آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا

آباژور ایستاده کنار مبل شاید هزینه چندانی در برابر مبلمان خریداری شده هزینه چندانی نداشته باشند، اما می‌توانند زیبایی خانه را دو چندان کنند. اگر تا کنون به فکر خرید آباژور ر برای منزل خود نیفتاده‌اید، با توکامگ همراه باشید تا شما را با چند نمونه دکوراسیون‌های زیبایی که به‌ وسیله آباژور حاصل می‌شوند بیشتر آشنا کنیم تا شاهد تاثیر آباژور ایستاده کنار مبلی در دکوراسیون منزل باشید.

استفاده از آباژور در کنار مبل، علاوه بر زیبایی دکوراسیون داخلی به مصرف کم انرژی نیز بسیار کمک می‌کند. شما به‌ راحتی می‌توانید با استفاده از این آباژورها تغییرات زیادی را در نورپردازی اتاق مشاهده کنید. همچنین در ساعات اوج مصرف با خاموش کردن برق‌های اضافه و روشن کردن آباژور، به روشنایی مطلوبی دست پیدا کنید. نیازی نیست برای ایجاد روشنایی در فضا تمام اتاق را نورباران کرد. چرا که با روشن کردن یک آباژور و نورپردازی در بخشی که شما انتخاب کرده‌اید، می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید.

جدیدترین مدل‌های آباژور ایستاده کنار مبلی

شما به‌ راحتی با استفاده از آباژورهای رنگی می‌توانید دکوراسیون خانه خود را با این وسیله بی‌نظیر ست کنید. تنوع در طرح و رنگ این محصول سبب شده است روز به‌ روز به طرفداران آن اضافه شود. به‌ عنوان‌ مثال آباژور چوبی، فلزی، گل‌دار، لامپی، چتری و صدها نمونه دیگر تنها بخشی از این تنوع بی‌نظیر است. ما در این مقاله سعی بر آن داریم دکوراسیون‌های متفاوت با آباژورهای متنوع را به نظاره بنشینیم با ما همراه باشید.

آباژور ایستاده برای کنار مبل به رنگ مسی

یکی از جدیدترین آباژورهایی که امروزه در دکوراسیون داخلی از آن استفاده می‌شود آباژورهای مسی هستند. رنگ این آباژورها به شکلی طراحی‌ شده است که در کنار هر دکوراسیونی جلوه مخصوص به خود را دارند. به‌ عنوان‌ مثال شما به‌ راحتی می‌توانید از این آباژور در کنار مبل راحتی و یا حتی مبل‌های کلاسیک و سلطنتی استفاده کنید. طراحی متنوع این محصول سبب شده است کار شما برای آماده‌سازی آن برای دکوراسیون داخلی بسیار راحت جلوه کند. همچنین استفاده از این آباژور با تلفیق وسایل تزئینی مسی جلوه‌ای خاص به محیط می‌بخشد. آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

می‌توانید یک کاناپه را با یک پارچه پشمی لوکس دیزاین کنید و با استفاده از یک آباژور مسی جلوه آن را در فضا صد چندان کنید. آباژورهای مسی در طرح‌های متنوع تهیه و در دسترس شما کاربران خوش‌سلیقه قرارگرفته‌اند که نمونه‌هایی از آن‌ها را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

شما می‌توانید از این وسیله زیبا در کنار مبل‌های تک نفره استفاده کنید و یک محیط دنج برای مطالعه را تجربه کنید.

آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

آباژورهای سه تیکه کنار مبلی

این آباژورها عموماً به سه بخش بزرگ، کوچک و متوسط تقسیم می‌شوند. شما می‌توانید از یک بخش از فضا برای استفاده از آن‌ها استفاده کنید. هم‌چنین می‌توانید آن‌ها را در قسمت‌های مختلف اطراف مبل مورد استفاده قرار دهید.

آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

آباژور تلسکوپی

اگر تمایل دارید یک چیدمان خاص را تجربه کنید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از آباژورهای که به سبک تلسکوپی تهیه‌ شده‌اند استفاده کنید. این سبک آباژور نمادی از نورپردازی در عکاسی‌ها نیز به شمار می‌رود. می‌توانید برای داشتن یک عکس ایده آل از این آباژور در کنار یک مبل استفاده کرد تا شاهد نتیجه زیبای کار بود.

آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

آباژور ایستاده درختی کنار مبل

استفاده از این ایده برای اتاق نشیمن در کنار گلخانه و یا خانه‌ای که در آن از گل و گیاه استفاده شده، بسیار انتخاب مناسبی است. شاید تعجب کنید ولی باید به شما بگوییم به‌ راحتی می‌توانید این آباژور را خود با کمترین وسایل در منزل آماده کنید و همه را شگفت‌زده کنید. کافی است از شاخه‌های درختی که مطابق با سلیقه شما است برای این کار استفاده شود. شاخه را بر روی یک‌ تخته یا چوب برش خورد فیکس کنید و با استفاده از لامپ، سیم و یک قاب زیبا کار خود را به پایان برسانید. بدون تردید نگاه هم در لحظه اول به سمت این آباژور دست‌ساز جذب خواهد شد.

آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

آباژورهای سه‌پایه بلند ایستاده

شما به‌ راحتی با استفاده از این آباژور می‌توانید نور محیط را تأمین کنید. به دلیل ارتفاع آن از سطح زمین و مشرف بودن به تمام فضا، به‌ راحتی نور خود را در محیط پخش می‌کند. این وسیله به زیبای دکوراسیون شما نیز کمک شایان به ذکری می‌کند. برای تأثیرپذیری بیشتر پراکندگی نور در محیط می‌توانید از یک آباژور رومیزی نیز کمک بگیرید. آباژورهای سه‌ پایه برای فضاهای که جای خالی زیادی را در کنار مبل ایجاد کرده است بهترین انتخاب به شمار می‌رود و می‌تواند کاربرد بسیاری در اتاق‌های شیک و مدرن نیز داشته باشد.

آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

آباژور فانتزی مشکی

به شما توصیه می‌کنیم با این آباژور یک دکوراسیون ایده آل را برای اتاق بازی خود آماده کنید. شما به کمک گرفتن از دو صندلی در کنار شومینه و قرار دادن یک میز بازی می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید. ارتفاع این آباژور در اندازه و حدودی است که تا دو برابر سطح مبل شما را پوشش می‌دهد. بدون شک این نوع چیدمان فضا را برای شما شبیه به یک قاب عکس زیبا ترسیم می‌کند. به‌راحتی می‌توانید در این فضای زیبا عکس‌های دو نفره خاطره سازی را به ثبت برسانید.

آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

آباژور چوبی مصنوعی

اگر علاقه‌مند به تهیه آباژور چوبی هستید، اما زمان برای آماده‌سازی آن ندارید به شما پیشنهاد می‌کنیم از آباژورهای آماده استفاده کنید. به شکلی می‌توان گفت آباژورهای دست‌ساز در رده تزئینات طبیعی و آباژورهای چوبی آماده در رده محصولات فانتزی مصنوعی قرار گرفته‌اند. بدون شک چیدمان آن با یک مبل چرم مشکی و مثل همیشه یک گلدان گل طبیعی، چهره فضا را بی‌نظیر و زیبا می‌کند.

آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

آباژورهای لوکس ایستاده کنار مبلی

آباژورهای لوکس عموماً به رنگ طلایی ساخته می‌شود. طلایی مشکی شما را به یک دکوراسیون لوکس بسیار نزدیک می‌کند. از همین رو به شما توصیه می‌کنیم در کنار هر مبلی که مورد استفاده قرار می‌دهید از آباژورهای مشکی طلایی برای جلوه دادن بیشتر به فضا استفاده کنید. نورپردازی با این آباژورهای زیبا چشم هر بیننده‌ای را جذب می‌کند. برای زیباتر شدن فضا می‌توانید از آباژورهای رومیزی نیز بهره ببرید تا جلوه بیشتری به فضا داده شود.

آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

آباژور پایه‌ بلند مشکی طلایی

نوعی دیگر از آباژور را شما به‌ راحتی در هر بخشی از فضا می‌توانید استفاده کنید. به‌ عنوان‌ مثال با استفاده از یک مبل راحتی شیک می‌توانید قسمتی از فضا را دیزاین کنید. این نوع آباژور از سه لامپ برای نورپردازی بهره گرفته است که نور آن به‌صورت عمود رو به بالا می‌تابد.

آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

آباژور مسی در دکوراسیون صورتی

همان‌ طور که در مطلب اول اشاره شد از آباژورهای مسی برای هر دیزاینی می‌توان استفاده کرد. همان‌ طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، این آباژور با مبل صورتی و میز مسی یک تلفیق بسیار زیبا را آماده کرده است. این دکوراسیون را می‌توانید در اتاق‌ خواب یا در اتاق نشیمن خود مورد استفاده قرار دهید.

آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

آباژور مشکی سفید

برای اینکه یک دکوراسیون مدرن را تجربه کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم از آباژورهای مشکی سفید بهره ببرید. به‌ راحتی می‌توانید این آباژور را در هر دکوراسیونی مورد استفاده قرار دهید. همان‌ طور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید، از این آباژور ایستاده کنار مبلی برای سرویس راحتی طوسی استفاده‌ شده است. نورپردازی به شکلی است که زیبایی تابلو در محیط بسیار مشهود شده است.

آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

آباژور مشکی خمیده

آباژوری با پایه‌ای بلند که نور آن در فضا به‌ خوبی حکم‌فرما است و می‌توان جهت نورپردازی، آن را با جابجا کردن تغییر داد. به همین منظور مبلمان طوسی انتخاب بسیار مناسبی به شمار می‌آید. شما می‌توانید آن را در روبروی مبل به شکلی که نور در مرکز پراکنده شود قرار دهید.

آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

آباژورهای سه‌پایه قرینه

اگر تمایل به قرینه‌سازی در دکوراسیون داخلی دارید می‌توانید از دو آباژور برای این منظور بهره ببرید. در عکس زیر دو آباژور با پایه‌های چوبی در کنار صندلی‌های چوبی به‌ خوبی چشم‌نوازی می‌کند. کاناپه مشکی که در بین این قاب قرار گرفته است، دکوراسیون را به سمت چیدمان مدرن هدایت می‌کند.

آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

آباژور لانه زنبوری

در صورت خرید این نوع آباژور ایستاده کنار مبل شاید در نگاه اول با خود تصور کنید که یک لانه زنبور بالای سر شما قرار گرفته است. از سوی دیگر پایه این آباژور به شکلی طراحی و ساخته‌ شده است که گوی بوم صدا بالای سر شما است. در هر صورت این آباژور یکی از زیباترین گزینه‌ها برای دکوراسیون داخلی شما به شمار می‌رود. به‌ راحتی می‌توانید آن را در کنار یک مبل سفید یا قهوه‌ای قرار دهید تا هارمونی رنگ به‌ خوبی حفظ شود.

آباژور ایستاده کنار مبلی ؛ معرفی مدل‌های شیک و زیبا - توکامگ

استفاده از آباژورهای ایستاده کنار مبل

این روزها تنوع بی‌نظیر در طراحی آباژورهای ایستاده و رومیزی سبب شده است شما به بهترین گزینه مد نظر خود دست پیدا کنید. اگر تمایل دارید از آباژورهای طبیعی استفاده کنید، ما به شما آباژور چوبی را پیشنهاد می‌کنیم. شما به‌ راحتی می‌توانید خود به ساخت آن بپردازید و همچنین به‌ صورت آماده آن را تهیه کنید. از سوی دیگر آباژورهای مسی گزینه مطلوبی برای هر نوع چیدمان به شمار می‌روند. آباژورهای لوکس برای چیدمان لوکس و آباژورهای فانتزی برای دکوراسیون‌های مدرن نیز گزینه‌هایی بوند که در این مقاله به آن‌ها اشاره شد. بدون تردید شما در زمان خرید با هر سلیقه‌ای می‌توانید این نیاز را برای چیدمان داخلی مرتفع سازید. شما کدام یک از این آباژورها را ترجیح می‌دهید؟

مشاوره رایگان خرید انواع مبل: 021-22270931

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 3.5 / 5. تعداد امتیازات 19

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

راحله عجم اکرامی
سلام راحله عجم اکرامی هستم طراح دکوراسیون داخلی، مدت 18ساله کار نویسندگی انجام میدم و حدود یک ساله با کار محتوا نویسی آشنا شدم .