چگونه حال و هوای بهاری در خانه داشته باشیم؟

حال هوای بهاری در خانه

با شروع فصل بهار حال و هوای بهاری در خانه خود ایجاد کنید. بدون تردید همه شما با ذوق و سلیقه خود به این دکوراسیون بهاری دست پیدا خواهید کرد. ما در این مقاله از توکامگ ایده‌هایی جالب را برای داشتن خانه‌ای با دکوراسیون بهاری را به شما ارائه خواهیم داد. با ما همراه باشید.

برای اینکه یک حال هوای بهاری در خانه داشته باشید، اولین راه استفاده از گل‌های بهاری در منزل است. خانه بهاری با تلفیق رنگ‌ها در کنار یکدیگر حاصل می‌شود. استفاده از رنگ‌های شاد و بهاری در المان‌های منزل، شما را برای رسیدن به این ایده پردازی زیبا کمک می‌کند. شکی در این نیست که استفاده از گل و گیاه در دکوراسیون خانه یکی از پارمترهای اصلی این چیدمان محسوب می‌شود. استفاده از وسایل دورریختنی، گل‌های وحشی، شاخه‌های خشک و هر چیز دیگری که حس و حال شما را به سمت بهار بکشاند، می‌تواند یک ایده پردازی ناب برای یک دکوراسیون به سبک بهار باشد.

داشتن حال و هوای بهاری در خانه

چکمه‌های گلدانی

با تمام شدن فصل زمستان و شروع فصل بهار به شما پیشنهاد می‌کنیم از چکمه‌های زمستانی استفاده کنید. با استفاده از این کفش‌های بلا استفاده می‌توانید یک دکوراسیون متفاوت را در فضا ایجاد کنید. استفاده از کفش‌های زمستانی به عنوان یک گلدان می‌تواند ایده خوبی در این دکوراسیون به شمار آید. در کنار جاکفشی، جلوی درب ورودی، بر روی تراس، راهرو و بسیاری جاهای دیگر با توجه به سلیقه خود می‌توانید از این المان زیبا بهره بگیرد. همانند تصویر زیر می‌توانید از یک چکمه قهوه‌ای که با تور لبه‌های آن دیزاین شده است و گل‌های وحشی که در طبیعت وجود دارد، اولین گلدان زیبای خود را در یک قاب بهاری نصب کنید.

حال هوای بهاری در خانه

دومین پیشنهاد ما برای استفاده از چکمه به عنوان گلدان این است که در جلوی درب ورودی از این نماد زیبا بهره ببرید. برای این کار شما می‌توانید از یک چکمه رنگ روشن با گل‌های طبیعی بهره ببرید. می‌توانید داخل چکمه‌ها را با خاک پرکنید و به صورت گلدان از آن استفاده کنید. این کار سبب می‌شود عمر گل‌های شما در این پروسه زمانی طولانی‌تر شود. با استفاده از یک جاشمعی چراغ مانند، می‌توانید این دکوراسیون خاص را به پایان برسانید.

چگونه حال و هوای بهاری در خانه داشته باشیم؟

سومین ایده برای استفاده از چکمه به عنوان گلدان در خانه، استفاده از چکمه‌های بچه‌گانه است. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، این دکوراسیون به صورت صد در صد رنگی دیزاین شده است. شما می‌توانید یک چکمه رنگین کمانی بچگانه را با گل‌های بهاری پر کرده و در اتاق کودکتان مورد استفاده قرار دهید. می‌توانید از این چکمه‌ها به‌صورت تکی یا در تعداد زیاد برای دیزاین داخلی بهره بگیرید.

چگونه حال و هوای بهاری در خانه داشته باشیم؟

 قاب‌های بهاری برای داشتن حال و هوای بهاری

یکی دیگر از ایده پردازی‌های بهاری، استفاده از قاب‌های بهاری در خانه است. برای این منظور شما می‌توانید زیباترین گل‌ها را در قاب عکسی زیبا قرار دهید. سپس با ترکیب این تصاویر با گل‌های طبیعی، به یک دکوراسیون خاص با حال و هوای بهاری دست پیدا کنید. پیشنهاد دیگر ما به شما برای داشتن یک خانه شاد و رویایی، استفاده کردن از رنگ‌های چشم‌نواز و زیباست. رنگ‌بندی شاد در زمان استفاده از مبل، کوسن، فرش و پرده به شما برای رسیدن به این فضای اثرگذار بسیار کمک می‌کند.

چگونه حال و هوای بهاری در خانه داشته باشیم؟

استفاده از درختچه‌های طبیعی برای داشتن یک خانه به سبک بهار

برای اینکه خانه‌ای به سبک بهار داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از درختچه‌های طبیعی برای این منظور استفاده کنید. استفاده از درختچه‌های بزرگ در زیباسازی فضای داخلی نقش به سزایی دارند. در کنار این تصویرسازی به شما پیشنهاد می‌کنیم از گلدان‌های طبیعی برای جلوه دادن بیشتر به فضا بر روی میز استفاده کنید. منزل شما با هر رنگ‌بندی این گلدان‌های سبز زیبا را در دل خود جای می‌دهد. پس شما بدون هیچ دلهره و نگرانی می‌توانید از این فضاسازی زیبا لذت ببرید.

اتاق‌خواب رویایی به سبک بهار

فضای خانه را گل‌باران کنید و از لحظه لحظه این حال خوش نهایت لذت را ببرید. به شما پیشنهاد می‌کنیم این حال و هوای خوش را به اتاق خواب خود نیز منتقل کنید. برای این منظور کافی است همانند تصویر یک ایده پردازی کم‌هزینه را تجربه کنید. با استفاده از گلدان‌های بلوری ساده کار خود را شروع کنید. داخل تنگ‌ها را از آب پرکنید؛ حال می‌توانید قسمتی از شاخه‌های درخت را به‌صورت دکوری داخل این تنگ بلوری قرار دهید. این شاخه‌ها می‌توانند هم‌رنگ یا متفاوت با یکدیگر مورداستفاده قرار بگیرد. زیبایی این تصویر بدون شک برای شما هم جالب است.

اتاق‌خواب رویایی به سبک بهار

میز کار بهاری

نیازی نیست برای داشتن یک خانه به سبک بهار هزینه‌های زیادی را متحمل شد. شما به راحتی با استفاده از یک بطری نوشیدنی یا یک تنگ شیشه‌ای باریک می‌توانید به این ایده پردازی زیبا دست پیدا کنید. برای این کار مجددا به شما استفاده از شکوفه‌های درخت را پیشنهاد می‌کنیم. می‌توانید این کار را با استفاده ازگل‌های وحشی که در طبیعت یافت می‌شوند و چند شاخه برگ سبز به پایان برسانید. شکی در این نیست که ذوق و سلیقه شما در این دیزاین بهاری به یاری شما برای زیباتر شدن فضا خواهد آمد. کتابخانه خود را همانند تصویر با استفاده از چوب‌های خشک دیزاین کنید. در کنار تمام این ایده پردازی‌ها، می‌توانید از گلدان‌های کوچک نیز استفاده کنید.

چگونه حال و هوای بهاری در خانه داشته باشیم؟

نشیمن بهاری

ایده دیگر ما برای استفاده کردن از المان‌های بهاری این است که از یک چیدمان رنگی با تناژ بهاری استفاده کنید. همان طور که می‌دانید رنگ صورتی یکی از رنگ‌های بهاری به شمار می‌رود. برای همین منظور می‌توانید از کوسن و شال‌های رو مبلی بارنگ صورتی استفاده کنید. با استفاده از گلدان‌های گل طبیعی بر روی میز شما به این مهم دست پیدا می‌کنید و کار دکوراسیون اتاق نشیمن شما به پایان می‌رسد.

نشیمن بهاری

گلدان‌های میوه‌ای برای آشپزخانه

حال و هوای بهاری را در تمام خانه پراکنده کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم پس از زیباسازی فضای نشیمن قدری به روح بخشیدن به آشپزخانه خود بپردازید. ما برای شما یک ایده جذاب و کم هزینه داریم. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید با استفاده از هویج و گل‌های بهاری می‌توان به یک گلدان رومیزی زیبا دست پیدا کرد. استفاده از یک گلدان بلوری برای شروع کار به شما پیشنهاد می‌شود. در ادامه می‌توانید هویج‌ها را با استفاده از یک اسفنج بر روی دهانه تنگ فیکس کنید به شکلی که نمای آن همانند تصویر شود. سپس با گل‌ها و شاخه‌های سبز نمای بالا و بیرونی تنگ را دیزاین کنید. از این گلدان زیبا برای اپن آشپزخانه خود بهره بگیرید و نهایت لذت را ببرید.

گلدان‌های میوه‌ای برای آشپزخانه | چگونه حال و هوای بهاری در خانه داشته باشیم؟

تراس گلخانه‌ای

حال و هوای بهار را به تراس خانه خود منتقل کنید. بدون تردید هوای خوش بهاری مانع از آسیب دیدن گلدان‌های زیبای شما می‌شود. اگر تراس یا حیاط خلوت دنج دارید این دکوراسیون برای ایده پردازی بهره بگیرید. برای این کار شما می‌توانید به صورت پله‌های از گلدان‌های ساده گل‌دار و به صورت عرضی از گلدان‌های آویز استفاده کنید. این چیدمان به سلیقه و حس و حال شما بستگی دارد. با استفاده از صندلی، پاف و میزهای مخصوص یک خلوت دنج را برای خود و خانواده خود آماده کنید. با استفاده از یک آب نمای زیبا این محیط را می‌توانید برای شب‌نشینی‌های خود طراحی کنید.

تراس گلخانه‌ای

 ریسه‌های بهاری

با تمام شدن دکوراسیون اتاق نشیمن، آشپزخانه و تراس به مهم‌ترین بخش خانه، یعنی اتاق ورودی به منزل یا همان راهرو می‌رسیم. برای دیزاین این فضای زیبا، نیازی نیست دکوراسیون سختی را در ذهن خود متصور شوید. شما به راحتی با استفاده ازگل‌های آویز و شکوفه‌های تزئینی می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید. به راحتی با این ترکیب زیبا و استفاده کردن از ریسه‌های لامپی می‌توانید یک ورودی خاص را تجربه کنید. همان طور که در عکس مشاهده می‌کنید، در این تصویرسازی از گوی‌های شیشه‌ای به‌صورت آویز استفاده شده است که با استفاده از گل و شکوفه بهاری تزئین شده‌اند.

چگونه حال و هوای بهاری در خانه داشته باشیم؟

حال و هوای بهاری را به خانه بیاورید

برای اینکه یک حال و هوای بهاری در خانه داشته باشید، نیازی نیست مدام به فکر پول خرج کردن باشید. زیبایی‌های طبیعت در فصل بهار شما را برای رسیدن به یک دکوراسیون بهاری یاری می‌کند. به شما پیشنهاد می‌کنیم ازگل‌های وحشی که در طبیعت است نهایت استفاده را ببرید. می‌توانید از وسایل دورریختنی نیز که به وفور در منزل یافت می‌شود برای این تصویرسازی زیبا استفاده کرد. استفاده از چوب‌های خشک، شاخه‌های سبز، میوه‌های بهاری و بسیاری موارد دیگر شمارا به یک چیدمان بهاری نزدیک می‌کند. شما چه ایده‌هایی برای ایجاد حال و هوای بهاری در خانه خود دارید؟

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 4.8 / 5. تعداد امتیازات 4

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

راحله عجم اکرامی
سلام راحله عجم اکرامی هستم طراح دکوراسیون داخلی، مدت 18ساله کار نویسندگی انجام میدم و حدود یک ساله با کار محتوا نویسی آشنا شدم .