ایده هایی جذاب برای دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه

در ابتدا مجله مبل و دکوراسیون  توکامگ به شما به خاطر قدم نورسیده تبریک می‌گوید. دختر، شیرینی زندگی شماست و این شاهزاده خانم کوچولو سزاوار بهترین چیزها در زندگی است. از لباس‌های شگفت‌انگیز گرفته تا لوازم اتاقش. حال که کودک شما می‌خواهد پا به جهان هستی بگذارد، یا گذاشته است، بایستی خود را مهیای آماده کردن بهترین‌ها برای وی کنید. مهم‌ترین مکان برای نوازد شما، اتاقش هست، لذا ما در این مطلب، جذاب‌ترین ایده‌های دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

امیدواریم با خواندن این مطلب بتوانید اتاق نوزاد خود را به مکانی به‌یادماندنی برایش تبدیل کنید. مکانی که در آن صدای خنده‌های دختر شما در آن طنین‌انداز می‌شود.

1. اتاقی رنگین‌کمانی

دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه خود را به یک رنگ محدود نکنید. دختر شما بایستی تمام رنگ‌ها را برای خود داشته باشد. تمامی رنگ‌ها رو به صورت رنگین‌کمان در اتاق ایجاد کنید. از رنگ‌هایی جذاب برای دیوارها استفاده کرده و در عین‌ حال تضاد بین رنگ دیوار و مبلمان را رعایت کنید. در ضمن هیچ‌گاه  فراموش نکنید که عنصر خاصی را در صورت استفاده از یک رنگ مخصوص تکرار کنید. این کار کمک به ایجاد یک تصویر واضح در اتاق می‌شود. شما می‌توانید از اشکال هندسی برای  ایجاد این ترفند استفاده کنید. به‌عنوان مثال می‌توانید از تصویر مثلث بر روی دیوار، ملافه و حتی آثار هنری استفاده کنید. در نهایت نیز می‌توانید روی دیواری طرح رنگین‌ کمان طراحی کنید تا شادی را به درون اتاق کودک خود به ارمغان بیاورید.

2. اتاقی برای همه سنین

اتاق دختربچه شما بایستی زیبا باشد و هیچ راه گریزی هم وجود ندارد. اما همواره به خاطر داشته باشید که کودکان شما رشد می‌کنند. اما این بهانه که چون آن‌ها رشد می‌کنند لذا نباید زیاد در این اتاق هزینه کرد اشتباه است. بنابراین بهتر است برنامه‌ای بلندمدت برای اتاق دختر خود داشته باشید. اتاقی سرگرم‌کننده و درعین‌حال کاربردی برای کودک دلبند خود ایجاد کنید. همواره اتاق را طوری طراحی کنید که امکان برنامه‌ریزی برای دوره بعدی زندگی او وجود داشته باشد. رنگ‌آمیزی دلپذیری برای اتاق انتخاب کرده و در گوشه‌ای از اتاق خاطرات شخصی‌اش را به خاطرش آورید. خلاصه مطلب اینکه اتاق را به فضایی مناسب جهت رشد دختر خود تبدیل کنید.

ایده‌هایی جذاب برای دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه

3. استفاده از رنگ صورتی دیگر کافی است!

کلیشه‌ها را از بین ببرید و رنگ صورتی را کنار بگذارید. همه مردم بر این باورند که رنگ صورتی مخصوص دختران و رنگ آبی مناسب پسران است. اما شما این سنت را کنار گذاشته و به‌جای آن برای اتاق دختر خود از سایه‌های مختلف نارنجی استفاده کنید. دیوارها را به رنگ نارنجی پرتقالی و مبلمان را به رنگ کدو تنبل درآورید. برای از بین بردن یکنواختی نارنجی، نواری آبی رنگ به دیوارهای اتاق اضافه کنید. کمی هم تم دخترانه بیشتری به اتاق بدهید به‌عنوان مثال از گل‌های چاپی را بر روی دیوار بچسبانید. در نظر داشته باشید که گل‌های چاپی به صورت گرافیکی باشند و نه واقعی.

4. با اشکال هندسی بازی کنید، به خصوص مربع

نیاز نیست که پول زیادی صرف دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه خود کنید تا ظاهری زیبا پیدا کند. بدون صرف هزینه چندانی، می‌توانید محیطی دل‌نشین برای کودک دلبند خود ایجاد کنید. از اشکال هندسی به‌خصوص مربع در جای‌جای اتاق استفاده کنید. به‌عنوان مثال اگر رنگ دیوار شما گلبهی است می‌توانید مربع‌هایی توپر به رنگ نارنجی و صورتی روی دیوار ایجاد کنید. پارچه روتختی و ملافه را هم به همین صورت خریداری نمایید.

5. منطقی رفتار کنید

همان‌طور که قبلاً ذکر گردید کودک شما به‌زودی رشد خواهد کرد. بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که از مبلمانی برای همه سنین در اتاق استفاده کرد. به‌ غیر از کیفیت آن‌که در درجه اول باید مورد توجه قرار گیرد، انتخاب رنگ هم مهم است. سعی کنید رنگ سفید مبلمان را خریداری کنید تا هر زمان‌ که دخترتان از آن رنگ خسته شده به راحتی به رنگ دلخواهش تبدیل شود.

ایده هایی جذاب برای دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه

6. شکوه سلطنتی در اتاق کودکتان

دختر شما مطمئناً شاهزاده خانم شماست. این‌طور نیست؟ پس شما بایستی اتاقی در شان و منزلت شاهزاده برایش ایجاد کنید. خرید گهواره یا تختی با طرح‌های تاج مانند می‌تواند انتخابی مناسب باشد. شما همین‌طور می‌توانید از شومینه‌های دکوری با جزئیات زیاد برای ایجاد شکوه بیشتر در اتاق استفاده کنید. توصیه ما به شما استفاده تمام و کمال از رنگ سفید در دیوارها و سقف اتاق است.

ایده هایی جذاب برای دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه

7. سبک خودتان را ایجاد کنید

این ایده به شما گوشزد می‌کند که هر ریال که خرج می‌کنید در نهایت اتاق دختر شما ماندگار خواهد شد. بنابراین برای شروع از رنگ ارغوانی برای لمس سبک مدرنیته برای دیوارها استفاده کنید. بالشت و ملافه‌ای با طرح گل خریداری کنید. ارتفاع مناسبی هم برای پرده انتخاب کنید و از وسایل عتیقه به رنگ تیره و طلایی در دکوراسیون استفاده کنید.

8. اتاق هنری ایجاد کنید

بله درست است شاید فکر می‌کنید دختر شما هنوز خیلی جوان است تا هنر را درک کند، اما وقتی به سن رشد برسد و بتواند هنر خوب و بد را از هم تمیز دهد قدردان شما خواهد بود. شعر موردعلاقه خود یا عبارتی حکیمانه را به صورتی هنری و زیبا بر روی دیوار بنویسید. اگر خودتان طبع هنری دارید این کار را خودتان انجام دهید در غیر این صورت نقاشی ماهر استخدام کنید. شما حتی می‌توانید کلماتی را روی دیوار، پشت تخت یا روی گهواره چاپ کنید. از رنگی متضاد برای نوشتن روی دیوار استفاده کنید.

9. از طبیعت الهام بگیرید

هنوز شمار زیادی از والدین هستند که دختر و پسر را با کلیشه‌های جنسیتی تقسیم‌بندی می‌کنند. در درجه اول شما از این کلیشه‌ها فاصله بگیرید و اجازه دهید طبیعت الهام‌بخش شما باشد. از رنگ‌های خاکی و خاکستری بر روی دیوار و ملافه استفاده کنید. اجازه دهید کودک شما از همان سنین خردسالی با طبیعت در تماس باشد. برای این منظور از برخی گیاهان آپارتمانی در محیط اتاق دخترتان استفاده کنید.

10.تجربه‌ای ارزشمند

اگر وقت و پول کافی برای دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه خود ندارید پس این ایده را با دقت مطالعه کنید. شما می‌توانید از قطعات مبلمان قدیمی خود، صندلی و تخت خوابی مناسب برای دخترتان ایجاد کنید. با سر هم کردن تخته‌های چوب  با یک نقشه ماهرانه هم می‌توان گهواره‌ای ساده ساخت. سعی کنید جنس چوب مورد استفاده در تمام این وسایل یکسان باشد. با ساختن این وسایل از اثاثیه قدیمی شما صاحب اتاقی با تم منحصربه‌فرد شده‌اید.

11. شلختگی را محدود کنید

هر چیزی که زیباست نباید با شلوغی و به‌هم‌ریختگی از بین رود. نگاهی دراماتیک و جسورانه با ترکیب دو رنگ ایجاد کنید. طرح‌های چهارخانه بزرگ را بر روی ملافه و بالشت به‌کارگیرید. از الگو بیش‌ازحد استفاده نکنید(اگر هم جایگزین مناسبی دارید به‌طور کلی از الگوها استفاده نکنید). در نهایت همواره از رنگ سفید در اتاق استفاده کنید.

12. قدرت گل‌ها

در صورت انتخاب تم گل برای اتاق دخترانه، هیچ‌گاه دچار اشتباه نمی‌شوید. کمی پیچیدگی و شور و هیجان هم به اتاق با انتخاب رنگ مناسب اضافه کنید. از رنگ‌هایی ماندد بنفش یا نارنجی به‌جای صورتی معمول استفاده کنید. از طرح گل‌های گرافیکی بر روی دیوار و بالشت بهره ببرید. بر روی پنجره هم پرده‌هایی پهن و پرچین اما نازک نصب کنید.

13. مرکز جهان

اغلب اوقات مردم، گهواره  نوزاد را در گوشه اتاق قرار می‌دهند، اما پیشنهاد ما به شما قرار دادن آن در مرکز اتاق است. تختخواب را هم می‌توانید در مرکز کانونی اتاق قرار دهید. اگر اتاق تنها یک پنجره دارد، تخت یا گهواره را درست زیر پنجره قرار دهید تا نور خورشید به‌طور مستقیم به آن بتابد هیچ‌گاه از پرده‌های سنگین و ضخیم در دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه خود استفاده نکنید.

14. تم‌ها را مجدداً امتحان کنید

والدین اصولاً از تم‌هایی با ویژگی‌های جنسیتی استفاده می‌کنند. اما این بدان معنا نیست که شما هم به‌طور سنتی عمل کنید. شما می‌توانید سبک کلاسیک را با مدرن ادغام کنید. دیوارها را به رنگ آبی آسمانی درآورده و روی آن از نقاشی‌های با تصاویر گل‌های ژاپنی استفاده کنید.

15. دکوراسیونی شگفت‌انگیز و افسانه‌ای

اگر به دنبال نقاشی شلوغ و شگفت‌انگیز مناسبی برای اتاق دختر خود هستید به دنبال پوستر انیمیشن‌های والت دیزنی باشید.  اگر هم دنبال سادگی هستید عکس یک درخت ساده به همراه پرندگان متنوع روی آن، انتخابی مناسب برای دیوار شاخص اتاق کودکتان می‌باشد. رنگ طلایی فضایی افسانه‌ای به اتاق می‌بخشد. لوستری پر زرق‌وبرق هم همین تأثیر را می‌گذارد. تخت خوابی سفید و دیوارهایی همیشه تمیز محیطی شگفت‌انگیز برای دخترتان ایجاد می‌کند.

16. اتاقی با ظاهری لوکس

اگر پول کافی برای دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه دارید پس این ایده را با دقت مطالعه کنید. شاید چنین اتاقی کاملاً دخترانه نباشد، اما حتماً ظاهری لوکس خواهد داشت. دیوارهای پیش‌ساخته سفارشی به رنگ صورتی خریداری کرده و حکاکی نام فرزند خود را بر روی سفارش دهید. در آخر مبلمانی آهکی رنگ و پرده‌ای سفیدرنگ نیز خریداری کنید.

17. تشویق‌کننده آینده را تربیت کنید

اگر می‌خواهید دختر شما در آینده اعتمادبه‌نفس کافی برای ورود به جامعه را داشته باشد از همین حالا و از دکوراسیون اتاقش شروع کنید. از طرح‌هایی جسورانه بر روی دیوار استفاده کنید. از رنگ‌های  روشن به منظور روشن‌تر شدن اتاق استفاده کرده و رنگ ملافه را هم صورتی انتخاب کنید. تختخواب هم می‌تواند به رنگ قهوه‌ای تیره باشد.

18. بافت را فراموش نکنید

از بافت‌های مختلف استفاده کنید تا اتاقی منحصربه‌فرد ایجاد شود. نقش پروانه را بر روی دیوار چاپ کنید. از پاف مبل هم به‌عنوان عنصری خاص بهره ببرید. گهواره را هم به رنگ قهوه‌ای و سفید انتخاب کنید. پرده‌ای کرمی رنگ که در آن رگه‌هایی از سبز وجود دارد را بر روی پنجره نصب کنید. در پایان به دنبال آیینه‌ای عتیقه برای نصب بر روی دیوار باشید.

19. اتاقی کاملاً شخصی

اتاق را بایستی به‌گونه‌ای طراحی کنید تا فرزند شما قدردان آن باشد. شما می‌توانید با ساقه‌های خشک درختان اثری هنری در اتاق ایجاد کنید. همچنین می‌توانید ارثیه مادربزرگتان مانند یک گردنبند را به دیوار آویزان کنید و از وسایل سنتی در دکوراسیون اتاق استفاده کنید. از گیاه اسطوخدوس برای اتاق استفاده کنید و مبلمان و پرده‌ها را با هم هماهنگ کرده  و از رنگ سفید استفاده کنید. شما با افزودن وسایلی با ارزش و شخصی می‌توانید به اتاق شخصیت بدهید.

20. اتاقی پرانرژی

اگر به هنر و صنایع‌دستی علاقه دارید پس مطمئناً این ایده برای شما جذابیت خواهد داشت. شما می‌توانید از قلاب‌دوزی، الگوهای پارچه‌ای و حتی نمد در دکوراسیون اتاق استفاده کنید. برای ایجاد ظاهری کاملاً کلاسیک و انرژیک از وسایل دست‌ساز بهره ببرید.

21. اتاقی پر زرق‌وبرق

برای دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه خود از آیینه‌ای بزرگ و طلایی استفاده کنید.  رنگ طلایی را همچنین می‌توانید با انتخاب نور طلایی لامپ به اتاق اضافه کنید. تختخواب و مبلمان را هم به رنک قهوه‌ای سیر یا تیره انتخاب کنید. اما گهواره نوزادتان را سفید خریداری نمایید. پرده‌های سیاه‌سفید هم تکمیل‌کننده این اتاق هستند. با نگاهی کلی به اتاق مشاهده می‌کنید که اتاقی در حد و اندازه‌های شاهزاده خانم کوچکتان ایجاد کرده‌اید.

22. چیدمانی کلاسیک برای دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه

بعضی چیزها همانند یک اتاق کودک کلاسیک هیچ‌وقت قدیمی نمی‌شوند. دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه خود را با وسایلی لوکس مانند لوستر سنتی، لامپ آویز و وسایل عتیقه و نوستالژیک دخترانه تزئین کنید. دیوار را هم به دو رنگ درآورید. به این صورت که نیمه بالایی دیوار صورتی و سفید و نیمه پایینی آن  سبز روشن باشد. برای تکمیل شدن طرح کلاسیک اتاق هم، پرده‌ها را هم به رنگ سبز انتخاب کنید.

23. فضا را باز نگه‌دارید

اگر فضای اتاق کودک شما محدود است، بازهم شما می‌توانید بیشترین استفاده را این فضا داشته باشید. پس با این ایده همراه باشید. از رنگ نارنجی برای دیوارها استفاده کرده تا فضایی خیال‌انگیز ایجاد شود. به خاطر داشته باشید که دیوارهای تیره اتاق را کوچک‌تر از آنچه هست نشان می‌دهند. از تخت خواب و مبلمانی در کوچک‌ترین اما مناسب‌ترین سایز استفاده کنید. دیوارها را با عکس‌های خانوادگی و بادکنک‌های کوچک تزئین کنید و یک گالری دیواری از آن‌ها در اتاق بوجود آورید. رنگ مبلمان را کرمی انتخاب کرده و در عین‌ حال از شلوغی بیش‌ از حد بپرهیزید. از میزهایی چند منظوره بهره برده و فرش کف اتاق را هم به رنگ سبز روشن انتخاب کنید.

24. اتاق دختر خود را غرق در آبی کنید

شاید با خودتان می‌گویید که این رنگ مخصوص اتاق پسرانه است. اما این ذهنیت را به دور اندازید. ما ایده‌ای بی‌نظیر و عالی برای شما فراهم کرده‌ایم. پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ آبی روشن است. در چنین اتاقی از مبلمانی به رنگ زرد، نارنجی یا سفید استفاده کنید. تا زمانی که کف‌پوشی قرمزرنگ در کف اتاق پهن کنید، هنوز دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه شما تمام نشده است. حالا اتاقی بی‌نظیر برای دخترتان ایجاد کرده‌اید که مطمئناً ساعاتی طولانی را در آن سپری خواهد کرد.

25. اتاقی درخشان و آفتابی

همان‌طور که کودک شما به زندگی‌تان نور می‌بخشد شما نیز اتاقی آفتابی و پرنور به او هدیه بدهید. به نظر شما رنگ زرد بر روی دیوارها مناسب است؟ اگر شما از رنگ زرد نئونی استفاده کنید به منظور ورود به اتاق بایستی عینک آفتابی به چشمانتان بزنید. اما از سوی دیگر زرد روشن، شادی و نشاط را به فضای اتاق اضافه می‌کند. اگر می‌خواهید همه‌چیز رنگی باشد، پرده‌ها و مبلمان را رنگارنگ انتخاب کنید.

26. کاغذدیواری‌های زیبا و بی‌نظیر مخصوص دختران

کاغذدیواری‌هایی با تصاویر زمینه دخترانه، می‌توانند موجب ایجاد شگفتی در دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه شما شود. اتاق‌های کوچک مناسب پیاده‌سازی چنین ایده‌ای هستند. اما ترجیحاً یک دیوار را (معمولاً دیوار سمت چپ درب)دست‌نخورده نگه‌دارید. در چنین اتاقی از حداقل مبلمان استفاده کرده تا فضای بیشتری در اختیار داشته باشید. در هر صورت مبل‌های راحتی رنگارنگ خریداری کنید. نور اتاق هم بایستی مناسب و ترجیحاً سفید باشد تا ظاهر اتاق را پر نمایش دهد.

27. در استفاده از رنگ صورتی دقت به خرج دهید

صورتی رنگی مخصوص و مورد علاقه دختربچه‌های بامزه است. اما بیش‌ازحد از این رنگ را استفاده نکنید. بهتر است این رنگ را بر روی دیوار شاخص استفاده کرده و در عوض سایر  وسایل و لوازم اتاق مانند تختخواب، مبل و … را به رنگ سفید انتخاب کنید.

28. زیبایی در سادگی خلاصه می‌شود

گاهی اوقات لازم است هر چیزی را به شکل ساده خود نگهداری کنید. دیوارهای اتاق را به رنگ خاکی دربیاورید و مبلمانی قدیمی و نوستالژیک پیدا کرده و در اتاق قرار دهید. اسم دختر دلبند خود را هم بر روی دیوار بنویسید تا از کودکی با حروف اسمش آشنا شود.

29. ظرافت در استفاده از رنگ خاکستری

اکثر مردم ذهنیت مثبتی نسبت به استفاده از رنگ خاکستری در اتاق کودک خود ندارند. اما اگر این کار به درستی صورت پذیرد، شخصیتی ویژه و خاص به اتاق دختر شما می‌بخشد. بهتر است از رنگ خاکستری به‌ عنوان رنگ زمینه و اصلی استفاده کرده و رنگ‌های شادتر مانند سفید و صورتی را برای انتخاب پرده و مبلمان در نظر بگیرید. نکته مهمی که در استفاده از رنگ خاکستری در نظر بگیرید این است که دیوار را زیاد شلوغ نکنید تا این رنگ بتواند جلوه خود را به نمایش بگذارد.

30. نگاهی متفاوت داشته باشید

در تلاشید تا نگاهی مدرن به اتاق دختر کوچک خود اضافه کنید؟ آنچه دنبالش می‌گردید در مفهوم بافت نهفته است. به‌ عنوان مثال به‌ جای تختخوابی چوبی دنبال نمونه فلزی ان با جنسی منحصربه‌فرد بگردید. تزیین دیوارها را به حداقل رسانده  و ظاهر ساده آن‌ها را حفظ کنید. از پرده‌های سفید بر روی پنجره و فرش‌هایی با جنس خز مصنوعی بر روی کف اتاق استفاده کنید. عکس‌های زیبای دختر خود را در قاب‌هایی کودکانه آماده کرده و در گوشه و کنار اتاق نصب نمایید.

31. اجاره بدهید رنگ صورتی در اتاق کودکتان جریان یابد

شاید بگویید عشق شما به رنگ صورتی برای دخترتان غیرقابل انکار است. لذا اجاره دهید این عشق و علاقه را در اتاقش جریان یابد. با بهره‌گیری از این رنگ اتاقی عروسکی ساخته می‌شود. سایه‌های مختلف رنگ صورتی بر روی پرده، مبلمان، کوسن و حتی اسباب بازی‌هایش جلوه‌ای بی‌نظیر ارائه می‌دهد. تزیین دیوار  و دکوراسیون با آینه‌ای صورتی  و کارتونی شکل عالی به نظر می‌رسد.

32. پرده  و پارچه را دستکم نگیرید

استفاده از پرده نه فقط برای پنجره ایده‌ای بزرگ و منحصربه‌فرد برای اتاق کودک شماست. شما می‌توانید از پرده بر روی دیوارها و سقف هم استفاده کنید. رنگ‌های متضاد را بر روی پرده‌ها به‌کارگیرید تا احساسی فریبنده را به شما القا کنند. پرده‌های قهوه‌ای مناسب دیوار اتاق هستند. همچنین می‌توانید از پوشش‌هایی پارچه‌ای با طرح‌های کودکانه مثل اسب تک شاخ برای سقف استفاده کنید. از هماهنگ بودن مبلمان با دکوراسیون اطمینان حاصل کرده و از لوستری با ابعاد و اندازه مناسب هم بهره بگیرید.

33. دیوار بوم نقاشی شماست

اگر شما طبع لطیفی دارید و گاهی هم به کار نقاشی دیوارها مشغولید می‌توانید دیوار اتاق نوزاد خود را به بوم نقاشی بدل کرده و خلاقیت خود را در آنجا آزاد کنید. از رنگ‌های پر جنب‌وجوش و منحصربه‌فرد استفاده کنید. اگر هم که نقاشی‌تان زیاد خوب نیست، فردی را بدین منظور استخدام کنید. شما می‌توانید از تم‌های موجود در کارتون‌ها یا هر چیز جذاب دیگری برای دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه خود استفاده کنید. دیوار را طوری نقاشی کنید که خود بیانگر داستان باشد. این نکته را هم در نظر بگیرید که سایر قسمت‌های اتاق(مبلمان، لوازم جانبی، پرده، تخت خواب) با دیوار همخوانی داشته باشد. این کار می‌تواند یکی از بهترین ایده‌ها برای اتاق نوزاد دختر شما باشد.

ایده‌هایی جذاب برای دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه

در پایان نکاتی خلاصه برای تبدیل اتاق فرزندتان به اتاقی منحصربه‌فرد ارائه می‌دهیم:

1. سایه‌بانی بر روی گهواره نوازد خود را ایجاد کنید. این کار مثل حقه‌ای جادویی عمل می‌کند.

2. به‌غیراز دیوارها پنجره‌ها را هم تزیین کنید تا اتاق جذاب‌تر به نظر برسد.

3. نقاط کانونی مختلف ایجاد کرده بدین منظور از طیف‌های مختلف یک رنگ‌های در دیوارها استفاده کنید.

4. سعی کنید دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه خود را ساده نگه‌دارید و شلوغ نکنید.

5. استفاده از رنگ‌های روشن فضای اتاق را شاد می‌کند، از این رنگ‌ها بالأخص در اتاق نوزاد تازه متولد شده استفاده کنید.

6. در اتاق دختر خود حتی از رنگ آبی هم استفاده کنید.

7. متناسب با رشد فرزند خود دکوراسیون اتاق را طراحی کنید.

8. قبل از خرید مبلمان مخصوص کودک و وسایل اتاقش، زیر بنای اتاق را با دقت در نظر بگیرید.

9. از تهویه مطبوع اتاق اطمینان حاصل کنید

10. اگر منزل شما از تم خاصی در دکوراسیون پیروی می‌کند نسخه دخترانه  این تم را هم به اتاق فرزندتان اضافه کنید.

11. همواره نکات ایمنی و بهداشتی را هنگام دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه خود در نظر بگیرید.

12. گهواره نوزاد خود را در اطراف پنجره، لامپ و سایر وسایل الکترونیکی قرار ندهید.

بنابراین، اجازه دهید خلاقیت جریان و آماده به استقبال کودک خود را به خانه در سبک! چگونه اتاق‌خواب دختر شما را خلق کرد؟ تصاویر خود را با ما در اینجا بخوانید.

درنهایت دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه خود را طوری طراحی کنید که جریان خلاقیت همیشه در آن جاری باشد. مجله توکامگ بسیار مشتاق است ببینید شما اتاق نوزاد خود را چگونه طراحی می‌کنید. ایده‌ها و تصاویر خود را با ما در بخش دیدگاه‌ها در میان بگذارید.

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 4.5 / 5. تعداد امتیازات 2

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

omid
کار اصلی من نویسندگی نیست اما به دلیل علاقه ام به دکوراسیون داخلی منازل، مقالاتی رو در این زمینه‌ها ترجمه می‌کنم و بر اساس تجربه‌ای که تو این سال‌ها کسب کردم در اختیار مخاطب‌ها قرار میدم؛ به نویسندگی علاقمندم و هر زمانی که از لحاظ روحی شرایط مناسبی داشته باشم، سعی می‌کنم خودم رو با نوشتن مشغول کنم... ممنون که مطالبم رو میخونین!