دکوراسیون عاشقانه برای ولنتاین در سال جدید

دکوراسیون عاشقانه برای ولنتاین

ولنتاین نزدیک شده است و زوج‌های جوان به دنبال جدیدترین ایده‌ها برای ولنتاین هستند. اگر شما هم جزء این افراد هستید، در ادامه با توکامگ همراه شده و با چند نمونه دکوراسیون عاشقانه برای ولنتاین آشنا شوید.

آویز گلدار، ایده‌ای رمانتیک برای دور همی ولنتاین

آویز گلدار زیبا و رنگارنگ، یکی از رمانتیک‌ترین ایده‌هایی است که می‌توانید بالای میز شام ولنتاین استفاده کنید. در این صورت تا حد امکان میز را ساده نگه دارید تا آویز بیشتر به چشم آید.

دکوراسیون عاشقانه برای ولنتاین

دستمال سفره گل رز، نمادی از عشق

این نوع دستمال با رنگ قرمز، که نمادی از دکوراسیون عاشقانه برای ولنتاین نیز به حساب می‌آید، می‌تواند سمبلی از عشق شما باشد.

دکوراسیون عاشقانه برای ولنتاین

گل لاله، ساده و در عین حال زیبا

با استفاده از گل‌های لاله نیز می‌توانید دوست داشتن خود را ابراز کرده و دکوراسیونی ساده و شیک را برای ولنتاین طراحی کنید.

دکوراسیون عاشقانه برای ولنتاین

گیاهان سبز و گل‌های سفید

برای بوجود آوردن فضایی رمانتیک همیشه نیازی نیست که از گل‌های سرخ استفاده کنید؛ گاهی اوقات گیاهان سرسبز همراه با گل‌هایی سفید رنگ، می‌توانند همان فضای رمانتیک و عاشقانه را به گونه‌ای متفاوت ایجاد کنند. از گیاهان سبز و گل‌های سفید می‌توانید به عنوان ایده‌ای برای میهمانی‌های بهاری خود نیز استفاده کنید.

دکوراسیون عاشقانه برای ولنتاین

ربان‌های مخملی

برای رمانتیک بودن همیشه نیازی به تجمل‌گرایی نیست؛ چرا که با توجه به جزئیات کوچک نیز می‌توان رمانتیک بود. برای مثال در تصویر زیر تنها با استفاده از روبان مخملی که به شکل پاپیون دور قاشق‌هایی طلایی گره خورده‌اند، یک میز ساده رمانتیک دیده می‌شود.

دکوراسیون عاشقانه برای ولنتاین

ایجاد حس عاشقانه با رنگ بنفش

شاید رنگ بنفش کمتر در دکوراسیون‌های عاشقانه دیده شود، اما همانند تصویر زیر و با استفاده از رنگ بنفش همراه با گل‌هایی سفید رنگ می‌توانید میزی رمانتیک را برای شب ولنتاین آماده کنید. از آنجایی که رنگ بنفش به عنوان رنگ سال ۲۰۱۸ و ۱۳۹۷ نیز انتخاب شده است، استفاده از سایه‌های روشن این رنگ می‌تواند مناسب باشد.

دکوراسیون عاشقانه برای ولنتاین

اکسسوری‌های خلاقانه

گاهی اوقات ایده‌هایی ساده و خلاقانه نیز می‌توانند برای بوجود آوردن فضایی صمیمانه کمک شایانی کنند. برای مثال در میز زیر، تنها با استفاده از لوازم و اکسسوری‌های نقره‌ای، فضایی صمیمی و دنج و البته سورپرایز کننده بوجود آمده است.

دکوراسیون عاشقانه برای ولنتاین

استفاده از رنگ‌های شاد برای بوجود آوردن شبی متفاوت

یکی از متخصص‌های طراحی دکوراسیون میز به نام Kim Seybert استفاده از رنگ‌های گرم و شاد را به شدت توصیه می‌کند. به عقیده وی میهمانان هنگامی که وارد یک منزل می‌شوند، بایستی با فضایی روبرو شوند که بدانند یک میهمانی به یادماندنی را در پیش دارند. جالب است بدانید که پیش بینی می‌شود رنگ سال ۲۰۱۹ نیز رنگی شاد و گرم باشد!

دکوراسیون عاشقانه برای ولنتاین

استفاده از وسایل آنتیک و متفاوت

با استفاده از وسایل آنتیک نیز می‌توانید شبی به یادماندنی و رمانتیک را برای خود بوجود آورده و یک دکوراسیون عاشقانه برای ولنتاین داشته باشید.

دکوراسیون عاشقانه برای ولنتاین

امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید برای برگزاری جشن ولنتاین ایده‌هایی جذاب و متقاوت داشته و همراه با زوج خود شبی خاطره‌انگیز سپری کنید.

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 4.5 / 5. تعداد امتیازات 2

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

علی عیسی زاده
دانشجوی تجارت الکترونیک هستم و عاشق مطالعه، گردش و فیلم و سریال. چند ساله که کار نویسندگی و تولید محتوا انجام میدم و خوشحالم این بار مطالبی رو آماده میکنم که قراره به خوشگل‌تر شدن خونه‌هاتون کمک کنه!