج به دنبال خرید یکی از واحدهای این آسمان خراش ۸۸ طبقه هستند، و هم‌اکنون یکی از واحدهای آن با زیربنای ۴۰۰۰ فوت مربع، حدود ۳۷۰ متر مربع، با سه اتاق خواب را خریداری کردند.

یکی از منابع موثق به وال استریت ژورال گفته که جنیفر و الکس این آپارتمان را با قیمت ۱۵.۳۱۶ میلیون دلار خریداری کرده‌اند. گفته می‌شود که این خانه با قیمت ۱۵ میلیون دلار به فروش گذاشته شده بود که این زوج با قیمتی بالاتر آن را خریده‌اند، و یا اینکه هزینه پرداخت شده بیشتر بابت فضای پارکینگ و انباری اضافی بوده است.

آپارتمان خریداری شده توسط جنیفر لوپز، ویوی زیبای از سنترال پارک نیویورک داشته و همچنین یک کتابخانه، ورودی آسانسور اختصاصی و یک سرویس بهداشتی بسیار بزرگ دارد. در ادامه می‌توانید عکس‌های آپارتمان جدید جنیفر لوپز را مشاهده کنید.

عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز
نمای خارجی برج ۴۳۲ خیابان پارک
عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز
نمایی از سرویس بهداشتی خانه جدید خریداری شده توسط جنیفر لوپز
عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز
تصویری از استخر خانه جدید جنیفر لوپز

عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز عکس آپارتمان جدید جنیفر لوپز

جنیفر لوپز که اکنون در حال اجرای تور خود در لاس وگاس است، خانه قبلی خود در وایتمن (Whitman) را نیز به فروش گذاشته است. خانه دوبلکس قبلی جنیفر لوپز به نام NoMad، با مساحت ۶۰۳ متر مربعی، چهار اتاق خواب، شش حمام و سرویس بهداشتی کامل و چهار تراس همراه با ۲۷۸ متر مربع فضای باز بود که اکنون در لیست فروش قرار گرفته است. این آپارتمان نیز ویویی زیبا از پارک میدان مدیسون داشته و با قیمتی زیر ۲۷ میلیون می‌توان آن را خریداری کرده و با چلسی کلینتون، تنها فرزند رئیس جمهور سابق آمریکا بیل کلینتون، همسایه شد!

منبع: apartmenttherapy

نظر شما چیست؟

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید