دکوراسیون بهاری خانه ؛ بهار را مهمان منزل خود کنید

دکوراسیون بهاری خانه با شروع فصل بهار با کم‌ترین هزینه نیز ممکن است. ما در توکامگ شما را شگفت‌زده خواهیم کرد. با شروع فصل بهار تغییر را در منزل خود با کمترین هزینه‌ ایجاد کنید. بدون شک یک تنگ ماهی و یک سنبل بهاری شما را به این مهم خواهد رساند. با ما همراه باشید و ایده پردازی‌های ما را دنبال کنید.

چگونه در خانه دکوراسیون بهاری داشته باشیم؟

کار دشواری نیست اگر بخواهید به‌ راحتی می‌توانید به یک دکوراسیون بهاری در منزل خود دسترسی پیدا کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم از جزئی‌ترین وسایل که در منزل خود دارید، برای این ایده پردازی ارزان ایده بگیرید. به‌ عنوان‌ مثال استفاده از بطری‌های نوشیدنی به جای گلدان، استفاده از قالب‌های دست‌ساز به جای جاشمعی، بهره گرفتن از شاخه‌های درختان برای اثربخشی بیشتر در فضا و بسیاری موارد دیگر که همگی به هوش و سلیقه شما بستگی دارد. استفاده از گل‌های بهاری مثل سنبل و لاله خود نشانه‌ای از شروع این زیبایی تأثیرگذار است. می‌توانید با تهیه یک حوض آبی و چند ماهی قرمز، به جای گلدان‌های رومیزی به یک دکوراسیون خاص دست پیدا کنید.

چگونه در خانه دکوراسیون بهاری داشته باشیم؟

ایده پردازی دکوراسیون بهاری بدون بی‌پروایی

بدون هیچ ترسی برای استفاده از یک دکوراسیون بهاری بی‌پروا از رنگ‌ها بهره بگیرید. شاید با خود بگوید یک دکوراسیون شلخته چه زیبایی دارد. با توجه با محیط پیرامون در فصل بهار می‌توان به این نتیجه رسید که همه رنگ‌ها در فصل بهار مورد استفاده قرار می‌گیرند. رنگ صورتی، سبز، سفید، بنفش و هر رنگ شادی که در زندگی ما وجود دارد، در فصل بهار مشاهده می‌شود. برای اینکه یک دیزاین بهاری داشته باشید باید بی‌پروا از نقش و نگار رنگ‌ها در محیط منزل لذت برد. استفاده از رنگ‌های شاد برای دیزاین مبلمان مثل کوسن و پرده یک حس بهاری را در محیط پدیدار می‌کند. گفتنی است که پیشبینی می‌شود رنگ سال ۹۸ نیز یکی از همین رنگ‌های شاد بهاری باشد.

ایده پردازی دکوراسیون بهاری بدون بی‌پروایی

رنگ پردازی با تناژ آبی روشن

برای اینکه یک دکوراسیون شاد و بهاری در فضای خانه داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از رنگ آبی آسمانی بهره بگیرید. برای این منظور می‌توانید فضای داخل منزل را به رنگ آبی‌ رنگ‌آمیزی کنید. ست کردن فرش و کوسن با رنگ آبی اثری بسیار آرام‌بخش به ما هدیه می‌دهد. شما می‌توانید برای اینکه هزینه‌های کمتری را متحمل شوید از پارچه‌های آبی یا شال مبل‌های آبی استفاده کنید.

رنگ پردازی با تناژ آبی روشن | دکوراسیون بهاری خانه

طبیعت و تأثیر آن در دکوراسیون بهاری منزل

یکی از کم‌هزینه‌ترین ایده‌هایی که برای داشتن یک دکور بهاری در نظر داریم، نورپردازی طبیعی در محیط منزل است. برای این کار کافی است پرده‌ها را کنار بزنید و از زیبایی‌های فصل بهار لذت ببرید. استفاده از گل‌های گلخانه‌ای در تراس یا رسیدگی به باغچه حیاط در فصل بهار سبب می‌شود شما به‌ راحتی بدون صرف هیچ‌گونه هزینه‌ای به این دکوراسیون زیبا برسید. پیشنهاد دیگر ما به شما استفاده از فرش‌های سنتی با رنگ روشن است. همانند تصویر و مثل همیشه پیشنهاد آخر ما برای شما استفاده از گل‌های طبیعی در منزل است. این امر سبب می‌شود شما به یک دکوراسیون بهاری کم‌هزینه دست پیدا کنید.

طبیعت و تأثیر آن در دکوراسیون بهاری منزل

تغییر دکوراسیون با رنگ بنفش

برای اینکه یک دکوراسیون زیبا و تأثیرگذار به سبک بهار در فضای خانه داشته باشید، پیشنهاد ما استفاده از رنگ یاسی است. شما می‌توانید از روکش‌های رنگ شاد برای سرویس مبلمان خود در منزل استفاده کنید تا نتیجه آن را مشاهده کنید. همانند تصویر استفاده از کوسن‌های رنگ روشن مترادف با رنگ مبل در کنار کاناپه مخملی تیره، سبب شده است حس سرزندگی و نشاط در فضا پراکنده شود.

تغییر دکوراسیون با رنگ بنفش برای دکوراسیون بهاری خانه

مبل‌های رنگ روشن و شال مبل‌های رنگی

شاید با خود بگوید برای رسیدن به یک دیزاین بهاری باید همیشه هزینه‌های زیاد صرف کرد. ما به شما می‌گویم نیازی به این کار نیست. شما با یک شال مبل رنگی خاص و چند گلدان گل طبیعی به یک منظر بکر دست پیدا خواهید کرد. پرده‌ها را در فصل بهار کنار بزنید و از انعکاس نور در فضا نهایت لذت را ببرید. پاف های رنگی و کوسن‌های رنگ روشن همگی از عواملی هستند که علاوه بر کم‌هزینه بودن شما را به یک دکوراسیون ایده آل نزدیک می‌کنند.

تغییر دکوراسیون با رنگ بنفش

گیاهان زینتی طبیعی برای داشتن دکوراسیون بهاری خانه

نیازی نیست دست به تغیر دکوراسیون کلی بزنید. شاید شما تمایل داشته باشید از یک فضا با هارمونی رنگ تیره بهره بگیرد. برای اینکه در این فضا یک دکوراسیون بهاری را تجربه کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از یک گلخانه زیبا در اطراف سرویس مبلمان خود بهره بگیرد. همچنین با استفاده از یک آباژور ایستاده می‌توانید نورپردازی در فضا را ایجاد کنید. مبل سبز مخملی سیری که در تصویر مشاهده می‌کنید، با ترکیب گل و گیاه سبز یک محیط خاص و ویژه بهاری را فراهم کرده است.

گیاهان زینتی طبیعی برای داشتن دکوراسیون بهاری خانه

قاب‌های رنگی مخصوص بهار

همانند عکس زیر، از استفاده کردن رنگ‌های روشن در منزل هیچ ترسی نداشته باشید. چیزی که در تصویر شما را به یک دکوراسیون بهاری نزدیک می‌کند، قاب‌های رنگی زیبا است. مبلمان استفاده‌ شده در این تصویر با بهره‌گیری از رنگ صورتی سیر شبیه به شکوفه‌های درخت سیب، حس و حال بهار را به فضا وارد کرده است. می‌توانید در این قاب زیبا همانند تصویر از فرش‌های آبی فیروزه‌ای با ترکیب گل صورتی استفاده کنید. پاف طلایی در گوشه‌ای‌ترین این قاب عکس با خودنمایی خود را به رخ نگاه شما می‌کشاند. شال مبل ست شده بارنگ مبلمان این دکوراسیون را بسیار لوکس کرده است. برای تزئین خانه خود به سبک بهاری، می‌توانید از ایده‌های برگزاری میهمانی عیدانه و بهاری نیز استفاده کنید.

قاب‌های رنگی مخصوص بهار

استفاده از ظرف میوه بهاری

با استفاده کردن از میوه‌های هر فصل بر روی میز، می‌توانید فضای خانه را بهاری و تابستانی کنید. بدون شک استفاده کردن از منابع طبیعی در هر فصل شما را به این ایده پردازی‌های زیبا نزدیک می‌کند. هما نطور که در تصویر مشاهده می‌کنید یک ظرف میوه با یک گلدان گل طبیعی وحشی، حسی خوش را در فضا پراکنده کرده است.

استفاده از ظرف میوه بهاری

گلدان گل برای دکور بهاری

در همه مطالب و ایده پردازی‌های اشاره شده برای داشتن یک دکوراسیون بهاری در خانه به این موضوع اشاره شد که از گلدان‌های گل طبیعی در فضا برای رسیدن به یک چیدمان بهاری بهره بگیرید. شما می‌توانید در میان این همه رنگ، دسته‌ گل زیبایی که روی میز است را به راحتی پیدا کنید. باید به شما بگویم استفاده از گل‌های طبیعی در دکوراسیون داخلی با هر تناژ رنگی سبب می‌شود شما به ایده پردازی که در ذهن دارید به راحتی دست پیدا کنید. مبلمان زرد با پاف قرمز نگاه شما را بدون شک خیره نگاه داشته است. رنگ‌های روشن در فضا سبب می‌شوند حال شما همیشه خوب باشد.

گلدان گل برای دکور بهاری

مبلمان سفید و حال و هوای بهاری

فصل بهار با شکوفه زدن درختان جلوه گری می‌کند. شکوفه‌هایی به رنگ سفید که نماد این شکوه و زیبایی هستند. شما با بهره‌گیری از این المان زیبا می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید. برای این منظور می‌توانید تمام مبلمان را با پارچه سفید خود به راحتی روکش کنید. پس‌ از اینکه روکش مبلمان به پایان رسید، از چند کوسن رنگی و یک قالیچه سنتی برای پایان دادن به کار دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید. یک ظرف میوه و یک گلدان گل همانند تصویر، شما را به یک حس خوش بهاری می‌رساند.

مبلمان سفید و حال و هوای بهاری

گل‌های لاله زرد و کوسن‌های زرد

همان طور که در مطلب محبوب‌ترین گل‌های آپارتمانی خانه‌های ایرانی اشاره کردیم، گل‌های بهاری لاله و سنبل از جمله بهترین گل‌ها برای استفاده در فصل بهار هستند. برای رسیدن به این چیدمان بهاری از آن‌ها استفاده کنید. پیاز لاله به شما این امکان را می‌دهد که تا سالیان سال از آن در فضای داخلی منزل خود بهره بگیرید. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، به‌ راحتی کوسن‌ها با رنگ گل‌های لاله موجود در فضا ست شده‌اند. نیازی نیست مسلماً رنگ کوسن‌ها را برای رسیدن به این فضای بهاری تغییر بدهید. لاله‌ها در فصل بهار با هر تناژ رنگی که شما بخواهید در دسترس هستند. استفاده از یک کوسن طوسی خنثی با این چیدمان زیبا سبب شده است حال خوش در فضا ایجاد شود و شما از استراحت در این مکان دنج نهایت لذت را ببرید.

مبلمان سفید و حال و هوای بهاری

بهار را به منزل خود بیاورید

بدون شک شما بهتر از هرکسی می‌دانید اولین پارامتری که در یک فضای بهاری باید از آن استفاده شود، گل و گیاه بهاری است. شما به‌ راحتی می‌توانید از شکوفه‌های بهاری، برگ درختان، میوه‌های فصل بهار و رنگ‌های شاد این فصل در دکوراسیون خود استفاده کنید. همان‌طور که در گذشته چیدمان‌های سنتی خانه‌های ایرانی سرشار از رنگ بود، به شما پیشنهاد می‌کنیم بار دیگر این دکوراسیون‌های بی‌نقص را در خانه خود تکرار کنید. رنگ‌های شاد در هر فصلی از سال که مورد استفاده قرار می‌گیرند، سبب می‌شوند انرژی مثبت در فضا پخش شود. شما خود با توجه به علاقه و نیاز اعضای خانواده‌تان می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید. نیازی نیست با صرف هزینه‌های زیاد خانه را به رنگ بهار رنگ‌آمیزی کنید و یا مبلمان گران‌ قیمت برای این منظور تهیه کنید. شما با تعویض چند کوسن در منزل یا تهیه یک پاف رنگی چهل‌تکه و چند گلدان گل طبیعی، می‌توانید به یک دیزاین بهاری دست پیدا کنید.

بهار را به منزل خود بیاورید | دکوراسیون بهاری خانه و منزل

نظر شما در مورد داشتن دکوراسیون بهاری در خانه چیست؟ به نظر شما چگونه و با چه ایده‌هایی می‌توانیم بهار را مهمان خانه خود کنیم؟

به این مطلب امتیاز بدهید: [ratings]

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید.

میانگین امتیازات 2.8 / 5. تعداد امتیازات 5

امتیاز نمی‌دهید؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

راحله عجم اکرامی
سلام راحله عجم اکرامی هستم طراح دکوراسیون داخلی، مدت 18ساله کار نویسندگی انجام میدم و حدود یک ساله با کار محتوا نویسی آشنا شدم .