گلدان رومیزی خلاقانه و بامزه برای دکوراسیون اتاق دختر خانم‌ها

گلدان رومیزی خلاقانه و بامزه برای دکوراسیون اتاق دختر خانم‌ها
ست گلدان رومیزی

ما در این مقاله  ۱۰ سبک گلدان را که مناسب قرار گرفتن روی میز تحریر یک دختر خانم یا یک بانوی باذوق هستند به شما معرفی می‌کنیم تا ذهنیت روشنتری نسبت به گلدان‌های رومیزی مناسب دکوراسیون اتاق یک خانم جوان داشته باشید و بهتر بتوانید سبک مورد علاقه خود را  برای گلدان رومیزی بیابید. البته گلدان‌های مورد نظر ما قرار است حاوی گل و گیاه طبیعی و زنده باشند و نه گل‌های مصنوعی. با توکامگ و معرفی ده گلدان رومیزی خلاقانه و بامزه دخترانه همراه باشید.

ست گلدان رومیزی مدرن دخترانه
ست گلدان رومیزی مدرن دخترانه

 

اگر شما خواننده عزیزی که در حال خواندن این مقاله هستید یک دخترخانم جوان هستید که تصمیم دارید اتاقتان را به سلیقه خودتان دکور کنید به طوریکه هم در آن احساس راحتی بیشتری نمایید و هم زیبایی دلنشینی به آن ببخشید، توصیه ما به شما این است که گلدان طبیعی را فراموش نکنید. وجود یک گلدان زیبا و ملوس و حاوی گیاهی زنده روی میز شما کاملا با روحیه پرورنده و ظرافت پسند یک خانم هماهنگ است و حال و هوای اتاق شما را بیش از پیش به حال و هوایی زنانه و دخترانه نزدیک می کند؛ بنابراین شما به عنوان یک بانو در این فضا احساس راحتی بیشتری خواهید داشت و اتاقتان را دلپسندتر خواهید یافت.

ست گلدان رومیزی طرح سنگ
ست گلدان رومیزی طرح سنگ

ما در مقاله‌های جداگانه به سبک‌های مختلف استفاده از گلدان به نحوی شیک و مدرن در دکوراسیون خانه و اتاق‌های شخصی پرداخته‌ایم و در این مقاله صرفا به گلدان‌های کوچک رومیزی که ترکیبی از دکوری و گلدان هستند می‌پردازیم؛ گلدان‌هایی که بیش از آنکه گیاهی باشند که نیاز به وقت گذاشتن و مراقبت داشته باشند، با حجم کوچک خود بار بزرگ زندگی بخشیدن به یک فضای بزرگ حاوی اشیای بیجان را پذیرفته‌اند.

گلدان رومیزی دخترانه
گلدان رومیزی دخترانه کوچک و زیبا

 

اما اگر شما از افرادی هستید که مراقبت از یک گیاه کوچک نیز برای شما چندان ساده نیست و درگیری‌های ذهنی شما ممکن است شما را از توجه و رسیدگی به آن غافل کند، می‌توانید از گلدان‌های رومیزی کوچک زیبایی استفاده کنید که با استفاده از خاصیت مویینگی، آب مورد نیاز خود را از داخل لیوان به درون گلدان می کشند.

گلدان-رومیزی-دخترانه
گلدان رومیزی دخترانه به شکل عروسک

 

همچنین گلدان‌هایی وجود دارند که طوری طراحی شده‌اند که سنجابی با بالا و پایین نمودن سر خود شما را از میزان نیاز گلدان به آب مطلع می‌نماید.

 

 گلدان رومیزی زیبا و خلاقانه
گلدان رومیزی زیبا و خلاقانه

 

اما اگر شما از مراقبت از یک موجود زنده، هر چند یک ساقه ترد گیاه باشد، لذت می‌برید، می‌توانید یک ست گلدان رومیزی در طرح و نقش مورد علاقه خود تهیه کنید و میز خود را با آن بیارایید:

ست گلدان رومیزی
ست گلدان کاکتوس رومیزی با طرح لبخند

 

ست گلدان‌های شما می‌تواند در قالب حیوان مورد علاقه شما طراحی شده باشد:

شاید هم ترجیح بدهید که نوع حیوانات متفاوت باشند:

اگر شما نیز از ستایشگران جلوه‌های طبیعت هستید می‌توانید از بخشی از یک شاخه درخت به عنوان گلدان رومیزی استفاده کنید. البته فراموش نکنید که در عوض گرفتن شاخه‌ای از درخت، نهالی به مادر طبیعت برگردانید.

 گلدان رومیزی زیبا و خلاقانه
گلدان رومیزی زیبا و اسپرت

 

همچنین می توانید یک سنگ را تبدیل به گلدان نمایید:

 گلدان رومیزی زیبا و خلاقانه
گلدان رومیزی زیبا و خلاقانه از جنس سنگ

 

و در نهایت گلدان رومیزی شما می‌تواند به شکل یک مجسمه فانتزی بامزه، دوست داشتنی، خلاقانه باشد و به اصطلاح هم جینگیلی باشد و هم فینقیلی:

گلدان رومیزی خلاقانه و بامزه برای دکوراسیون اتاق دختر خانم‌ها - گلدان رویزی فانتزی و دخترانه

در این مقاله سعی کردیم تعدادی گلدان خلاقانه رومیزی مخصوص دخترخانم‌ها را معرفی کنیم. البته در صورتی که به دنبال انواع گل‌های آپارتمانی دیگر هستید، پیشنهاد ما به شما مطلب گل‌های آپارتمانی با گل‌های ریز است، که در آن انواع گل‌های آپارتمانی را معرفی کرده‌ایم. امیدواریم با خواندن این مطالب بتوانید گلدان و گل مناسب خانه خود را انتخاب کنید.

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 3.5 / 5. تعداد امتیازات 17

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

معصومه غنیان
همیشه هنر مجذوبم کرده و خوشحالم از هنری می نویسم که در خدمت خانه های گرم و کانونهای مهر و عاطفه خانوادگی در می یاد.