مدل پرده جدید اتاق نشیمن و جدیدترین مدلهای حریر،گیپور، ساده و…

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

کارایی پرده‌های مدرن، چیزی بیش از جلوگیری از ورود نور آفتاب به درون خانه است. امروزه می‌توانید با استفاده از پرده‌های جدید و مدرن، علاوه بر مسدود کردن مسیر نور مستقیم، دمای محیط و زیبایی دکوراسیون را نیز کنترل کنید. مدل‌های جدید پرده‌های امروزی، بسیار متنوع و زیبا هستند و فضایی شیک و مدرن را در اتاق نشیمن منزل شما بوجود می‌آورند. ما در این پست از توکامگ 20 مدل پرده جدید اتاق نشیمن را همراه با توضیح ویژگی‌های آن‌ها تقدیم حضورتان می‌کنیم که بسیار منحصر به فرد و زیبا هستند. پیشنهاد می‌کنیم قبل از مطالعه این مطلب، مطلب ویژگی‌های پرده اتاق نشیمن را نیز مطالعه کرده و با بهترین نوع پرده برای منزل و مخصوصا اتاق نشیمن آشنا شوید.

معرفی 20 مدل پرده جدید اتاق نشیمن و پذیرایی

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

پارچه پرده‌هایی که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، سبک و نازک هستند. بنابرین نور را به داخل راه می‌دهند و فضای اتاق نشیمن را روشن و دل‌باز می‌کنند.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن - پرده تیره

در میان انواع مدل پرده جدید اتاق نشیمن پرده های تیره رنگ از محبوبیت زیادی برخوردار هستند و از جمله جدیدترین مدل پرده‌ها مخصوص اتاق نشیمن هستند. زیرا نور آفتاب به مرور زمان بافت پارچه را نازک می‌کند و پرده‌های تیره، از این حیث، از مقاومت بیشتری برخوردارند.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن - پلیسه فرانسوی

در تصویر بالا، این پلیسه‌های فرانسوی در بالای پرده‌های آبی بسیار زیبا و چشم نواز هستند.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن - چوب پرده مخفی

مخفی کردن چوب پرده در زیر یک پنل که بعدا نصب شده، ایده بسیار خوبی برای مدرن‌تر و خلوت نشان دادن محیط اتاق نشیمن است. در این تضویر نمونه‌ای از استفاده از شال مبل را نیز مشاهده می‌کنید.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

می‌توانید پرده اتاق نشیمن را نیم متر بالاتر از قاب پنجره و درست در زیر سقف نصب کنید تا توجه‌ها را به سقف بلند و باشکوه خانه‌تان جلب کنید. از این مورد شاید بتوان برای بزرگتر نشان دادن اتاق نشیمن نیز استفاده کرد.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

این هم یک مدل پرده جدید اتاق نشیمن منحصر به فرد با چوب پرده مخفی در سقف.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

حریری که پشت پرده ضخیم نصب شده است، به پرده حجم خوبی داده است و قاب پنجره را پر کرده است.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

این مدل پرده سفید با حریر سفید، فضای داخل اتاق نشیمن را بسیار روشن و دل‌باز کرده است. احساس پاکیزگی و خنکی با نگاه کردن به این پرده به بیننده منتقل می‌شود.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن - پرده های لوردراپه

پرده‌های لوردراپه یکی از گزینه‌های جالب برای مدرن نشان دادن فضای اتاق نشیمن هستند. این پرده‌ها در حین سادگی، فضای جالبی را نیز با راه دادن لایه‌هایی از نور به داخل خانه، ایجاد می‌کنند.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

این هم یک نمونه دیگر از ترکیب رنگ‌های مختلف پارچه حریر. پارچه حریر احساسی از سبکی و روشنایی را به فضا القا می‌کند و به زیبایی در جلوی پنجره‌ها قرار می‌گیرد.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

این مدل پرده ساده بدون هیچ آستر و حریری، به زیبایی پنجره اتاق نشیمن شما را تزیین می‌کند. استفاده از پلیسه مدادی در بالای این پرده به سادگی و زیبایی نما افزوده است.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

این نوع پرده در حین سادگی و مدرن بودن، بسیار شیک و زیباست. می‌توانید آن را تا ارتفاعی که می‌خواهید بالا ببرید تا نور به داخل راه یابد. و یا پرده را کاملا پایین بیاورید تا فضا تاریک و آرامش‌بخش شود.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

این هم یک نمونه بسیار شیک دیگر از مدل پرده جدید اتاق نشیمن که می‌توانید برای پنجره‌های تکی با قاب بلند از آن استفاده کنید.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن - پرده کشویی

این پنل‌های کشویی که به عنوان پرده به کار رفته‌اند، بسیار شیک و زیبا هستند. این پرده‌های پنل مانند ما را یاد خانه‌های سنتی سامورایی می‌اندازند و حال و هوایی نوستالژیک به اتاق نشیمن می‌دهند. در ضمن به خوبی از ورود مستقیم آفتاب به داخل اتاق نشیمن جلوگیری می‌کنند.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

این مدل پرده با نوارهای ضخیم و صاف، واقعا شیک و مدرن است. پنجره بوسیله این پرده کاملا پوشیده شده است و نور به داخل راه ندارد. می‌توانید به راحتی هر کدام از نوارهای این پرده را به صورت جداگانه بالا بدهید و میزان ورود نور به داخل خانه را کنترل کنید.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

پرده‌های حصیری یکی دیگر از گزینه‌های محبوب برای اتاق نشیمن در فصل تابستان هستند. این پرده‌ها شیک و مدرن هستند و به خنک نگه داشتن هوای اتاق نشیمن در فصول گرد کمک شایانی می‌کنند. می‌توانید آن‌ها را برای پنجره‌های تکی استفاده کنید.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

این پرده واقعا زیبا و مسحور کننده است. چوب پرده سرتاسری آن و پلیسه‌های حلقه‌دارش، احساس مدرن بودن را به تمامی منتقل می‌کند. همچنین نصب کردن چوب پرده در فضایی ما بین فاصله سقف تا قاب پنجره، باعث شده که ارتفاع سقف متعادل به نظر برسد.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

نصب کردن حریر بر روی پرده ضخیم‌تر، به جای نصب کردن آن در زیر پرده ضخیم نیز یک مدل ابتکاری و در عین حال زیبا برای مدل پرده جدید اتاق نشیمن است. می‌بینید که با به خرج دادن کمی جرات و خلاقیت می‌توان منظره‌های جدید و زیبایی ایجاد کرد.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

تضاد ایجاد شده بوسیله رنگ‌ها در دو طرف پرده، مدرنیته و زیبایی را در کنار هم آورده است. رنگ سورمه‌ای برای پرده اتاق نشیمن در ترکیب با رنگ‌های کرمی و قهوه‌ای کلیتی منحصر به فرد و چشم نواز ایجاد می‌کند. ست کردن کوسن با مبل نیز در این عکس به خوبی انجام شده است.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

این مدل، یکی از جدیدترین مدل‌های پرده است که به تازگی به بازار آمده. این پرده طرفداران زیادی دارد و شیک و زیباست. می‌توانید این پرده را با انواع طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در بازار پیدا کنید یا سفارش دهید تا برایتان بدوزند. از این پرده می‌توان برای بوجود آوردن دکوراسیون ایرانی در منزل نیز استفاده کرد.

مدل پرده جدید اتاق نشیمن

انواع بیشماری برای مدل پرده جدید اتاق نشیمن در بازار وجود دارند که می‌توانید از بین آن‌ها مدل پرده مورد نظرتان را پیدا کنید. آنچه ما در این پست از توکامگ تقدیم حضورتان کردیم 20 نمونه از پرطرفدار‌ترین و کار‌آمدترین پرده‌هایی هستند که تقریبا برای هر اتاق نشیمن مدرنی، با هر استایل و دکوراسیونی که داشته باشد مناسب هستند.

امیدواریم بار دیگر توانسته باشیم شما را در انتخاب و طراحی دکوراسیون منزل زیبایتان کمک کرده باشیم. نظر شما در مورد این پرده‌های جدید چیست؟ کدام مدل را برای خانه خود ترجیح می‌دهید؟

برگرفته از: www.cocodsgn.com و bestdesignideas.com

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 4.2 / 5. تعداد امتیازات 22

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

نرگس
نرگس هستم، متولد 1369، کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی و علاقمند به نوشتن! از اینکه وقت می‌ذارید و مطالب رو می‌خونید، نهایت سپاس رو ازتون دارم.