دکوراسیون اتاق خواب ایرانی ۹۷ | جدیدترین مدلهای اتاق خواب

سرویس خواب ایرانی

جدیدترین مدل‌های دکوراسیون اتاق خواب ایرانی ۹۷ چگونه خوهد بود؟ چیدمان اتاق خواب یکی از اصلی‌ترین موارد در دکوراسیون منزل به شمار می‌رود و بدون شک شما هم تمایل دارید از جدیدترین متدها و روش‌ها در عرصه مد و طراحی داخلی بهره ببرید. شما را دعوت می‌کنم تا در این زمینه با توکامگ همراه شده و با جدیدترین مدل‌های اتاق خواب ایرانی در سال ۹۷ و ۲۰۱۸ آشنا شوید.

با شروع فصل بهار همه ما علاقه‌مند هستیم یک دکوراسیون متفاوت را تجربه کنیم. باید بگوییم این امر کار دشواری نیست،اگر کمی از ایده پردازی‌های خود بهره بگیرد. به‌ این‌ ترتیب با کمترین هزینه و با امکاناتی که در اختیار دارید، می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید. یک اتاق خواب سنتی با چیدمان مدرن، اتاق خواب رویایی، اتاق خواب شیک و ساده، اتاق خواب تلفیقی و ترکیبی از انواع سبک‌های دکوراسیون داخلی و بسیاری موارد دیگر، از جمله ایده‌های ما برای این داشتن یک دکوراسیون اتاق خواب زیبا در سال جدید است. با ما همراه باشید تا شما را با جدیدترین مدل‌های دکوراسیون اتاق خواب ایرانی ۹۷ آشنا کنیم.

دکوراسیون اتاق خواب ایرانی ۹۷ | جدیدترین مدلهای اتاق خواب

اتاق خواب آبی سنتی

برای اینکه یک اتاق خواب سنتی در کنار یک چیدمان مدرن را تجربه کنید به عکس زیر توجه کنید. برای این منظور به شما توصیه می‌کنیم از یک روتختی ساده هم رنگ با فضا استفاده کنید. این کار شما را به یک تناژ آبی نزدیک می‌کند. استفاده از صندوقچه چوبی و فرش لاکی ایرانی شما را به یک دکوراسیون و چیدمان سنتی ایرانی بسیار نزدیک می‌کند. برای اینکه رنگ آبی در درازمدت چشم شما را دچار مشکل نکند، استفاده از وسایل چوبی در این چیدمان بهترین گزینه به شمار می‌رود. می‌توانید همانند تصویر زیر برای زیباسازی و نورپردازی از دو آباژور چوبی رومیزی استفاده کنید. استفاده از آباژورهای چوبی در کنار صندوقچه و قفسه‌های چوبی سبب شده است یک دکوراسیون تلفیقی زیبا را احساس کنید.

اتاق‌خواب آبی سنتی

دکوراسیون مدرن اتاق خواب

یک اتاق خواب ایرانی بدون تردید از طرح‌های اسلیمی بهره ببرد. برای این منظور شما می‌توانید از فرش‌های سنتی استفاده کنید. این که رنگ فرش لاکی نباشد مهم نیست؛ چرا که طرح و نقشه سنتی فرش، خود حکم مهمی در این تصویرسازی ایفا کرده است. در عکس اتاق خواب زیر استفاده از مبل تکی به همراه یک پاف به رنگ متضاد نیز سبب جلوه بخشیدن به فضا شده است. در این تصویر آباژورهای ایستاده رومیزی با رنگ تخت و پاف تخت به خوبی هماهنگ شده‌اند. استفاده از یکرنگ خنثی برای روتختی به شما این امکان را می‌دهد که از کوسن‌های رنگ روشن و مشابه با مبل را به خوبی به انجام برسانید. قاب عکس‌های تزئینی در اتاق خواب برای شما این مهم را فراهم می‌آورد که از ترکیب رنگ‌ها در فضا بهره ببرید. شکی در این نیست که شما با سلیقه و هوش خود می‌توانید به زیباترین چیدمان و دکوراسیون برای اتاق خواب خود در سال ۹۷ دست پیدا کنید.

دکوراسیون مدرن اتاق‌خواب

اتاق‌خواب سبز آبی ایرانی

رنگ سبز آبی یکی از رنگ‌های اصیل ایرانی است. شاید تمایل داشته باشید برای چیدمان به سبک ایرانی از این رنگ بهره ببرید. به همین منظور به شما پیشنهاد می‌کنیم اتاق و فضا را با سبز آبی و ترکیبی از رنگ طلایی دیزاین و رنگ‌آمیزی کنید. بدون شک استفاده از فرش و یا موکت سبز آبی سبب می‌شود تخت شما به‌خوبی در محیط دیده شود. استفاده از یکرنگ روشن با تناژ شاد برای استفاده از روتختی و بالشت‌های اطراف آن بهترین انتخاب و درست‌ترین تصمیم است. مثل همیشه نیاز است که یادآور شویم گلدان‌های طبیعی در چیدمان به زیباتر شدن فضا کمک می‌کند. استفاده از یک آباژور بلوری خاص نور فضا را به‌خوبی برای شما فراهم می‌کند. این نوع اتاق خواب را شاید بتوان نمومه‌ای زیبا از اتاق‌های با رنگ فیروزه‌ای نیز دانست.

اتاق‌خواب سبز آبی ایرانی | دکوراسیون اتاق خواب ایرانی ۹۷ | جدیدترین مدلهای اتاق خواب

دکوراسیون اتاق‌خواب با نقش و نگار سنتی

شاید تاکنون این فکر به ذهن شما نرسیده باشد که استفاده از نقش و نگار سنتی در فضای اتاق خواب چه حس و حال خوبی ایجاد می‌کند. چیزی که در تصویر مشاهده می‌شود استفاده از طرح‌های اصیل سنتی در این دکوراسیون است. تابلویی که با رنگ آبی فیروزه‌ای در بالای سر تخت خودنمایی می‌کند، در کنار کمد چوبی طراحی‌شده با همین سبک و سیاق به اثربخشی سنتی بودن در فضا کمک کرده است. ظروف میناکاری با تناژ رنگی آبی فیروزه‌ای فضا را شبیه به اتاق‌های سنتی تبدیل کرده است. استفاده از بالشت‌هایی به شکل متکا در این طراحی کار را به پایان رسانده است. مثل همیشه شما می‌توانید از فرش‌های سنتی با تناژ رنگی سنتی به خوبی بهره ببرید و فضا را به سمت یک محیط دنج هدایت کنید.

دکوراسیون اتاق‌خواب با نقش و نگار سنتی

چیدمان اتاق‌خواب ایرانی با وسایل قدیمی

برای اینکه از وسایل بلااستفاده خود به خوبی بهره ببرید، به شما استفاده از آن برای فضاهای که قصد چیدمان سنتی در آن دارید را می‌کنیم. چیزی که در تصویر مشاهده می‌شود استفاده از کمد چوبی آبی فیروزه‌ای در فضا است. این امر سبب شده است که دکوراسیون به سمت یک محیط دنج قدیمی هدایت شود. اتاق‌خواب‌های ایرانی بهترین گزینه برای استفاده از ترکیب رنگ‌های سنتی ایرانی هستند. کوسن صورتی با صندلی ست شده با همان رنگ به خوبی در تصویر خودنمایی می‌کند. شما می‌توانید از یک روتختی سفید ساده بهره ببرید؛ زیرا هارمونی رنگ به خوبی در محیط رعایت شده است. استفاده از آینه در اتاق خواب به نحوی که مشرف به تخت و در ورودی نباشد نیز انتخاب شیک و جالبی است.

چیدمان اتاق‌خواب ایرانی با وسایل قدیمی

دکوراسیون اتاق‌خواب ایرانی و ترکیب رنگ‌ها

شما با ترکیب رنگ‌های سنتی ایرانی می‌توانید به یک چیدمان شیک دست پیدا کنید. استفاده از رنگ سرمه‌ای و قهوه‌ای همانند تصویر شما را به یک چیدمان ایرانی به‌راحتی نزدیک می‌کند. فرش لاکی مثل همیشه بهترین انتخاب برای یک دکوراسیون ایرانی به شمار می‌رود. در این تصویر روتختی سرمه‌ای قهوه‌ای سبب زیباتر شدن فضا شده است. چیزی که در این تصویر بهترین وسیله تزئینی برای اتاق خواب ایرانی به شمار می‌رود، استفاده از چراغ گل سوز به جای آباژورهای مدرن کنار مبلی است. سادگی و زیبایی این فضا با استفاده از یک چیدمان ساده و شیک فراهم شده است.

دکوراسیون اتاق‌خواب ایرانی و ترکیب رنگ‌ها

اتاق‌خواب ایرانی و رنگ سال ۹۷

با شروع سال جدید رنگی برای آن سال انتخاب می‌شود. در سال ۹۷ رنگ بنفش به عنوان رنگ برگزیده مورد استفاده قرار گرفته است. از همین رو به شما پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از رنگ بنفش یک دکوراسیون اتاق خواب ایرانی را مهیا کنید. استفاده از فرش با تناژ رنگی بنفش یا یاسی اولین قدم برای رسیدن به این منظور است. حال اگر تهیه فرش با این تناژ رنگی برای شما دشوار است، به شما توصیه می‌کنیم اتاق را با ترکیب بنفش و سفید رنگ‌آمیزی کنید. رنگ روتختی مثل همیشه یکرنگ خنثی باید باشد تا چیدمان بر روی آن کار دشواری نباشد. برای این منظور از روتختی طوسی استفاده شده است که به راحتی بتوان از کوسن‌های رنگی و مشابه با فرش و شال تخت استفاده کرد. به شما استفاده از میز عسلی و میز توالت چوبی را نیز پیشنهاد می‌کنیم، زیرا این کار سبب می‌شود دکوراسیون ایرانی شما نمود بیشتری داشته باشد.

اتاق‌خواب ایرانی و رنگ سال | دکوراسیون اتاق خواب ایرانی ۹۷ | جدیدترین مدلهای اتاق خواب

چیدمان سنتی و رنگارنگ

استفاده از رنگ‌های خنثی برای روتختی به شما کمک می‌کند به راحتی از هر رنگی در فضا استفاده کنید. چیزی که در تصویر مشاهده می‌کنید یک فرش سنتی ایرانی است که با رنگ‌های شاد در کنار رنگ سرمه‌ای به محیط جلوه داده است. در کنار این چیدمان از یک روتختی ساده و شیک استفاده شده است. کمد چوبی با صندلی چوبی یک از المان‌های اصلی برای دکوراسیون‌های اتاق‌های ایرانی به شمار می‌رود. می‌توانید از قاب‌های رنگی برای جلوه دادن بیشتر به محیط استفاده کنید تا تأثیر رنگ‌ها را به‌خوبی در فضا مشاهده کنید.

چیدمان سنتی و رنگارنگ

اتاق‌خواب ایرانی

یک اتاق خواب ساده و شیک ایرانی چیزی است که در تصویر مشاهده می‌کنید. فرش سنتی همیشه نقش اصلی در چیدمان را ایفا می‌کند. درختچه‌های طبیعی در فضا سبب می‌شود شما یک محیط شیک‌تر داشته باشید. رنگ طوسی و رنگ‌های خنثی برای روتختی به شما کمک می‌کند به‌ راحتی از رنگ‌ها استفاده کنید. چیزی که در کوسن‌های مناسب برای مبل طوسی نیز مشاهده می‌شود. دیوارهای اتاق‌های ایرانی معمولا به رنگ سفید رنگ‌آمیزی می‌شود و همین امر سبب می‌شود هر چیدمانی به راحتی برای شما ممکن شود. میز چوبی به همراه یک آباژور رومیزی سنتی ایرانی شما را به یک چیدمان ایرانی نزدیک می‌کند. این ایده پردازی‌ها را شما به راحتی با وسایلی که در منزل در اختیار دارید می‌توانید به انجام برسانید.

اتاق‌خواب ایرانی

فرش‌های سنتی ایرانی در اتاق خواب

زمانی که از فرش‌های سنتی در هر چیدمانی استفاده می‌شود، اثربخشی فضا به سمت‌ و سوی دکوراسیون ایرانی حرکت می‌کند. حال حتی اگر این فضا با وسایل ایرانی دیزاین نشده باشد. چیزی که در تصویر مشاهده می‌کنید، یک قاب با حروف لاتین است که سبب شده است فضا تلفیقی از چیدمان مدرن و سنتی باشد. استفاده از وسایل چوبی و مبل‌های با روکش طرح چوب سبب شده است یک فضای گرم در محیط حاکم شود. می‌توانید از آباژورهای ایستاده برای زیباتر شدن فضا بهره ببرید. بدون تردید استفاده از پنکه و اتو زغالی کنار میز در این چیدمان شما را به خاطرات کودکی‌تان برده است. به همین منظور به شما پیشنهاد می‌کنیم از تمام وسایل نوستالژی برای چیدمان اتاق خواب ایرانی ۹۷ استفاده کنید.

فرش‌های سنتی ایرانی

رنگ‌های خنثی در چیدمان ایرانی

رنگ‌های خنثی را به راحتی در چیدمان اتاق خواب خود مورد استفاده قرار دهید. زیرا این کار به آرام‌تر شدن فضا بسیار کمک می‌کند. از آنجایی‌ که در تصویر زیر دیوار به رنگ سبز آبی دیزاین شده است، استفاده از رنگ طوسی تیره و روشن بهترین رنگ برای دیزاین تخت به شمار می‌رود. المان‌های سنتی ایرانی زیادی در محیط مورد استفاده قرار نگرفته است. شما برای این منظور می‌توانید از قاب‌های سنتی ایرانی یا قاب‌های با تصویرسازی مدرن استفاده کنید. چیدمان به سبک ایرانی کار دشواری نیست. شما به راحتی می‌توانید از وسایلی که در منزل دارید برای این منظور استفاده کرده و یک دکوراسیون ایرانی مدرن داشته باشید.

رنگ‌های خنثی در چیدمان ایرانی

سرویس خواب ایرانی

یکی از راه‌هایی که شما در سال ۹۷ برای چیدمان اتاق خواب خود می‌توانید بهره ببرید، استفاده از سرویس چوب است. استفاده از سرویس خواب چوبی یکی از عوامل اصلی در چیدمان اتاق خواب‌های ایرانی به شمار می‌رود. برای این منظور می‌توانید از یک تخت که رکن اصلی در اتاق خواب به شمار می‌رود، بهره ببرید. تاج تخت هر چه بزرگ‌تر باشد نمای آن در فضای داخلی بیشتر می‌شود. همچنین می‌توانید از کمد چوبی با آینه قدی بهره ببرید. میز کنار تخت به‌صورت کشویی است و از یک آباژور آبی فیروزه‌ای که نمادی از المان‌های سنتی ایرانی است استفاده شده است. فرش‌های لاکی کار شما را در این دیزاین بی‌نظیر به پایان می‌رساند. استفاده از هر روتختی و بالشتی برای دیزاین این فضا بلامانع است؛ زیرا حس و حال دکوراسیون ایرانی با سرویس خواب چوبی به پایان رسیده است.

سرویس خواب ایرانی

اتاق‌خواب به سبک ایرانی

همان‌طور که در این عکس مشاهده می‌کنید، تخت با ارتفاع کم و از جنس چوب تهیه شده است که به راحتی بافرش ایرانی هارمونی رنگ داشته باشد. رنگ اتاق با تناژ خنثی است و همین امر سبب شده است استفاده از رنگ‌ها در این دکوراسیون کار دشوار و پیچیده‌ای نباشد. به صورت قرینه از دو صندلی چوبی در کنارهای پنجره استفاده شده است که میز چوبی سبب جلوه دادن به آن‌ها می‌شود. میزهای چوبی نیز به شکل صندوقچه‌های قدیمی طراحی‌شده که ارتفاع آن با تخت کوتاه به خوبی هماهنگی دارد.

اتاق‌خواب به سبک ایرانی

دکوراسیون اتاق خواب ایرانی ۹۷

برای اینکه یک دکوراسیون ایرانی در سال جدید داشته باشید، برای شما ایده پردازی‌های متفاوت، زیبا و دوستداشتنی را معرفی کردیم. استفاده از سرویس خواب چوبی در کنار فرش‌های سنتی ایرانی یکی از اصول اصلی برای داشتن یک چیدمان ایرانی به شمار می‌رود. همچنین شما می‌توانید برای دیزاین داخلی فضا از لوازم تزئینی نوستالژی بهره ببرید. از برای همین منظور در ادامه تصاویری که مرتبط با چیدمان ایرانی باشد را برای شما در نظر گرفته‌ایم. امید است این تصویرسازی‌ها شما را به یک دکوراسیون شیک ایرانی نزدیک کند.

دکوراسیون اتاق خواب ایرانی ۹۷ | جدیدترین مدلهای اتاق خواب
نمونه‌ای از دکوراسیون اتاق خواب ایرانی ۹۷ با تزئینات دیواری متفاوت
دکوراسیون اتاق خواب ایرانی ۹۷ | جدیدترین مدلهای اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب ایرانی با قالیچه ایرانی سنتی و دیوارهای قهوه‌ای
دکوراسیون اتاق خواب ایرانی ۹۷ | جدیدترین مدلهای اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب ایرانی با مبل و سرویس چرمی
دکوراسیون اتاق خواب ایرانی ۹۷ | جدیدترین مدلهای اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب ایرانی با دیوار شاخص سبز و تابلوهای هنری زیبا

 

امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید برای داشتن یک دکوراسیون شیک و زیبایی ایرانی ایده گرفته و بتوانید اتاق خواب خود را در سال جدید به سبک ایرانی طراحی کنید. در صورت داشتن هر گونه نظر و یا پیشنهاد، حتما آن را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. ما بی‌صبرانه منتظر نظرات شما عزیزان و همراهان همیشگی توکامگ هستیم.

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 4.3 / 5. تعداد امتیازات 7

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

راحله عجم اکرامی
سلام راحله عجم اکرامی هستم طراح دکوراسیون داخلی، مدت 18ساله کار نویسندگی انجام میدم و حدود یک ساله با کار محتوا نویسی آشنا شدم .